درج نظر
مطالعه: 14 دقیقه
لیگ برتر بسکتبال بانوان

لیگ برتر بسکتبال بانوان

گروه بهمن تهران با برتری(3-2) مقابل مهرسان، قهرمان بیست و یکمین دوره لیگ برتر بسکتبال بانوان ایران شد.
در این مطلب می خوانید : [بستن]

فینال پنجم- گروه بهمن  74 مهرسان تهران 45

فینال پنجم لیگ برتر بانوان، روز شنبه ۱۹ اسفند ماه در سالن زنده‌یاد محمود مشحون برگزار شد و گروه بهمن تهران با کسب سومین پیروزی خود در فینال پنجم با برتری ۷۴ بر ۴۵ قهرمان این دوره از رقابت‌ها شد. نگین رسولی پور در این بازی با ۱۹ امتیاز، ۱۲ ریباند، ۸ پاس گل و کارایی ۲۶ بهترین بازیکن بود.

فینال چهارم- گروه بهمن  ۶۱ مهرسان تهران ۵۵

در این دیدار گروه بهمن تهران با برتری ۶۱ بر ۵۵ به پیروزی رسید و سری فینال این دوره از رقابت‌ها ۲ - ۲ برابر شد. مهلا عابدی از گروه بهمن با ۱۲ امتیاز، ۱۱ ریباند، ۷ پاس گل و کارایی ۲۸ بهترین بازیکن بود. شایان ذکر است، فینال پنجم لیگ برتر بسکتبال بانوان روز یکشنبه ۱۹ اسفند ماه ساعت ۱۵ در سالن بسکتبال زنده‌یاد محمود مشحون در مجموعه ورزشی آزادی برگزار خواهد شد.

فینال سوم- گروه بهمن تهران 65 مهرسان تهران 72

سومین فینال بیست و یکمین دوره لیگ برتر بانوان بین تیم‌های گروه بهمن و مهرسان یکشنبه ۱۳ اسفند ماه در سالن محمود مشحون برگزار شد. این دیدار را مهرسان تهران با برتری ۷۲ بر ۶۵ پشت سر گذاشت و سری این دوره از رقابت‌ها ۲ بر ۱ به سود ‌مهرسان شد. 

در این دیدار زینب غفاری با ۱۲ امتیاز، ۱۲ ریباند، ۱ پاس گل و کارایی ۱۸ بهترین بازیکن شد. 

فینال دوم- گروه بهمن تهران 67 مهرسان تهران 74

فینال دوم لیگ برتر بانوان ایران بین تیم‌های گروه بهمن تهران و مهرسان تهران پنج‌شنبه ۱۰ اسفند ماه در سالن محمود مشحون برگزار شد.  مهرسان تهران این دیدار را با کسب برتری ۷۴ بر ۶۷ پشت سر گذاشت تا سری بیست و یکمین دوره لیگ برتر بسکتبال بانوان با نتیجه ۱ - ۱ برابر شود. 

در این دیدار جایامونی ولچ کولمن با ۲۷ امتیاز، ۵ ریباند، ۵ توپ ربایی و کارایی ۲۷ بهترین بازیکن شد. 

فینال اول-  مهرسان تهران 63 گروه بهمن تهران 74 

گروه بهمن تهران روز یکشنبه ۶ اسفند ماه ساعت ۱۴ در سالن بسکتبال محمود مشحون مقابل تیم مهرسان تهران به میدان رفت. گروه بهمن این دیدار را با برتری ۷۴ بر ۶۳ به پایان رساند و با نتیجه یک بر صفر پیش افتاد. در این دیدار مهلا عابدی با ۱۲ امتیاز ۱۷ ریباند ۵ پاس گل کارایی ۳۲ بهترین بازیکن شد. 

 

 

 

فینال چهارم (در صورت نیاز) سه‌شنبه - 15 اسفند 1402-ساعت 12

گروه بهمن تهران – مهرسان تهران( سالن: تهران – سالن محمود مشحون)

 

فینال پنجم (در صورت نیاز)- جمعه - 18 اسفند 1402-ساعت 12

مهرسان تهران – گروه بهمن تهران( سالن: تهران – سالن محمود مشحون)

 

رده‌بندی اول- یکشنبه – 6 اسفند 1402- ساعت 12

آکادمی بسکتبال سحر – پالایش نفت آبادان( سالن: تهران – سالن محمود مشحون)

 

رده‌بندی دوم- چهارشنبه – 9 اسفند 1402- ساعت 13

پالایش نفت آبادان – آکادمی بسکتبال سحر( سالن: آبادان – سالن 17 شهریور)

 

رده‌بندی سوم (در صورت نیاز)- شنبه – 12 اسفند 1402- ساعت 13

پالایش نفت آبادان – آکادمی بسکتبال سحر

سالن: آبادان – سالن 17 شهریور

مرحله نهایی این رقابت‌ها به صورت 3 از 5 و مرحله رده‌بندی به صورت 2 از 3 برگزار می‌شود.

نیمه نهایی چهارم: گروه بهمن تهران ۶۵ آکادمی سحر ۴۵ 

چهارمین دیدار مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر بانوان جمعه ۱۹ بهمن ماه با انجام یک دیدار دنبال شد. در این مرحله تیم گروه بهمن تهران به مصاف تیم آکادمی سحر رفت و با کسب برتری ۶۵ بر ۴۵ به پیروزی رسید و فینال این دوره از رقابت‌ها صعود کرد. در این دیدار نگین رسولی با ۱۸ امتیاز، ۳ ریباند، ۵ پاس گل و کارایی ۱۷ بهترین بازیکن شد. گروه بهمن با کسب سومین پیروزی خود، با نتیجه ۳ بر ۱ پیروز این سری و رقیب مهرسان در فینال شد.

نیمه نهایی سوم: پالایش نفت آبادان 52-64 مهرسان تهران

دیدار سوم تیم‌های پالایش نفت آبادان و مهرسان تهران در مرحله نیمه‌نهایی برگزار شد و مهرسان تهران با کسب برتری ۶۴ بر ۵۲ به فینال این رقابت‌ها صعود کرد. در این بازی نسرین فلاح با ۱۳ امتیاز، ۵ توپ ربایی، ۲ پاس گل و کارایی ۱۵ بهترین بازیکن بود. مهرسان با کسب سه پیروزی متوالی با نتیجه ۳ بر صفر در این سری به مرحله نهایی صعود کرد.

تیم گروه بهمن تهران در سومین دیدار مرحله نیمه‌نهایی مقابل تیم آکادمی بسکتبال سحر  به میدان رفت و با نتیجه ۶۶ بر ۵۹ به پیروزی رسید. نگین رسولی در این دیدار با ۲۲ امتیاز، ۵ ریباند، ۳ پاس گل و کارایی ۱۶ بهترین بازیکن بود. گروه بهمن به کسب دومین پیروزی خود، با نتیجه ۲ بر ۱ پیش افتاد. تصاویر این مسابقه را با هم می بینیم:

نیمه نهایی دوم: مهرسان تهران 72-49 پالایش نفت آبادان

مهرسان تهران و پالایش نفت آبادان در دومین دیدار خود به رقابت پرداختند و مهرسان در این دیدار با برتری ۷۲ بر ۴۹ به پیروزی رسید. آلامونی ولچ کولمن  در این بازی با ۲۸ امتیاز ۷ ریباند، ۲ پاس گل و کارایی ۲۵ بهترین بازیکن شد. تیم مهرسان با کسب دومین پیروزی خود از این سری، با نتیجه ۲ بر صفر پیش است.

گروه بهمن تهران 71-78 آکادمی بسکتبال سحر

در دومین دیدار مرحله نیمه‌نهایی تیم گروه بهمن تهران به مصاف تیم آکادمی بسکتبال سحر رفت و با نتیجه ۷۸ بر ۷۱ این دیدار را واگذار کرد. میریام مکنزی در این دیدار با ۳۳ امتیاز، ۱۱ ریباند، ۵ پاس گل و کارایی ۲۸ بهترین بازیکن بود. تیم سحر و بهمن هرکدام یک برد کسب کرده‌اند.

نیمه نهایی اول: گروه بهمن تهران 78-60 آکادمی بسکتبال سحر

در نخستین دیدار این مرحله تیم گروه بهمن تهران مقابل تیم آکادمی بسکتبال سحر به میدان رفت و با نتیجه ۷۸ بر ۶۰ به پیروزی رسید. نگین رسولی در این دیدار با ۷ امتیاز، ۸ ریباند، ۶ پاس گل و کارایی ۱۷ بهترین بازیکن شد. بر این اساس این تیم گروه بهمن با کسب اولین پیروزی در نخستین بازی، ۱ بر صفر پیش است.

نیمه نهایی اول: مهرسان تهران 69-30 پالایش نفت آبادان

مهرسان تهران در نخستین دیدار خود به مصاف تیم پالایش نفت آبادان رفت و این دیدار را با نتیجه ۶۹ بر ۳۰ به برتری رسید. شیدا شجاعی در این بازی با ۱۳ امتیاز، ۱۱ ریباند، ۲ توپ ربایی و کارایی ۱۸ بهترین بازیکن بود. تیم مهرسان با کسب نخستین پیروزی خود از این سری، با نتیجه ۱ بر صفر جلو است.

برنامه مرحله نیمه نهایی  

پلی آف سوم: آکادمی بسکتبال سحر 56 ذوب آهن اصفهان 40

تیم آکادمی سحر تهران در مرحله پلی‌آف سوم لیگ برتر بانوان موفق به کسب پیروزی با نتیجه ۵۶ بر ۴۰ مقابل تیم ذوب آهن اصفهان شد و به مرحله نیمه‌نهایی صعود کرد. در این بازی کورتنی پری با ۱۵ امتیاز، ۲۳ ریباند، ۲ پاس گل و کارایی ۳۴ بهترین بازیکن شد. آکادمی سحر در دومین دیدار خود مقابل ذوب آهن اصفهان با نتیجه ۶۶ بر ۴۲ مغلوب شد، اما در نخستین دیدار خود از مرحله پلی‌آف با برتری ۵۸ بر ۵۳ به پیروزی رسیده بود. بنابراین با کسب دو پیروزی و یک شکست موفق به صعود شد. پیش از این تیم‌های مهرسان تهران، پالایش نفت آبادان و گروه بهمن تهران موفق به صعود به مرحله نیمه‌نهایی رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال بانوان شده بودند.

در پایان دیدارهای پلی آف لیگ برتر بسکتبال بانوان ایران، برترین بازیکنان هفته معرفی شدند. اسامی برترین بازیکنان مرحله به شرح زیر است:
امتیاز: یگانه دشتکی- بینالود خودرو نیشابور: ۲۶ امتیاز
ریباند: انیس مرادی- ذوب‌آهن اصفهان: ۲۱ ریباند 
پاس گل: شادی عبدالوند- مهرسان تهران: ۱۱ پاس گل 
توپ ربایی: ناهیده اسدی- پالایش نفت آبادان/ محدثه قسمی- پالایش نفت آبادان: ۵ توپ ربایی 
بلاک: آیدا گل محمدی- ذوب‌آهن اصفهان: ۶ بلاک
کارایی: انیس مرادی- ذوب‌آهن اصفهان: کارایی ۲۸

رقابتهای پلی آف دوم: گروه بهمن تهران 84 ستاد گاز تهران 53

در نخستین دیدار این مرحله، تیم گروه بهمن تهران مقابل ستاد گاز تهران به میدان رفت و با برتری ۸۴ بر ۵۳ به پیروزی رسید. بریتنی بایرد در این دیدار با ۲۰ امتیاز، ۴ ریباند، ۴ پاس گل و  کارایی ۲۷ بهترین بازیکن شد. پیش از این تیم گروه بهمن موفق شده بود با نتیجه ۷۹ بر ۴۹ تیم ستاد گاز را در مرحله پلی‌آف اول شکست دهد و با کسب دومین پیروزی مقابل این تیم به مرحله نیمه نهایی صعود کرد.

رقابتهای پلی آف دوم: مهرسان تهران 86 داتیس یزد 25

تیم‌های مهرسان تهران و داتیس یزد در این مرحله به رقابت پرداختند و در نهایت داتیس با نتیجه ۸۶ بر ۲۵ این دیدار را واگذار کرد. زهرا عدالتکار در این بازی با ۱۲ امتیاز، ۸ ریباند، ۳ توپ ربایی و کارایی ۲۵ بهترین بازیکن بود. مهرسان در مرحله پلی‌آف اول با نتیجه ۹۳ بر ۳۲ به پیروزی رسید و با کسب دو برد پیاپی به مرحله نیمه‌نهایی صعود کرد.

رقابتهای پلی آف دوم: آکادمی سحر 42 ذوب آهن اصفهان 66

آکادمی سحر در دومین دیدار خود مقابل ذوب آهن اصفهان با نتیجه ۶۶ بر ۴۲ مغلوب شد. انیس مرادی با ۱۱ امتیاز، ۲۱ ریباند، ۳ پاس گل و کارایی ۲۸ بهترین بازیکن این دیدار بود. در مرحله پلی‌آف اول آکادمی سحر با نتیجه ۵۸ بر ۵۳ به پیروزی رسیده بود، بنابراین تیم صعودکننده به مرحله نیمه‌نهایی در دیدار سوم مشخص خواهد شد.

در آخرین بازی پلی‌اف دوم تیم‌های بینالود خودرو نیشابور و پالایش نفت آبادان به مصاف هم رفتند که در نهایت پالایش نفت آبادان موفق شد با نتیجه  ۷۷ بر ۹۲ تیم بینالود را شکست دهد. پالایش نفت آبادان در مرحله پلی‌آف اول با نتیجه ۸۹ بر  ۵۷ به پیروزی رسیده بود و با این پیروزی با کسب دو برد پیاپی به مرحله نیمه‌نهایی صعود کرد. در این بازی فرزانه فروتن فرد با ۱۶ امتیاز ۹ ریباند ۳ پاس گل کارایی ۲۵ بهترین بازیکن زمین بود.

رقابتهای پلی آف اول؛ ذوب آهن اصفهان 53 آکادمی بسکتبال سحر 58

در نخستین دیدار این مرحله، تیم های ذوب آهن اصفهان و آکادمی بسکتبال سحر به رقابت پرداختند و تیم آکادمی سحر موفق شد با برتری ۵۸ بر ۵۳ به پیروزی برسد. در این دیدار کورتنی پری با ۱۴ امتیاز، ۱۶ ریبلند، ۳ پاس گل و کارایی ۲۵ بهترین بازیکن شد.

ستاد گاز تهران 49 گروه بهمن تهران 79

بینالود خودرو نیشابور در مرحله پلی‌آف اول به مصاف تیم پالایش نفت آبادان رفت و با نتیجه ۸۹ بر ۵۷ این دیدار را واگذار کرد. الناز سیاهی با ۲۶ امتیاز، ۱۵ ریباند، ۲ پاس گل و کارایی ۲۸ بهترین بازیکن این دیدار بود.

داتیس یزد و مهرسان تهران در آخرین دیدار مرحله پلی‌آف اول بازی کردند و مهرسان با برتری ۹۳ بر ۳۲ پیروز شد. شیدا شجاعی با ۱۶ امتیاز، ۷ ریباند، ۳ توپ ربایی و کارایی ۲۲ بهترین بازیکن این دیدار بود.

ستاد گاز تهران در این مرحله مقابل گروه بهمن تهران به میدان رفت و با نتیجه ۷۹ بر ۴۹ مغلوب تیم حریف شد. بریتنی بایرد در این بازی با ۱۷ امتیاز، ۲ ریباند، ۴ پاس گل و کارایی ۱۸ بهترین بازیکن شد. تصاویر این دیدار را نیز مشاهده می کنید:

هفته دهم: مهرسان تهران 81 آکادمی بسکتبال سحر 66

مهرسان تهران در این هفته میزبان تیم آکادمی بسکتبال سحر بود و موفق شد با برتری ۸۱ بر ۶۶ تیم حریف را شکست دهد. شادی عبدالوند با ۲۷ امتیاز، ۲ پاس گل، ۳ توپ ربایی و کارایی ۲۵ بهترین بازیکن این دیدار بود.

در دیگر دیدار هفته دهم، داتیس یزد و ذوب آهن اصفهان به رقابت پرداختند و در نهایت این دیدار با پیروزی ۶۰ بر ۳۴ تیم ذوب آهن به پایان رسید. مطهره رحیمی با ۹ امتیاز، ۴ ریباند، ۳ توپ ربایی و کارایی ۱۴ بهترین بازیکن این دیدار شد.

ستاد ملی گاز تهران در هفته دهم به مصاف تیم بینالود خودرو نیشابور رفت و این دیدار را با نتیجه ۷۱  بر ‌۴۶ واگذار کرد. مبینا فیضی با ۱۵ امتیاز، ۱۹ ریباند، ۱ پاس گل و کارایی ۲۴ بهترین بازیکن شد.

همچنين تيم گروه بهمن موفق شد با نتيجه 78 بر61 پالايش نفت آبادان را شكست دهد. دلارام وكيلي با 15 امتياز،7 ريباند،3 پاس گل و كارايي 24 بهترين بازيكن شد.

هفته نهم: ذوب آهن اصفهان 96 کنکو تهران 44

در نخستین دیدار این هفته، تیم ذوب آهن اصفهان به مصاف تیم کنکو تهران به میدان رفت و با برتری ۹۶ بر ۴۴ به پیروزی رسید. انیس مرادی با ۱۶ امتیاز، ۱۵ ریباند، ۵ پاس گل و کارایی ۳۵ بهترین بازیکن شد. 

داتیس یزد 42 بینالود خودرو نیشابور 71

همچنین داتیس یزد به مصاف تیم بینالود خودرو نیشابور رفت و این دیدار را با نتیجه ۷۱ بر ۴۲ واگذار کرد. مبینا فیضی با ۱۸ امتیاز، ۱۲ ریباند، ۳ توپ ربایی و کارایی  ۲۹ بهترین بازیکن این دیدار شد. همچنین، دیدار معوقه تیم‌های پالایش نفت آبادان و مهرسان تهران از هفته هشتم برگزار شد و در نهایت مهرسان تهران موفق شد با نتیجه ۸۰ بر ۴۸ تیم حریف را شکست دهد. شادی عبدالوند با ۱۶ امتیاز، ۴ ریباند، ۴ توپ ربایی و کارایی ۱۴ بهترین بازیکن این دیدار بود.

هفته هشتم:  داتیس یزد 55 ستاد گاز تهران 60

در نخستین دیدار هفته هشتم، تیم‌های داتیس یزد و ستاد گاز تهران به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با برتری ۶۰ بر ۵۵ تیم ستاد گاز به پایان رسید. فاطمه سادات فاطمی با ۱۲ امتیاز ۱۲ ریباند، ۵ توپ ربایی و کارایی ۲۲ بهترین بازیکن این دیدار بود. همچنین تیم‌های کنکو تهران و بینالود خودرو نیشابور نیز به رقابت پرداختند و در نهایت تیم بینالود خودرو موفق شد با نتیجه ۶۹ بر ۶۰ به پیروزی برسد. مبینا فیضی با ۲۰ امتیاز، ۹ ریباند، ۴ توپ ربایی و کارایی ۳۲ بهترین بازیکن شد. تصاویر دیدار تیمهای داتیس و ستاد گاز را با هم می بینیم

هفته هفتم لیگ برتر ؛ مهرسان تهران 55 گروه بهمن تهران 54

رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال بانوان روز جمعه اول دی ماه با برگزاری چهار دیدار دنبال شد. در نخستین دیدار این هفته تیم‌های مهرسان تهران و گروه بهمن تهران به رقابت پرداختند و در نهایت تیم مهرسان با برتری ۵۵ بر ۵۴ به پیروزی رسید. شادی عبدالوند با ۲۱ امتیاز، ۴ ریباند، ۳ پاس گل و کارایی ۱۷ بهترین بازیکن شد. 

در دیگر بازی هفته هفتم ذوب آهن اصفهان مقابل بینالود خودرو نیشابور به میدان رفت و با نتیجه ۱۰۱ بر ۴۳ تیم حریف را مغلوب کرد. در این دیدار انیس مرادی با ۱۵ امتیاز، ۱۶ ریباند، ۶ پاس گل و کارایی ۳۳ بهترین بازیکن بود.

کنکو تهران در هفته هفتم با تیم ستاد گاز تهران دیدار کرد و با نتیجه ۶۹ بر ۴۴ این بازی را واگذار کرد. فاطمه سادات فاطمی با ۱۷ امتیاز، ۱۰ ریباند، ۴ توپ ربایی و کارایی ۱۷ موثرترین بازیکن این بازی شد. 

پالایش نفت آبادان 77 آکادمی سحر تهران 78

دیدار تیم‌های پالایش نفت آبادان و آکادمی سحر تهران با پیروزی آکادمی سحر با نتیجه ۷۸ بر ۷۷ به پایان رسید. در این دیدار کورتنی دیان پری با ۱۹ امتیاز، ۱۹ ریباند، ۲ پاس گل و کارایی ۲۸ بهترین بازیکن شد.

 

هفته ششم لیگ برتر

هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال بانوان نکوداشت زنده یاد محمود مشحون جمعه ۲۴ آذرماه با برگزاری سه دیدار دنبال شد. 

در آغاز این رقابت‌ها به یاد و احترام مرحوم محمود مشحون یک دقیقه سکوت اعلام گردید. در اولین دیدار هفته ششم، داتیس یزد و کنکو تهران به رقابت پرداختند. داتیس موفق شد با برتری ۵۲ بر ۴۹ مقابل کنکو به پیروزی برسد. زهرا رحیمیان با ۶ امتیاز، ۷ ریباند، ۲ پاس گل و کارایی ۱۰ به عنوان بهترین بازیکن انتخاب شد. 

در دیگر دیدار این هفته گروه بهمن تهران مقابل تیم آکادمی بسکتبال سحر به میدان رفت و با برتری ۷۲ بر ۵۶ تیم حریف را مغلوب کرد. مهلا عابدی با ۱۳ امتیاز، ۹ ریباند، ۳ توپ ربایی و کارایی ۲۳ بهترین بازیکن این دیدار شد. 

تیم ستاد گاز تهران هم میزبان تیم ذوب آهن اصفهان بود و با نتیجه ۶۳ بر ۴۳ این دیدار را واگذار کرد‌. پریسا کرمی با ۱۸ امتیاز، ۶ ریباند، ۷ پاس گل و کارایی ۲۰ بهترین بازیکن این دیدار بود.

گروه بهمن 59 مهرسان تهران 81( دیدار معوقه هفته دوم)

هفته دوم بیست و یکمین دوره لیگ برتر بسکتبال بانوان، با برگزاری دو دیدار معوقه انجام شد. دیدار معوقه تیم‌های بینالود خودرو نیشابور و ذوب آهن اصفهان با نتیجه ۱۰۲ بر ۵۹ به سود ذوب‌آهن به پایان رسید. در این مسابقه آیدا گل محمدی ۲۰ امتیاز، ۱۴ ریباند، ۶ بلاک و کارایی ۳۰ بهترین بازیکن بود. همچنین در حساس‌ترین دیدار این هفته، گروه بهمن میزبان تیم مهرسان تهران بود و در نهایت با نتیجه ۸۱ بر ۵۹ این دیدار را واگذار کرد. شادی عبدالوند با ۲۸ امتیاز، ۵ پاس گل، ۷ توپ ربایی و کارایی ۳۲ موثرترین بازیکن در این دیدار لقب گرفت.

هفته پنجم؛ بهمن تهران 89- پالایش نفت آبادان 48

هفته پنجم بیست و یکمین دوره لیگ برتر بسکتبال بانوان، نکوداشت اعظم اسکندر با برگزاری ۳ دیدار دنبال شد.  در این هفته تیم‌های گروه بهمن تهران و پالایش نفت آبادان به رقابت پرداختند که در این مسابقه، شاگردان فرحناز طائرپور موفق شدند با نتیجه ۸۹ بر ۴۸ به پیروزی برسند. نگین رسولی با ۲۱ امتیاز، ۱۲ پاس گل، ۳ ریباند و کارایی ۳۴ بهترین بازیکن این دیدار شد. 

داتیس یزد 32- ذوب آهن اصفهان 96

در دیگر دیدار هفته پنجم، تیم داتیس یزد مقابل ذوب آهن اصفهان به میدان رفت و این بازی را با نتیجه ۹۶ بر ۳۲ واگذار کرد. پریسا کرمی با ۲۳ امتیاز، ۳ پاس گل، ۸ توپ ربایی و کارایی ۲۷ موثرترین بازیکن در این دیدار بود.

ستاد گاز 88- بینالود خودرو 86

تیم‌های ستاد گاز تهران و بینالود خودرو در آخرین دیدار هفته پنجم به رقابت پرداختند و گاز تهران موفق شد با نتیجه ۸۸ بر ۸۶ تیم حریف را مغلوب کند. فاطمه سعادت فاطمی با ۱۳ امتیاز، ۲۴ ریباند، ۴ توپ ربایی و کارایی ۲۶ بهترین بازیکن این دیدار شد.

هفته چهارم؛ آکادمی بسکتبال سحر 74- مهرسان تهران 46

رقابت‌های هفته چهارم لیگ برتر بانوان بزرگداشت آیلین ملکیان پیشکسوت بسکتبال با انجام سه دیدارآغاز شد. در این دیدارها بینالود خودرو نیشابوردر برابر داتیس یزد 67بر 33 پیروز شد. بهترین بازیکن این مسابقه مهسا کرانی بود که ۱۹ امتیاز، ۱۳ریباند، ۴ پاس گل و کارایی ۲۳ را به نام خود ثبت کرد.

در دیگر دیدار این هفته تیم آکادمی بسکتبال سحردر برابر مهرسان تهران۴۶-۷۴ به برتری دست یافت. بهترین بازیکن این مسابقه هم شمیم نوری بود که ۱۶ امتیاز، ۱۰ ریباند ، ۳ توپ ربایی و کارایی ۱۸ را برجای نهاد. تصاویری از این مسابقه را با هم می بینیم.

همچنین ذوب آهن اصفهان موفق شد با نتیجه ۹۱بر۴۴ ازسد تیم کنکو تهران بگذرد.  بهترین بازیکن این مسابقه نیز آیدا گل محمدی بود که ۱۶ امتیاز، ۱۶ ریباند، ۴ پاس گل و کارایی ۲۸ را ثبت کرد.

هفته سوم؛ مهرسان تهران 63 پالایش نفت آبادان 30

در هفته سوم لیگ برتر بسکتبال بانوان سه مسابقه برگزار شد که در مهمترین بازی، مهرسان تهران در خانه خود برابر پالایش نفت آبادان به پیروزی دست یافت. نتایج دیدارهای هفته سوم لیگ برتر بسکتبال بانوان به شرح زیر است:

داتیس یزد 43 - شرکت ملی گاز تهران 67
کنکو تهران 31 - بینالود خودرو نیشابور 80
مهرسان تهران 63 - پالایش نفت آبادان 30

هفته دوم؛ ستاد گاز تهران 62 کنکو تهران 57

در هفته دوم لیگ برتر بسکتبال بانوان، تیمهای ستاد گاز تهران و کنکو تهران در تالار بسکتبال آزادی به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان این بازی تیم گاز تهران موفق شد با نتیجه ۶۲ بر ۵۷ از سد کنکو تهران عبور کند. فاطمه‌سادات فاطمی با کسب ۱۴ امتیاز و ۲۲ ریباند ضمن ثبت دبل دبل با کارایی ۲۱ چهره برتر میدان بود. تصاویر این مسابقه را مشاهده می کنید.

پالایش نفت آبادان 71 آکادمی سحر تهران 56

همچنین در هفته دوم لیگ برتر بسکتبال، تیم بسکتبال بانوان پالایش نفت آبادان میهمان خود، آکادمی سحر تهران را ۷۱ بر ۵۶ شکست داد.ساغر آجیلی با ۱۵ امتیاز، ۵ ریباند و ۸ پاس گل و کارایی ۱۹ داشت و ناهیده اسدی که با ۲۸ امتیاز تاپ اسکور بازی شد، ستارگان پالایش نفت بودند. در این مسابقه که در سالن 17شهریور برگزار شد، تیم پالایش نفت آبادان در این دیدار با ترکیب ناهیده اسدی، مژده نظری، الناز سیاهی، نرگس داودی و سمانه تقیان به میدان رفت. تیم آکادمی سحر تهران نیز با ترکیب بهناز اکبری، نیکو فتحیان، بهاره صالحی، آیلا آزاده و مبینا صادقی به میدان رفت. تصاویر منتخب این مسابقه را با هم می بینیم.

نظر خود را درباره «لیگ برتر بسکتبال بانوان» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
ارزیابی مهاجرت
: برای دریافت مشاوره درباره لیگ برتر بسکتبال بانوان فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۳۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید


دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.