درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
فرانک سیناترا در استادیوم آزادی

فرانک سیناترا در استادیوم آزادی

در سال 1354 یک خواننده مشهور آمریکایی در سالن 12 هزار نفری مجموعه ورزشی بزرگ تهران برنامه اجرا کرد.

از فرانک سیناترا خواننده مشهور آمریکایی به عنوان خواننده محبوب محمدرضا شاه پهلوی یاد شده است. سیناترا سابقه اجرای برنامه در استادیوم های بزرگ و غول پیکر دنیا را در کارنامه خود داشت؛ از جمله اجرا در ماراکانا ورزشگاه غول پیکر برزیل. در مورد این اجرا گفته شده:

 

سیناترا یکی از سه نفری بود که توانست این استادیوم بزرگ را به سکوت وادارد.

 

فرانک سیناترا در سوم آذرماه 1354 در استادیوم تازه تاسیس تهران که آن زمان آریامهر نامیده می شد، برنامه اجرا کرد. استادیوم آریامهر یک سال قبل میزبان بازیهای آسیایی تهران بود و نشان داده بود که از همه نظر برای چنین برنامه هایی آمادگی کافی دارد. به این ترتیب خواننده بزرگ آمریکایی برای اولین و آخرین بار در ایران برای علاقه مندان خود، هنرنمایی کرد.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «فرانک سیناترا در استادیوم آزادی» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.