زمان مطالعه: 1 دقیقه
نمایشگاه حیوانات خانگی نورنبرگ

نمایشگاه حیوانات خانگی نورنبرگ

نمایشگاه حیوانات خانگی نورنبرگ بزرگترین نمایشگاه تجاری دنیا در حوزه صنعت بین المللی حیوانات خانگی است که هر ساله در شهر نورنبرگ آلمان برگزار می شود.

نمایشگاه حیوانات خانگی نورنبرگ (Interzoo) از 17 الی 22 اردیبهشت 1403 در شهر نورنبرگ کشور آلمان برگزار می گردد. نمایشگاه حیوانات خانگی نورنبرگ (Interzoo) بزرگترین نمایشگاه تجاری دنیا در حوزه صنعت بین المللی حیوانات خانگی است.

تاریخ نمایشگاه حیوانات خانگی نورنبرگ 2024 interzoo

  • 6 الی 11 می 2024 مصادف با 17 الی 22 اردیبهشت 1403 (مدت زمان برگزاری: 6 روز)
  • زمان بازدید 8 صبح الی 18 عصر (به وقت محلی)

محل برگزاری نمایشگاه حیوانات خانگی نورنبرگ 2024 interzoo

Interzoo Exhibition Centre 90471 Nuremberg

تقویم نمایشگاه حیوانات خانگی نورنبرگ 2024 interzoo

محل برگزاری تاریخ عنوان نمایشگاه

نورنبرگ (آلمان)

6 الی 11 می 2024 (17 الی 22 اردیبهشت)

interzoo 2024

 

این رویداد یکی از اصلی ترین نمایشگاه ها در صنعت بین المللی حیوانات خانگی می باشد که تولیدکنندگان، عمده فروش ها، و ارائه دهندگان خدمات از بیش از 126 کشور دنیا برای ارائه محصولات حیوانات خانگی و وسایل نگهداری جدید و خلاقانه  برای این حیوانات در آن گرد هم می آیند.

موضوعاتی مانند ورزش های سوارکاری، فناوری مواد غذایی حیوان خانگی، وسایل فروشگاهی و بسته بندی، سیستم های فناوری اطلاعات، تجارت الکترونیک، زیر ساخت های لازم تجاری و... محصولات غذایی عادی برای سگ ها، گربه ها، پستانداران کوچک، پرندگان، ماهی های تزئینی، خزندگان و دوزیستان را بخش های عمده این نمایشگاه را در بر می گیرد.

بازدیدکنندگان این نمایشگاه از جدیدترین محصولات، ابزارهای آرایش و تمیز کردن و لوازم جانبی برای حیوانات خانگی چهارپا، پرندگان، ماهی های تزئینی و حیوانات تراریوم بازدید خواهند کرد.

نمایشگاه حیوانات خانگی نورنبرگ
نمایشگاه حیوانات خانگی نورنبرگ

 

بیش از سه چهارم بازدیدکنندگان متخصصان تجارت حیوانات خانگی هستند، به عنوان مثال افرادی با کسب کار هایی مانند  فروشگاه های حیوانات خانگی، داروخانه ها، فروشگاه های خود را ذخیره و مراکز باغ، تجارت مواد غذایی خرده فروشی و تجارت اینترنتی در این نمایشگاه حضور پیدا می کنند و لازم به ذکر است که فقط بازدید کنندگان تجارت واجد شرایط به نمایشگاه interzoo پذیرفته می شوند و ورود به این نمایشگاه نیازمند هماهنگی های قبلی می باشد.

این نمایشگاه به صورت هر 2 سال یک بار برگزار می شود و ساعات بازدید از آن از تاریخ 24 تا 26 می 2024 از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر به وقت محلی و در روز 27 می 2024 از ساعت 9 صبح تا 18 عصر به وقت محلی خواهد بود.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «نمایشگاه حیوانات خانگی نورنبرگ» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.