زمان مطالعه: 1 دقیقه
نمایشگاه بین المللی صنعت مالی (بورس، بانک و بیمه)

نمایشگاه بین المللی صنعت مالی (بورس، بانک و بیمه)

نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه یکی از نمایشگاه هایی است که هر ساله با حضور شرکت های زیادی برگزار می شود.

نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه یکی از نمایشگاه هایی است که هر ساله با حضور شرکت های زیادی برگزار می شود. اگر می خواهید در مورد این نمایشگاه بیشتر بدانید این بخش آسمونی را تا پایان دنبال نمایید چرا که به معرفی نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه می پردازیم.

تاریخ سیزدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه

  • 7 الی 10 اردیبهشت ماه 1402 (مدت زمان برگزاری: 4 روز)
  • زمان بازدید 8 صبح الی 17 عصر

مجری سیزدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه

  • شرکت برنامه ریزی و نمایشگاهی بانیان امید

محل برگزاری سیزدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه

 تهران - تهران - اتوبان چمران - محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

معرفی نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه

نمایشگاه بورس، بانک و بیمه ایران (Finex) که به عنوان بزرگترین رویداد ایران در این صنعت است سالانه با حضور جمع کثیری از شرکتهای توانمند داخلی و خارجی در زمینه بورس، بانک و بیمه برپا می گردد و فرصت بسیار مغتنمی است تا شرکتهای فعال، دستاوردها و خدمات خود را در معرض بازدید دست‌ اندرکاران و متخصصان این عرصه قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این عرصه، فعالیتها و نوآوری های آتی خود را معرفی نمایند.

نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه
پوستر یازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه سال 1397

 

در این راستا ستاد برگزاری قصد دارد با رویکردی متفاوت خدمات ویژه ای را جهت هرچه بهتر معرفی کردن شرکت کنندگان در این نمایشگاه ارائه نماید. با این امید که برگزاری این رویداد بزرگ با مشارکت کلیه دست اندرکاران، گامی رو به جلو در راستای اعتلا و انعکاس هر چه بیشتر توانمندیهای شرکت های حاضر در داخل ایران و حوزه بین الملل باشند.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «نمایشگاه بین المللی صنعت مالی (بورس، بانک و بیمه)» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.