زمان مطالعه: 1 دقیقه
جام ملتهای آسیا 2023؛ ایران- امارات

جام ملتهای آسیا 2023؛ ایران- امارات

تیم ایران در آخرین بازی مرحله گروهی خود در رقابتهای جام ملتهای آسیا، تیم ملی امارات را با نتیجه دو بر یک از پیش‌رو برداشت.

مهدی طارمی در دقایق ٢۶ و ۶۵ دو گل ایران را وارد دروازه امارات کرد و تک گل امارات را یحیی القصانی در دقیقه ٩٣ به ثمر رساند. ایران همچنین سه گل دیگر توسط سردار آزمون، علی قلی‌زاده و محمد محبی به ثمر رساند که داور پس از بررسی ویدئویی آنها را مردوداعلام کرد. ضمن این که یحیی القصانی در دقیقه  ۶۴ یک ضربه پنالتی زد که علیرضا بیرانوند آن را مهار کرد. با این پیروزی ایران با ٩ امتیاز کامل به مرحله بعد صعود کرد. تصاویر این مسابقه را با هم می بینیم:

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «جام ملتهای آسیا 2023؛ ایران- امارات» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.