زمان مطالعه: 1 دقیقه
نکات مهم روز کنکور

نکات مهم روز کنکور

پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس‌دار را حتما روز کنکور همراه خود داشته باشید. همراه داشتن هرگونه وسیله غیرمجاز از قبیل وسایل ارتباط الکترونیکی و دستگاه‌های حافظه‌دار ممنوع است.

روز کنکور روزی مهم و سرنوشت‌ساز برای شما می‌باشد پس به نکات مهم این روز، توجه ویژه ای داشته باشید. یکی از نکات مهم روز کنکور، همراه داشتند پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس‌دار است. در ادامه با آسمونی باشید.

لطفا این نکات را رعایت کنید و به کنکوری‌ها هم اطلاع دهید:

نکات ضروری پیش از کنکور

  • شب قبل از کنکور، شام سبک بخورید و استرس را از خودتان دور کنید.
  • صبح زودتر بیدار شوید و صبحانه را کامل بخورید تا نیاز به خوردن خوراکی دیگری، سر جلسه آزمون نداشته باشید.
  • حتما و حتما، شب قبل تمام چیزهایی که قرار هست با خود همراه داشته باشید را آماده کنید.

روز کنکور چی احتیاج دارید؟

چند مداد مشکی نرم، پاک‌ کن، مداد تراش، کارت ورود به جلسه، کارت ملی یا شناسنامه عکس‌دار، ساعت مچی، دستمال کاغذی، یک بطری آب کوچک در بسته، مواد قندی مثل شکلات. برای احتیاط یک عدد ماسک هم داشته باشید تا در صورت نیاز از آن استفاده کنید.

اگر سابقه ضعف قبل از امتحان دارید، در یک بطری کوچک آب، از شب قبل کمی قند اضافه کنید و داخل یخچال بگذارید تا برای روز آزمون آنرا همراه داشته باشید. در ضمن همراه داشتن هرگونه وسیله غیرمجاز از قبیل وسایل ارتباط الکترونیکی (حتی به صورت خاموش) و دستگاه‌های حافظه‌دار هم ممنوع است.

به امید موفقیت

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «نکات مهم روز کنکور» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.