زمان مطالعه: 4 دقیقه
5 شهر گیج کننده دنیا برای رانندگی

5 شهر گیج کننده دنیا برای رانندگی

یادگیری رانندگی در ابتدا کار دشواری است، با قوانین و مقررات بسیاری که برای رانندگی ایمن باید رعایت کنید. اما رانندگی در خارج از کشور چقدر سخت است؟

یادگیری رانندگی در ابتدا کار دشواری است، با قوانین و مقررات بسیاری که برای رانندگی ایمن باید رعایت کنید. اما رانندگی در خارج از کشور چقدر سخت است؟ کشوری جدید، قوانین جدید و گام‌های جدیدی که باید برای رسیدن از یک مکان به مکان دیگر دنبال کنید.

در این مقاله به انواع داده ها، از جمله میزان بارندگی در شهر، زمان صرف شده در ترافیک، ساعت شلوغی، قیمت سوخت و میانگین زمان سفر در هر 10 کیلومتر توجه کرده ایم تا به شما کمک کنیم درباره شهرهای مختلف برای رانندگی اطلاعات کسب کنید.

1. بروکسل، بلژیک

بروکسل به عنوان سخت ترین شهر برای رانندگی با امتیاز کلی 23 از 100، رتبه اول را به خود اختصاص داده است. در بروکسل، افراد متوسط سالانه 236 ساعت را در ساعت شلوغی سپری می کنند و میانگین سرعت در این مدت 12.4 مایل در ساعت است. نه تنها این، قیمت سوخت در این شهر 6.60 پوند به ازای هر گالن بریتانیا است که قطعاً در مقیاس گران‌تر است. بروکسل همچنین به بارندگی بسیار زیاد عادت کرده است، زیرا میانگین بارندگی در سال 986.24 میلی متر است که می تواند به دلیل لغزنده بودن جاده ها، رانندگی را دشوارتر کند.

برای رانندگی در بروکسل، بازدیدکنندگان باید 18 سال یا بیشتر داشته باشند و همیشه هنگام پشت فرمان باید گواهینامه و این مدارک را به همراه داشته باشید: گواهینامه رانندگی، اوراق خودرو، اوراق بیمه، معاینه فنی و گذرنامه یا شناسه شما و مسافرانتان. علاوه بر این، در این شهر شما در سمت راست جاده رانندگی می‌کنید، در سمت چپ سبقت می‌گیرید و کودکان زیر 1.35 متر باید در صندلی کودک یا صندلی کودک یا عقب خودرو با کمربند ایمنی بنشینند.

2. مکزیکو سیتی، مکزیک

هنگامی که صحبت از رانندگی در مکزیکوسیتی می شود، چند قانون جاده ای وجود دارد که باید از آنها آگاه باشید. مکزیک کشوری با محدوده باز است، بنابراین حیوانات تمایل دارند آزادانه در حومه شهر پرسه بزنند، بنابراین هنگام رانندگی در شب احتیاط کنید زیرا ممکن است دیدن آنها دشوار باشد. همچنین شایان ذکر است که باید مدارکی مانند گواهینامه رانندگی معتبر، گذرنامه و گواهی بیمه را همراه داشته باشید. سن قانونی رانندگی 18 سال است و بستن کمربند ایمنی برای همه مسافران و رانندگان الزامی است.

هنگام انتخاب رانندگی در مکزیکوسیتی، بهتر است آماده باشید. مطالعه ما این شهر را به عنوان دومین مکان سخت رانندگی در جهان رتبه بندی کرد، زیرا هر فرد به طور متوسط 244 ساعت را در ساعت شلوغی در سال با سرعت متوسط 11.8 مایل در ساعت سپری می کند. با کمال تعجب، مکزیکو سیتی نیز شاهد حجم عظیمی از بارندگی در هر سال است - 1170.49 میلی متر، که می تواند شرایط رانندگی را کمتر ایده آل کند.

3. مانیل، فیلیپین

مانیل در فیلیپین مکانی عالی برای بازدید از مناظر خیره کننده و فعالیت های هیجان انگیز از جمله پارک اقیانوس مانیل و پارک Rizle است. در مطالعه ما، مانیل با بیش از 1300 جستجوی ماهانه مربوط به رانندگی، به عنوان سومین شهر سخت برای رانندگی در آن رتبه بندی شد. به طور کلی رانندگی در این شهر سخت به نظر می رسد، اما اضافه کردن باران به این ترکیب، کار را بسیار سخت تر می کند و می تواند بر عملکرد رانندگی شما تأثیر بگذارد. مطالعه ما نشان داد که به طور متوسط 2366.6 میلی متر بارندگی در سال وجود دارد. علاوه بر این، یک فرد به طور متوسط 10 روز از سال (241 ساعت!) را در ترافیک ساعت شلوغ می گذراند.

در فیلیپین، شایان ذکر است که همه موظفند در سمت راست جاده رانندگی کنند و همه خودروها باید فرمان چپ باشند، که برخلاف بسیاری از کشورهایی است که خودروهای راست و چپ مجاز هستند. خودروها و موتورسیکلت‌ها باید از سرعت مجاز 80 کیلومتر در ساعت در جاده‌های روستایی باز و بدون گوشه‌های کور یا 50 کیلومتر در ساعت برای اتوبوس‌ها و کامیون‌ها استفاده کنند. اگر در یک منطقه مدرسه، خیابان های شلوغ یا شرایط خطرناک مشابه رانندگی می کنید، همه وسایل نقلیه فقط مجاز به حرکت با سرعت 20 کیلومتر در ساعت هستند. و برای جلوگیری از هرگونه جریمه در این شهر، از سبقت گرفتن یا عبور از وسیله نقلیه، مانع تردد یا رانندگی/پارک کردن در پیاده رو خودداری کنید.

4. دوبلین، ایرلند

دوبلین یک مقصد محبوب برای گردشگران است. با این حال، هنگام برنامه ریزی برای رانندگی در دوبلین، بهتر است خود را آماده کنید، زیرا این شهر با امتیاز 30 از 100، به عنوان چهارمین شهر سخت ترین شهر برای رانندگی قرار دارد. قیمت سوخت در ایرلند یکی از گران ترین ها است و برای هر شهر 6.40 پوند هزینه دارد. رانندگان در دوبلین نیز به طور متوسط 277 ساعت در ساعت شلوغی در سال سپری می کنند که میانگین سرعت آن تنها 10.6 مایل در ساعت است.

مانند بسیاری از کشورها، رانندگی در ایرلند به این معنی است که شما باید همیشه کمربند ایمنی را ببندید و رانندگی در حالت مستی غیرقانونی است و منجر به جریمه می شود. برای رانندگی در این شهر باید 17 سال سن داشته باشید و گواهینامه های رانندگی صادر شده در کشورهای انگلستان، اتحادیه اروپا و EEA پذیرفته می شوند.

5. جاکارتا، اندونزی

رتبه 5 در مطالعه ما جاکارتا در اندونزی است که امتیاز 32 از 100 را کسب کرده است. اندونزی از قوانین رانندگی بین المللی پیروی می کند که در آن رانندگان باید در سمت چپ جاده رانندگی کنند. در جاکارتا همچنین از شما خواسته می شود که یک جلیقه ایمنی فلورسنت، یک مثلث هشدار دهنده، یک جعبه کمک های اولیه و یک کپسول آتش نشانی را در وسیله نقلیه خود حمل کنید، بنابراین قبل از حرکت حتما این چهار مورد را بررسی کنید.

در جاکارتا، هر فرد به طور متوسط 214 ساعت را در ساعت شلوغی در سال با سرعت متوسط 13.7 مایل در ساعت سپری می کند. ناگفته نماند این شهر همچنین دارای بیشترین بارندگی در سال از 15 شهر مورد تجزیه و تحلیل است - 3033.4 میلی متر!

 

هنگام سفر به کشورهای دیگر، رانندگی در خارج از کشور مزایای بسیار زیادی دارد - شما می توانید تمام امکانات شهر را از ماشین خود کاوش کنید، به زمان بندی حمل و نقل عمومی متکی نخواهید بود و حتی ممکن است ارزان تر باشد.

حتماً قوانین جاده‌ای را مطالعه کنید، مطمئن شوید که قبل از رفتن به سفر، یک نقشه خوب و سایر اسناد مورد نیاز دارید. در تعطیلات تا حد امکان از ترافیک در ساعات شلوغی پرهیز کنید و مطمئن شوید که بهترین خودرو را برای خود یا نیازهای خانواده خود انتخاب می کنید.

منبع: https://bimeh.com/

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «5 شهر گیج کننده دنیا برای رانندگی» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.