زمان مطالعه: 1 دقیقه
نقد فیلم ترانه

نقد فیلم ترانه

نقد فیلم ترانه کسی در فیلم ترانه حضور دارد که من بشناسم؟ به گزارش آسمونی الهه حصاری که اخیرا سریال «...

نقد فیلم ترانه

نقد فیلم ترانه
نقد فیلم ترانه

کسی در فیلم ترانه حضور دارد که من بشناسم؟

به گزارش آسمونی الهه حصاری که اخیرا سریال « ممنوعه » با بازی او منتشر شده، بازیگر نقش اصلی فیلم است. اندیشه فولادوند هم که اخیرا فیلم عجیب و غریب « راه رفتن روی سیم » را از او دیده بودیم، دیگر بازیگر فیلم به شمار می رود.

داستان فیلم ترانه درباره چیست

به گزارش آسمونی داستان فیلم درباره دختری است که در عرصه مدلینگ فعالیت می کند و ماجراهای ناخوشایندی که برایش رخ می دهد.

کارگردان فیلم ترانه کیست

به گزارش آسمونی مهدی صاحبی که « ترانه » اولین تجربه سینمایی اش محسوب می شود.

نکات مثبت فیلم ترانه

واقعاً وجود ندارد!

نکات منفی فیلم ترانه

به گزارش آسمونی در فیلم شخصیت پردازی به چشم نمی خورد. مجموعه آدمهایی که در فیلم هستند تک بعدی هستند و حتی آنچه که قصد بیانش را هم دارند قابل پیش بینی است!

فیلم چند سکانس بی ربط به سبک فیلمهای ایرانی اواخر دهه هفتاد دارد. از آن دست سکانس هایی که در آن موزیک و پارتی و مسائلی از این دست رویت می شود. به نظر می رسد که کارگردان اثر هنوز هم احساس می کرده چنین سکانس هایی می تواند نمایانگر دنیای جوان پسند در فیلمش باشد!

دیالوگ نویسی نیز در وضعیت بحرانی به سر می برد و مجموعه دیالوگ هایی که در فیلم رد و بدل می شود به راحتی قابل مقایسه با سریالهای تلویزیونی است!

بازیگران فیلم نیز در بد بودن گوی سبقت را از یکدیگر ربوده اند. در این میان بدترین بازیگر الهه حصاری هست که در رقابت با دیگر بازیگران همواره پیروز است!

عامل تاثیرگذار برای تماشای فیلم ترانه

به گزارش آسمونی هیچ عاملی نیست که بتواند بر روان شما تاثیر بگذارد!

حرف آخر در مورد فیلم ترانه

به گزارش آسمونی اینکه چطور « ترانه » بصورت تله فیلم از تلویزیون پخش نشده جای تعجب دارد چراکه هیچ المان سینمایی در فیلم به چشم نمی خورد. از گریم عجیب و غریب گرفته تا بازیهای بد، از « ترانه » فیلمی ساخته که واقعاً مشخص نیست چرا باید به تماشای آن نشست!

عکس های فیلم ترانه

film-taraneh
film-taraneh

نقد فیلم ترانه
نقد فیلم ترانه

film-taraneh
film-taraneh

نقد فیلم ترانه
نقد فیلم ترانه

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «نقد فیلم ترانه» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.