زمان مطالعه: 4 دقیقه
مدل حلقه بازیگران مشهور

مدل حلقه بازیگران مشهور

بازیگران و هنرمندان زن دنیای هالیوود از گران ترین مدل حلقه های ازدواج استفاده می کنند. اگر شما هم می خواهید...

بازیگران و هنرمندان زن دنیای هالیوود از گران ترین مدل حلقه های ازدواج استفاده می کنند. اگر شما هم می خواهید که حلقه روز عروسی تان طرحی از حلقه ازدواج بازیگران هالیوودی باشد پیشنهاد می کنیم حتما این مقاله از آسمونی را مطالعه نمایید چرا در ادامه مدل های زیبا از حلقه ازدواج بازیگران معروف سینمای هالیوود را برای شما کاربران عزیز آسمونی منتشر می کنیم.

ناتالی پورتمن

دختر دلنشین‌ سینمای تجاری که همیشه به سادگی معروف است، درباره انتخاب حلقه چندان هم ساده‌پسند نبود. پورتمن با قبول حلقه زیبای دست‌سازی که یک نگین از الماس درشت داشت به پیشنهاد ازدواج بنجامین میل پاید، جواب مثبت داد. اگر الماس روی این انگشتر را بردارید، خود انگشتر 35 هزار دلار قیمت دارد. این انگشتر زیبا را جیمی ولف به سفارش بنجامین ساخته است. در طراحی این انگشتر که در آن طلای سفید و الماس به کار برده شده، روحیه طبیعت دوستی و گیاهخواری ناتالی مدنظر قرار گرفته است. 

آنجلینا جولی

آنجلینا جولی این شانس را داشته که براد پیت از چند سال پیش با رابرت پروکاپ، جواهرساز به صورت تفننی همکاری می‌کرد و از مدتی قبل روی تراش الماس حلقه نامزدی آنجلینا جولی کار کرد. البته او قبلا هم چنین سنگ زیبایی را که روی انگشتر جنیفر آنیستون بود طراحی کرده بود. البته فراموش نکنیم که کارشناسان ارزش حلقه آنجلینا جو لی را نصف مبلغ انگشتر نامزد قبلی پیت یعنی آنیستون تخمین زدند. البته خیلی‌ها معتقدند حلقه آنجلینا جولی به نسبت بقیه ستاره‌ها ارزان‌قیمت است و رقمی حدود 500 هزار دلار می‌ارزد.

آن‌هاتاوی

می‌گویند به هر دختری حلقه نامزدی آن‌هاتاوی را تقدیم کنی، هرگز جواب رد نخواهی شنید! پیشنهاد به ‌هاتاوی به صورت اصولی در نوامبر سال 2011 داده شد؛ آن هم در شرایطی که نامزدش، آدام شالمن یک حلقه با 6 قیراط الماس به او هدیه داد که ارزش آن 150هزار دلار تخمین زده می‌شود. شالمن برای طراحی این حلقه چشم‌نواز از جواهرات Kwiat Heritage کمک خواست و البته توانست به این ترتیب دل ‌هاتاوی را به دست آورد. 

جسیکا سیمپسون

یکی از متفاوت‌ترین حلقه‌ها را جسیکا سیمپسون به دست کرده است. اریک جانسون با پیشکش یک حلقه برلیان یاقوتی بیضی‌شکل 4 قیراطی و به ارزش 100 هزار دلار به جسیکا سیمپسون پیشنهاد ازدواج داد. این انگشتر زیبا با دو قطعه الماس قلبی‌شکل در اطراف نگین اصلی، سمبل‌ عشق صاحبان آن است. اریک نهایتا با انتخاب این سنگ یاقوت قرمز دوست داشتنی توانست عشق خود را به بهترین نحو به جسیکا نشان دهد و جواب «بله» را از او بگیرد. ترکیب رنگی این حلقه، یکی از بهترین ترکیب‌های رنگی در طراحی جواهرات لقب گرفته است.

ماریا کری

گویا سلیقه خواننده‌ها به من شباهت دارد. حلقه ازدواج ماریا کری هم مثل جنیفر لوپز با سنگ‌های صورتی تزئین شده است. ماریا کری حلقه الماس 17 قیراطی را از نیک کانن دریافت کرد، درحالی‌که دور آن را الماس پوشانده بود و زمرد صورتی‌اش می‌درخشید. حلقه این ستاره آمریکایی 5/2 میلیون دلار ارزش دارد و متشکل از الماس 17 قیراطی با برش زمردی مربع شکل است که مرکز آن به رنگ صورتی، رنگ محبوب کری می‌رسد. این الماس با 58 زمرد صورتی احاطه شده و در هر طرف آن یک الماس به صورت هلال ماه قرار گرفته است.

 جنیفر گارنر

در سال 2002 ، جنی ازطرف بن افلک با پیشنهاد ازدواج روبرو شد و او انگشتری که 6٫1 قیراط الماس صورتی رنگ در آن وجود داشت را برایش خرید که 1٫2 میلیون دلار قیمت داشت. زمانی که افلک به جنیفر گارنر پیشنهاد ازدواج داد، او انگشتری برای او خرید که  4٫5 قیراط پلاتین روی آن قرار گرفته بود. بن افلک و گارنر صاحب دو دختر بودند که این حلقه بعد ها در دست دخترشان قرار گرفت.

کیم کارداشیان

قیمت این حلقه حداقل دو میلیون دلار برآورد شده است. این حلقه توسط لورین شوارتز طراحی شده و شامل سنگی با برش زمردی به وزن 5/16 قیراط همراه با دو سنگ ذوزنقه‌ای در دو طرف آن است. البته کیم به حلقه‌های بزرگ عادت دارد. سال 2011 هم کریس ‌هامفریس با انگشتری که قیمت اولیه آن دو میلیون دلار بود از او خواستگاری کرد. البته 72 روز بعد، کیم همه چیز را تمام کرد و البته دلش نیامد حلقه را پس بدهد و اعلام کرد آدم هدیه را که پس نمی‌دهد!

پاریس هیلتون

 

گران‌ترین و سنگین‌ترین حلقه را در میان ستارگان فرش قرمز، پاریس هیلتون، نوه کنراد هیلتون، صاحب هتل‌های زنجیره‌ای هیلتون به دست کرده است. یک حلقه الماس 24 قیراطی که قیمتش حدود 7/4 میلیون دلار برآورد شده است. 

هیلتون این انگشتر را در سال 2005 دریافت کرد که 24 ساله بود و در اصل قیراط‌هایش با سن او برابری می‌کرد. جالب اینجا بود که هیلتون در ابتدا به نامزد خود گله کرد که این انگشتر بسیار سنگین است، بنابراین نامزدش زنجیری برایش خرید که آن را به جای انگشت بر گردن بیاویزد. البته این گله‌گذاری‌ها و چاره‌گشایی‌ها دیری نپایید چون بعد از 4 ماه از هم جدا شدند و لازم نبود پاریس چنین وزنی را تحمل کند! 

بیانسه نولس

 

جی زد Jay-Z همسر خانم بیانسه به او یک انگشتر زیبا با قطعه الماس یاقوتی 18 قیراطی به عنوان حلقه نامزدیشان هدیه داد. این جواهر گران قیمت توسط Lorraine Schwart طراحی شده و 5 میلیون دلار قیمت دارد.

الیزابت تیلور

الیزابت تیلورشوخی می کند و می گوید :مادرم می گوید که من بعد از آنکه متولد شدم به مدت هشت روز چشمم باز نمی شد ، اما بعد از آن اولین چیزی که چشمم به آن افتاده حلقه نامزدی او بوده است! که این به این معنی است که زمانی که ، ریچارد برتون، در سال 1964 به تیلور پیشنهاد ازدواج داد، کاری شگفت انگیز انجام داده و به جای یک حلقه ی ازدواج یک گردنبند ی که 18٫6 قیراط زمرد بولگاری در آن کار شده بود و دور تا دور آن از الماس پر بود را به تیلور هدیه داد و تیلور این هدیه را به روزهای کودکی و حرف مادرش نسبت داده است. هنگامی که برتون در سال 1975  برای بار دوم دوباره با تیلور ازدواج کرد، این بارسرویس کامل این گردنبند که شامل گوشواره و دستبند هم بود را برای او خرید. تیلور این سرویس جواهرات خود را در دسامبرچند سال پیش در یک حراج بی سابقه به قیمت 137 میلیون دلار به فروش گذاشت. 

مدل حلقه آمل کلونی Amal Clooney

حلقه آمل کلونی Amal Clooney سه سنگ زمرد 3.27 قیراطی و نگین های الماس باگتی

حلقه گریس کلی Grace Kelly

حلقه گریس کلی Grace Kelly یک حلقه پلاتین با یک نگین بزرگ زمرد

حلقه کیت میدلتون Kate Middleton

حلقه کیت میدلتون Kate Middleton حلقه طلا سفید با یک نگین یاقوت کبود و نگین های الماس ریز

حلقه الیزابت تیلور Elizabeth Taylor

حلقه الیزابت تیلور Elizabeth Taylor حلقه طلا سفید با سه سنگ الماس 5 قیراطی

حلقه مرلین مونرو Marilyn Monroe

famous-actors-ring-model-655
famous-actors-ring-model-655

حلقه مرلین مونرو Marilyn Monroe یک حلقه پلاتین با الماس 6 قیراطی

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «مدل حلقه بازیگران مشهور» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.