زمان مطالعه: 1 دقیقه
سریال در شکوفه

سریال در شکوفه

سریال در شکوفه با بازی جو جینگ یی و لیو ژو یی است که ۱۵ مارس ۲۰۲۴ در ۳۲ قسمت از Youku به کارگردانی ژونگ چینگ پخش شد و مورد استقبال مخاطبین سریال‌های چینی قرار گرفت.

سریال در شکوفه (In Blossom) یا هوآ جیان لینگ (Hua Jian Ling) سریال چینی سال ۲۰۲۴ است. سریال In Blossom با بازی جو جینگ یی (Ju Jingyi) و لیو ژو یی (Liu Xue Yi) است که اولین قسمت آن ۱۵ مارس ۲۰۲۴ منتشر شد و مورد توجه مخاطبین سریال‌های چینی قرار گرفت. در ادامه با آسمونی باشید تا به معرفی سریال چینی در شکوفه (花间令) بپردازیم.

ژانر

تاریخی/رازآلود/هیجانی/عاشقانه

زبان اصلی

چینی

سال تولید

۲۰۲۳

سال انتشار

۲۰۲۴

تعداد قسمت‌ها

۳۲ قسمت

عنوان اصلی

In Blossom

 

پوستر سریال در شکوفه

داستان سریال در شکوفه

سریال در شکوفه ماجرای داستان پان یوئه با بازی (لیو ژو یی/Liu Xueyi) و یانگ سای وی با بازی (هی هویزی ژنگ/Hehuizi Zheng) است که در کودکی قرار ازدواج داشتند اما پدر و مادر سای وی کشته شدند و صورت او هم زخمی شد. وی در بزرگسالی در پزشکی قانونی و جابجایی اجساد کار می‌کرد و پس از ده سال پان یو پس از شناختن او دوباره به او درخواست ازدواج می‌دهد اما این‌بار شانگ گوان ژه با بازی (جو جینگ یی/Ju JingYi) دختر خاندان شانگ که پان را دوست دارد به کمک یک پزشک با زخمی کردن صورتش خود را شبیه سای وی در می‌آورد و سای وی شبیه او می‌شود اما در روز عروسی اتفاقی دیگر در راه است.

بازیگران سریال در شکوفه

عوامل و بازیگران سریال در شکوفه

بازیگران

جو جینگ یی، لیو ژو یی، هی هویزی ژنگ، وو جیا یی، لی جی یانگ، جی پی شین، دینگ جی

کارگردان

ژونگ چینگ

تهیه کننده

 ژو شوای بو، زونگ یی

نویسنده

یو های لین، ژونگ جینگ

موسیقی

لیو ژوان دو
توزیع کننده Youku

تصاویر سریال در شکوفه

جو جینگ یی در نقش شانگ گوان ژه/یانگ سای وی
هی هویزی ژنگ در نقش یانگ سای وی
لیو ژو یی در نقش پان یو
سریال چینی In Blossom
花间令
سریال در شکوفه
لی جی یانگ در نقش ژو لان جیانگ

 

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «سریال در شکوفه» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.