زمان مطالعه: 1 دقیقه
سیستم جامع دانشگاهی گلستان

سیستم جامع دانشگاهی گلستان

سيستم جامع دانشگاهی گلستان مربوط به دانشجویان دانشگاه پیام نور است که سیستمی هوشمند است. اگر می خواهید با...

golestan-university
golestan-university

سیستم جامع دانشگاهی گلستان مربوط به دانشجویان دانشگاه پیام نور است که سیستمی هوشمند است. اگر می خواهید با این سیستم بیشتر آشنا شوید این بخش آسمونی را حتما مطالعه کنید چرا که اطلاعات کاملی در مورد سیستم جامع دانشگاهی گلستان را برای شما عزیزان تهیه کرده است.

طراحی و پیاده سازی سیستم جامع دانشگاهی گلستان با هدف مکانیزه کردن کلیه فعالیتهای دانشگاهی از اسفندماه سال 1379 آغاز گردید . در ابتدا سیستم جامع آموزش گلستان در دانشگاه صنعتی اصفهان و در راستای اجرای مکانیزه کلیه امور آموزشی دانشگاه، طراحی و پیاده سازی شده است.

تجزیه و تحلیل، طراحی، پیاده سازی، تست و تحویل این سیستم از اسفند ماه سال 1379 شروع و در اسفندماه 1382 به پایان رسید. پس از آن درسال 1383 زیرسیستم های ارزشیابی و تسویه حساب دانشجویی و زیرسیستم حق التدریس اساتید به عنوان زیرسیستم های مکمل سیستم آموزش تهیه شد .

در سال 1384 سیستم اطلاعات پژوهشی دانشگاه به عنوان زیرسیستمی که پوشش دهنده فعالیتهای حوزه معاونت پژوهشی دانشگاه ها است به مجموعه تحت پوشش سیستم گلستان اضافه شد.

در سال 1386 سیستم دانشجویی شامل زیرسیستم های خوابگاه، وام، کار دانشجویی و تشکل های دانشجویی به عنوان زیِرسیستمی جدید که پوشش دهنده بخشی از فعالیت های حوزه معاونت دانشجویی است توسط شرکت نوپرداز اصفهان و با همکاری تعدادی از دانشگاه های کشور آماده بهره برداری شده و در بعضی از دانشگاهها مورد استفاده قرار گرفته است.

سیستم جامع گلستان حاصل بیش از دویست هزار نفر ساعت کار فشرده کارشناسی اعضا تیم، هزاران ساعت همکاری مدیریت و کارشناسان دانشگاههای کشور و تجربه بیش از سی سال فعالیت در بخش های مختلف و طراحی و پیاده سازی سیستم های دانشگاهی توسط کارشناسان تیم است که فرایندهای دانشگاهی را با کیفیت و کمیت مناسب و کم نظیری پوشش می دهد.

پس از نهایی شدن مراحل طراحی و پیاده سازی سیستم جامع دانشگاهی گلستان و با توجه به قابلیتهای منحصر به فرد آن، سیستم گلستان توسط شرکت نوپرداز اصفهان در دانشگاههای مختلف نصب و راه اندازی گردید. هم اکنون سیستم گلستان درکلیه امور اجرایی تحت پوشش خود در بسیاری از دانشگاههای کشور مورد استفاده قرار می گیرد.

شرکت نوپرداز اصفهان مصمم است در جهت افزایش سرویس های قابل ارائه توسط سیستم جامع دانشگاهی گلستان ، این سیستم را در سایر حوزه های دانشگاهی نیز گسترش دهد.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «سیستم جامع دانشگاهی گلستان» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.