زمان مطالعه: 1 دقیقه
معرفی دانشگاه صنعتی همدان

معرفی دانشگاه صنعتی همدان

معرفی دانشگاه صنعتی همدان یکی از دانشگاه های دولتی ایران دانشگاه صنعتی همدان یکی از دانشگاه های دولتی...

معرفی دانشگاه صنعتی همدان
معرفی دانشگاه صنعتی همدانمعرفی دانشگاه صنعتی همدان یکی از دانشگاه های دولتی ایران

دانشگاه صنعتی همدان یکی از دانشگاه های دولتی ایران است. دانشگاه صنعتی همدان مانند دیگر دانشگاه های دولتی دارای تاریخچه است. تاریخچه دانشگاه صنعتی همدان شامل زمان تشکیل و وظایف و فعالیت ها و اهداف دانشگاه صنعتی همدان می باشد. اگر می خواهید در مورد دانشگاه صنعتی همدان بیشتر بدانید این بخش آسمونی را تا پایان مطالعه نمایید چرا که به معرفی دانشگاه صنعتی همدان و تاریخچه دانشگاه صنعتی همدان و آدرس سایت . دانشگاه صنعتی همدان.. می پردازیم.

تاریخچه دانشگاه صنعتی همدان

دانشگاه صنعتی همدان یک دانشگاه در شهر همدان، ایران است. این دانشگاه در خرداد سال 1384 تأسیس و از سال 1385 دانشجو پذیرفت.

این دانشگاه در رده بندی ISC در رده شانزدهم دانشگاه‌های صنعتی ایران قرار دارد.

مکان دانشگاه صنعتی همدان

ساختمان این دانشگاه در نزدیکی دانشگاه بوعلی سینا و پارک مردم (لوناپارک) و جنب بیمارستان بوعلی بنا شده‌است.نشانی آن همدان، بلوار شهید فهمیده، خیابان مردم است.

ساختمان‌های دانشگاه صنعتی همدان

دانشگاه صنعتی همدان دارای (دانشکده شماره یک) یک ساختمان 5 طبقه، مسجد پیامبر اعظم، کتابخانه مرکزی، قسمت اداری است.

دانشکده (دانشکده شماره2) فناوری‌های نوین فرشچیان این دانشگاه که در قسمت پشتی دانشگاه قرار دارد دارای یک ساختمان 7 طبقه، سالن مطالعه، سالن آمفی تئاتر، 2واحد سایت، چند واحد آزمایشگاه و قسمت اداری می‌باشد. تفاهم نامه دانشکده شماره3(دانشکده برق و رایانه) با بنیاد فرشچیان بسته شده‌است.

امکانات رفاهی دانشگاه صنعتی همدان

این دانشگاه دارای خوابگاه خودگردان است؛ که مالک خصوصی دارد. دانشجویان می‌توانند از بین خوابگاه‌های معرفی شده توسط دانشگاه (که در سطح شهر قرار دارند) انتخاب نموده و با مالک خوابگاه قرار داد ببندند.

این دانشگاه دارای سالن ورزشی و استخر ملکی نبوده و دانشجویان می‌توانند از سالن‌های ورزشی کرایه شده توسط دانشگاه بسته به تقاضای رشته ورزشی استفاده نمایند. دانشگاه صنعتی همدان دارای باشگاه ورزشی بدنسازی در محل دانشگاه است.

سایت دانشگاه صنعتی همدان

www.hut.ac.ir

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «معرفی دانشگاه صنعتی همدان» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.