زمان مطالعه: 5 دقیقه
آشنایی با وسایل گریم کودک - فروشگاههای لوازم گریم کودکان

آشنایی با وسایل گریم کودک - فروشگاههای لوازم گریم کودکان

گریم کودک یکی از شاخه های به شدت محبوب در میان مادران و کودکان است که در سالهای اخیر مورد استقبال چشمگیر خانواده ها قرار گرفت. برای انجام گریم کودک به شکل صحیح باید اصول و قواعد استفاده از رنگ ها و طرح ها را در نقاشی چهره کودکان رعایت کرد و کلیه موارد بهداشتی و سلامتی را برای انجام آن به کار گرفت.

گریم کودک یک رشته شاد در دنیای آرایش و زیبایی است که نیاز به مدتی تمرین و مداومت جهت به دست آوردن مهارت در کنترل خطوط و اشکال دارد. از طرفی برای پیشرفت در این رشته لازم است خلاقیت به خرج داده و متکی به تخیل و هنر درونی خود باشید تا بتوانید در ایجاد طرح های جدید و منحصر به فرد موفق شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با وسایل گریم کودک و فروشگاههای لوازم گریم کودکان این بخش آسمونی را تا پایان مطالعه نمایید چرا که به ارائه اطلاعات کاملی در مورد آن می پردازیم.

آشنایی با وسایل گریم کودک - فروشگاههای لوازم گریم کودکان
آشنایی با وسایل گریم کودک - فروشگاههای لوازم گریم کودکان
آشنایی با وسایل گریم کودک - فروشگاههای لوازم گریم کودکان

آشنایی با وسایل گریم کودک - فروشگاههای لوازم گریم کودکان

آسمونی : گریم کودک یکی از شاخه های به شدت محبوب در میان مادران و کودکان است که در سالهای اخیر مورد استقبال چشمگیر خانواده ها قرار گرفت. برای انجام گریم کودک به شکل صحیح باید اصول و قواعد استفاده از رنگ ها و طرح ها را در نقاشی چهره کودکان رعایت کرد و کلیه موارد بهداشتی و سلامتی را برای انجام آن به کار گرفت.

شرحی مختصر درباره گریم کودک

در سالهای نه چندان دور پدیده گریم کودک در دنیای فانتزی کودکان رواج پیدا کرد و در طی مدت کوتاهی به دلیل استفاده از رنگ های زنده و شاداب بر صورت کودکان به سرعت تبدیل به یکی از زیباترین و دوست داشتنی ترین فانتزی های دنیای کودکان و والدین آنها شد. در ابتدای امر به دلیل استفاده از طرح های بامزه مانند تصاویر فانتزی حیوانات ملوس و استفاده از رنگ های خوشرنگ و زنده معروفیت پیدا کرد و پس از آن و رفته رفته به طرح های تیره، عجیب و غریب و گاه ترسناک متمایل شد تا جایی که امروزه گاه به گاه شاهد گریم های غیر اصولی و ناپخته بر صورت کودکان در این رشته دوست داشتنی هستیم.

انتخاب طرح برای گریم کودک

هر کودکی به دلیل دارا بودن صفات منحصر به فرد و جنسیتی خاص دوست دارد طرح نقاشی صورت خود را که با این صفات سازگار است خودش انتخاب نموده و دخالتی مستقیم در انتخاب رنگ ها و شخصیت های کارتونی داشته باشد. بنابراین قبل از انجام گریم، دقایقی با او به صحبت پرداخته و نظرش را در مورد طرح مورد علاقه اش جویا شوید. این مشاوره کوچک قبل از شروع کار باعث همکاری همه جانبه او با شما خواهد شد و می تواند در حصول نتیجه بهتر بسیار مفید و موثر واقع شود.

مدت زمان انجام گریم کودک

یکی از نکات بسیار مهم در نقاشی صورت کودک زمانبندی دقیق و سرعت عمل بسیار بالا در انجام آن است. کودکان به دلیل روحیه پر جوش و خروشی که دارند از بردباری اندکی برخوردار بوده و ممکن است در صورت طولانی شدن زمان گریم خسته شوند و با شما همکاری نکنند. بنابراین به یاد داشته باشید که مدت زمان استاندارد برای گریم کودک بین 10 الی 15 دقیقه است. بنابراین رعایت احترام به عدم بردباری کودک و سرعت عمل دستهای شما از نکات مهم و کلیدی در نقاشی صورت کودکان می باشد. برای حصول نتیجه بهتر در حین نقاشی بر صورت کودک بهتر است به هم صحبتی با او پرداخته و گاه به گاه او را در انتخاب رنگ ها و طرح ها مشارکت دهید.

آشنایی با وسایل گریم کودک - فروشگاههای لوازم گریم کودکان
آشنایی با وسایل گریم کودک - فروشگاههای لوازم گریم کودکان
آشنایی با وسایل گریم کودک - فروشگاههای لوازم گریم کودکان

بررسی کامل جزئیات صورت

بررسی کامل اجزاء صورت کودک و مد نظر قرار دادن زوایا و صفات بارز چهره کودک امریست لازم و ضروری که در نتیجه کار شما تا حد بسیار زیادی موثر است. در نقاشی صورت کودک باید تک تک اعضای صورت طی نگاهی چند ثانیه ای آنالیز شده و بدین ترتیب بهترین و مناسب ترین خطوط و طرح ها را برای هر کودک انتخاب کرد. تنظیم دقیق سایزهای هر طراحی در گریم کودک باید با توجه به صفات منحصر به فرد و اندازه هر قسمت از صورت کودک در چهره او انجام شود.

لوازم و ابزار کار در گریم کودک

لوازم اصلی کار در گریم کودک شامل پالت رنگی گریم کودک است که معمولا دارای تمامی رنگ های معروف و شاد در خود می باشد. نکته مهم در این مورد تهیه پالت استاندارد و مرغوب گریم کودک است که باید دقیقا مطابق با موارد سلامتی و بهداشتی پوست است. باقی لوازم کار شامل دو ظرف پلاستیکی جهت شستشوی مداوم قلم ها در حین انجام کار، یک حوله تمیز و رول دستمال کاغذی حوله ای برای خشک کردن قلم ها می باشد.

پاک کردن نقاشی صورت کودک

بهترین روش برای پاک کردن گریم کودک استحمام کودک و شستشوی کامل رنگ ها از صورت اوست. به یاد داشته باشید که گریم کودک نباید برای مدت طولانی روی صورت او باقی بماند چرا که ممکن است باعث خشکی موقت در پوست او شود.

رعایت مسائل بهداشتی و سلامتی کودک

از گریم صورت کودکانی که به هرگونه حساسیت پوستی دچارند پرهیز نمایید. برای نقاشی در نواحی چشم ها و لب ها از رنگ ها به شکلی کاملا محتاط و اصولی استفاده کنید تا رنگ ها وارد دهان یا چشم کودک نشوند. اجازه ندهید که گریم کودک برای مدت طولانی بر پوست او باقی بماند. برای پاک کردن گریم کودک بهترین روش استحمام کودک و شستشوی کامل مواد رنگی از پوست اوست.

رعایت هارمونی رنگ ها

در دنیای آرایش و زیبایی بزرگسالان شاخه ای وجود دارد با عنوان شناخت رنگ و کاربرد صحیح آن در میکاپ ، همچنین برای استفاده از رنگ ها در آرایش صورت باید هارمونی رنگ ها را رعایت نمود. برای گریم کودک نیز باید سعی کنید از رنگ هایی هم خانواده و متناسب با یکدیگر استفاده کنید. از رنگ های زنده و شاداب بیشتر استفاده کرده و از استفاده بیش از حد رنگ های تیره در نواحی وسیع بپرهیزید. برای پوشش قسمت های وسیع در چهره کودک از اسفنج استفاده کرده و برای کشیدن خطوط ظریف از قلم های ریز و درشت استفاده نمایید. رنگ های گرم و سرد را بشناسید و با استفاده از رنگ های مکمل یا متضاد به ایجاد بهترین حالت در صورت کودک بپردازید.

تسلط به طراحی 

برای گریم کودک باید تسلط نسبی به طراحی داشته و در استفاده از قلم های مختلف مهارت داشته باشید. خطوط و اشکال را به شکلی ظریف و زیبا ترسیم کرده و از کشیدن خطوطی بی تناسب و ناپخته پرهیز کنید. رنگ آمیزی در تمام چهره باید با پوشش یکسان و بی نقص انجام شود.

آشنایی با وسایل گریم کودک - فروشگاههای لوازم گریم کودکان
آشنایی با وسایل گریم کودک - فروشگاههای لوازم گریم کودکان
آشنایی با وسایل گریم کودک - فروشگاههای لوازم گریم کودکان

آشنایی با وسایل گریم کودک - فروشگاههای لوازم گریم کودکان

فروشگاه جهان خرید

09352297035

jahankharid.ir

ارشاکو

info@ershaco.com

دفتر مرکزی : 02155583064 - 02155583065

دفتر سفارشات خارجی : 02144562334

دفتر بسته بندی و ارسال : تهران - بازار - خیابان 15 خرداد شرقی - سرای حافظ - حیاط اول - طبقه 3 - واحد 9

فروشگاه آرایشی هومهر

مشهد - احمد آباد - بلوار کلاهدوز - بین کلاهدوز 3 و 5 - پلاک 6 فروشگاه آرایشی هومهر،ساعات تماس با فروشگاه: صبح: 9 الی 2 ظهر عصر: 5 الی 10 شب

05138445047

ایمیل: info@homehr.ir

فروشگاه اینترنتی حبیب

تهران مرقد مطهر امام خمینی ( ره )  بازارچه فروشگاه مخدومی

02155227540

09121162838

hmakhdomi@gmail.com

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «آشنایی با وسایل گریم کودک - فروشگاههای لوازم گریم کودکان» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.