زمان مطالعه: 1 دقیقه
بیوگرافی اردوگان آتالای بازیگر هشدار برای کبرا 11

بیوگرافی اردوگان آتالای بازیگر هشدار برای کبرا 11

اردوگان آتالای بازیگر سریال معروف هشدار برای کبرا اا است که در ایران طرفداران زیادی دارد.

اردوگان آتالای یا اردوغان آتالای (Erdoğan Atalay) بازیگر سریال هشدار برای کبرا اا می باشد. وی همبازی بازیگرانی چون رنه اشتینک، کریستین الیور، گادیون بورکهارد، یوهانس براندروپ، تام بک، وینتسنس کیفر، کاترین هس بوده است.

اردوغان آتالای

بیوگرافی اردوغان آتالای

اردوگان آتالای 22 سپتامبر سال 1966 در شهر هانوفر آلمان از پدری ترک و مادری آلمانی به دنیا آمد. اردوگان زبان انگلیسی را به خوبی صحبت می کند. او 4 مدرک فوق لیسانس دارد و اولین مدرکش یعنی بازیگری را در 18 سالگی دریافت کرده است.

اردگان در سال 2004 با بازیگری به نام " اشترید ان ماری " ازدواج می کند. آنها صاحب دختری به نام " امیرا پاولت " شدند. این زوج سال 2009 جدا شدند. آتالای سال 2017 با کاتیا اون اک ازدواج کرد و صاحب یک پسر شد.

اردوگان آتالای
اردوگان آتالای

بازیگری اردوغان آتالای

آردوغان آتالای در رشته موسیقی درس خواند و با تئاتر وارد دنیای بازیگری شد. یکی از سریال های معروف آتالای سریال هشدار برای کبرا 11 است وی در نقش سمیر گِرکان بازی کرده است و پلس بزرگراه است.

اردوغان آتالای در سریال هشدار برای کبرا 11
اردوگان
اردوگان

در ضمن یکی از بدلکاران سریال هشدار برای کبرا 11 نیز " پیمان ابدی بود " که در 16 اردیبهشت 1388 در حال کار بدلکاری در فیلم چشم های نامحسوس در ایران بر اثر حادثه ای جان خود را از دست داد .

 

 

 

 

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «بیوگرافی اردوگان آتالای بازیگر هشدار برای کبرا 11» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.