درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
سریال برای همیشه از دستت دادم

سریال برای همیشه از دستت دادم

سریال برای همیشه از دستت دادم با بازی یانگ زی و ژانگ وان‌یی است که فصل اول و فصل دوم آن بسیار پربیننده بوده است. این سریال محصول سال ۲۰۲۳ و ۲۰۲۴ می‌باشد.

سریال برای همیشه از دستت دادم با بازی یانگ زی، ژانگ وان‌یی و دنگ وی است. فصل اول سریال برای همیشه از دستت دادم (Lost You Forever) در تاریخ ۲۴ جولای ۲۰۲۳ منتشر شد و فصل دوم سریال برای همیشه از دستت دادم (Lost You Forever Season 2) در تاریخ ۸ جولای ۲۰۲۴ پخش شده است.

یکی از سریال‌های یانگزی در سال ۲۰۲۴ سریال عشق پابرجاست می‌باشد و همینطور یکی از سریال‌های دنگ وی سریال تا پایان ماه است که همبازی بایلو و لو یونشی بود. در ادامه با آسمونی باشید تا به معرفی سریال چینی برای همیشه از دستت دادم (长相思 第一季) بپردازیم.

ژانر

فانتزی/ووشیا/درام/عاشقانه

زبان اصلی

چینی

سال تولید

۲۰۲۳/۲۰۲۴

سال انتشار

۲۰۲۳/۲۰۲۴

تعداد قسمت‌ها

دو فصل

عنوان اصلی

Lost You Forever

 

پوستر سریال برای همیشه از دستت دادم

داستان سریال برای همیشه از دستت دادم

فصل اول سریال برای همیشه از دستت دادم، داستان در دوران باستان جایی که خدایان، الهه‌ها، شیاطین و موجودات افسانه‌ای در کنار انسان‌ها زندگی می‌کنند می‌باشد که پادشاهی افسانه‌ای وجود دارد. شنگ نونگ، شوان یوان و گائو شینگ بر منطقه‌ای از جهان حکومت می‌کنند. شاهدخت گائو شینگ هنگام سفر در بیابان، سختی‌های زیادی را تجربه کرده و ظاهر واقعی خود را از دست داده و در نهایت در شهر چینگ شویی ساکن شده و در لباس مردی به نام ون شیائو لیو پزشک شد. در شهر چینگ شویی، ون شیائو لیو به طور اتفاقی شان جینگ را که رهبر آینده قبیله تو شان است را نجات می‌دهد و اتفاقاتی در ادامه رخ می‌دهد.

فصل دوم سریال برای همیشه از دستت دادم داستان ژیان کانگ ژوان ادامه می یابد که حکومت خود را بر پادشاهی ژیان برقرار می‌کند و توشان جینگ با فانگ فنگ یی یانگ ازدواج می‌کند و باز هم اتفاقاتی در حال رخ دادن است.

بازیگران سریال برای همیشه از دستت دادم

عوامل و بازیگران سریال برای همیشه از دستت دادم

بازیگران

یانگ زی، ژانگ وان‌یی، دنگ وی، تان جیان سی، وانگ هونگ یی، دای لو وا

کارگردان

یانگ هوان، زوئی کین

تهیه کننده

لی لیمینگ، تانگ پانجینگ، شیائو شا، یانگ شیائوکسین

نویسنده

وونگ جینگ، یه چین

موسیقی

-
توزیع کننده Tencent Video

تصاویر سریال برای همیشه از دستت دادم

یانگزی در سریال برای همیشه از دستت دادم
ژانگ وانی در سریال برای همیشه از دستت دادم
دنگ وی در سریال برای همیشه از دستت دادم
长相思 第一季
سریال چینی Lost You Forever
سریال چینی Lost You Forever
فصل دوم سریال برای همیشه از دستت دادم

 

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «سریال برای همیشه از دستت دادم» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.