درج نظر
مطالعه: 9 دقیقه
خرید ملک در انگلیس، یک تصمیم هوشمندانه

خرید ملک در انگلیس، یک تصمیم هوشمندانه

خرید ملک در انگلیس، یک سرمایه‌گذاری عالی و فرصتی برای زندگی در یکی از زیباترین و پیشرفته‌ترین کشورهای جهان است.

 خرید ملک در انگلیس، یکی از راه‌های سرمایه‌گذاری و اخذ اقامت در این کشور است. انگلیس، در غرب اروپا واقع شده و تمدن و تاریخ بسیار غنی دارد. همچنین انگلستان، با آب‌وهوای دلپذیرش مقصدی مطلوب برای زندگی و سرمایه‌گذاری برای افراد خارجی محسوب می‌شود. در ادامه متن از آسمونی، شما را با شرایط خرید ملک و اقامت در انگلیس آشنا می‌کنیم.

شرایط خرید ملک در انگلیس
شرایط خرید ملک در انگلیس

شرایط خرید ملک در انگلیس

 شرایط خرید ملک در انگلستان همانند کشورهای دیگر، شامل مراحلی چون: جستجوی ملک، امضای قرارداد خرید، پرداخت وجه و انجام معامله است. انگلیس، یکی از قدرت‌های برتر جهان شمرده می‌شود که سرمایه‌گذاری در آن، سوددهی زیادی را به همراه دارد. سرمایه‌داران، می‌توانند با هر بودجه‌ای برای خرید ملک در انگلیس اقدام کنند. برای این اقدام، شما باید از شرایط و قوانین مهاجرتی آن اطلاع داشته باشید. به عنوان مثال، یکی از این قوانین مهم شرط داشتن سن بالای ۱۸ سال است.

 برای خرید ملک در این کشور، شما باید ملک موردنظر را پیدا کنید و شرایط خانه‌های مختلف اعم از: امکانات و قیمت‌ها را بررسی نمایید. سپس بعد از تعیین ملک موردنظر، باید برای قیمت با صاحب‌ملک یا نمایندهٔ آن به توافق برسید تا بعد از انجام کاغذبازی‌های اداری، انتقال مالکیت انجام شود؛ در این مرحله شما می‌بایست، هزینه‌های مربوطه و مالیات را پرداخت کنید تا سند رسمی برایتان صادر و ملک به نام شما ثبت گردد.

مزایای خرید ملک در انگلیس
مزایای خرید ملک در انگلیس

مزایای خرید ملک در انگلیس

 مزایای خرید ملک در انگلیس، یکی از مواردی است که باید قبل از خرید به آن توجه داشته باشید و به خوبی، درمورد آن تحقیق کنید. داشتن اطلاعات در مورد مزایا و معایب خرید یا اجاره ملک در انگلیس برای افراد، یک امر ضروری به حساب می‌آید. در ادامه متن از آسمونی، به مزایای این موضوع می‌پردازیم:

سرمایه‌گذاری پرسود

  خرید ملک در انگلستان، یک فرصت بسیار عالی برای سرمایه‌گذاری است؛ زیرا با گذشت زمان به دلیل رشد اقتصادی بالا در این کشور، ارزش ملک بالا می‌رود و به عنوان یک منبع درآمدی پایدار می‌توان به آن نگاه کرد.

ثبات اقتصادی و مالی

 انگلیس، به عنوان یکی از قدرت‌های برتر جهان، ثبات اقتصادی زیادی دارد و خرید خانه در این کشور باعث حفظ ارزش پول و سرمایهٔ شما می‌شود.

عدم نیاز به حضور در انگلیس

 افراد خارجی، برای خرید ملک نیاز به حضور در انگلیس را ندارند و به راحتی می‌توانند برای خرید، از راه دور اقدام نمایند.

 همچنین این اقدام، در کنار مزایای آن معایبی را نیز شامل می‌شود که می‌توان به موارد ذیل، اشاره نمود:

عدم اخذ اقامت

 شما با خرید خانه در انگلیس، به طور مستقیم نمی‌توانید اقامت این کشور را اخذ نمایید.

هزینه‌های بالا

 هزینهٔ بالا خرید ملک و هزینه‌های نگهداری آن، یکی دیگر از معایب این اقدام شناخته می‌شود.

 در نتیجه برای این سرمایه‌گذاری، شما باید مزایا و معایب آن را به طور کامل بررسی نمایید تا بتوانید تصمیم‌گیری آگاهانه‌تری را داشته باشید. همچنین برای انجام خرید و روند تحقیقات خود، می‌توانید از مشاوران حرفه‌ای کمک بگیرید.

خرید ملک در انگلیس و اقامت
خرید ملک در انگلیس و اقامت

خرید ملک در انگلیس و اقامت

 خرید ملک در انگلیس و اقامت، یکی دیگر از راه‌های مهاجرت به این کشور است. انگلستان، برخلاف دیگر کشورها با خرید خانه، ویزا و اقامت را به صورت مستقیم به شما نمی‌دهد. اقامت معمولاً طبق شرایط خاصی همچون: استخدام در این کشور، تحصیل در کالج‌های انگلیس، سرمایه‌گذاری و یا ارتباط خانوادگی صادر می‌گردد؛ اما شما با خرید خانه در انگلیس، می‌توانید برای اقامت موقت یا دایم این کشور اقدام نمایید.

به عنوان مثال با سرمایه‌گذاری جهت خرید خانه در این کشور، شما قادر خواهید بود اقامت موقت آن را دریافت کنید. این ویزا، به افراد اجازه می‌دهد تا به مدت 3 سال در انگلستان بمانند؛ همچنین این ویزا تا 2 سال قابل‌تمدید است و بعد از 5 سال، افراد می‌توانند برای دریافت اقامت دایم اقدامات لازم را انجام دهند.

 این ویزا دارای شرایط خاصی است؛ به عنوان مثال، برای دریافت ویزای سرمایه‌گذاری شما باید حداقل 2 میلیون پوند برای خرید ملک، هزینه کرده و به مدت 5 سال آن را نفروشید. همچنین، شما نیاز به داشتن حساب بانکی در انگلیس هم دارید. اقامت در انگلیس به دلیل فضای زندگی متنوع، تاریخچه غنی، فرهنگ بالا، اقتصاد پویا و همچنین طبیعت زیبا، یکی از بهترین تجربه‌ها محسوب می‌شود. شهرهای زیادی همچون: لندن، کمبریج، ادینبرو، بریستول و منچستر وجود دارند که شما می‌توانید برای اقامت، آن‌ها را انتخاب نمایید.

قیمت خرید ملک در انگلیس
قیمت خرید ملک در انگلیس

قیمت خرید ملک در انگلیس

 قیمت خرید ملک در انگلیس، بسته به شرایط مختلفی متغیر است. برخی از عواملی که می‌توانند روی قیمت خانه در این کشور تأثیر بگذارند عبارتند از:

 • موقعیت جغرافیایی ملک
 • ابعاد و ویژگی‌های مختلف خانه
 • شرایط بازار ملک
 • وضعیت اقتصادی کشور انگلیس
 • تغییرات در قوانین

 در نتیجه برای خرید ملک در انگلستان، شما موظف به پرداخت بعضی از هزینه‌های اولیه هستید. به عنوان مثال، فرد باید هزینه فسخ تمبر را بپردازد که معمولاً ملک‌هایی با ارزش 125 هزار پوند به بالا، این هزینه را دارند. همچنین، در صورتی که خریدار بخواهد از وام مسکن استفاده کند، باید بین 5 الی 20 درصد هزینه را به صورت بیعانه پرداخت نماید.

 ارزش‌گذاری، یکی دیگر از هزینه‌هایی است که باید به آن نیز توجه داشته باشید. این هزینه، با توجه ارزش ملک بین 150 الی 3500 پوند تعیین می‌گردد. امور حقوقی و مشاور هم از دیگر هزینه‌های پرداختی است؛ چرا که برای این اقدام، شما نیازمند یک مشاور حقوقی هستید که اغلب هزینه‌ای بین 800 الی 1000 پوند را شامل می‌شود. همچنین برای انتقال سند و مالکیت، نیز هزینه‌ای باید پرداخت گردد که مبلغ آن از 400 پوند شروع شده و با توجه به شرایط افزایش می‌یابد.

قیمت خانه‌های کوچک در انگلیس

 قیمت خانه‌های کوچک در انگلیس، بسیار متفاوت است و مبلغ آن مانند خانه‌های دیگر به عواملی متعددی نظیر: منطقه جغرافیای، امکانات آن و متراژ بستگی دارد. این قیمت ممکن است مبلغی حدود 100 الی 300 هزار پوند را شامل گردد. خانه‌های ردیفی کوچک نیز با قیمت 150 تا 400 هزار پوند به فروش می‌رسند. البته این مبلغ، در شهرها و مناطق مرکزی انگلیس ممکن است بالاتر باشد. خانه‌های دوبلکس کوچک هم هزینه‌هایی بین 200 الی 500 هزار پوند را دارند.

قیمت خانه ویلایی در انگلیس
قیمت خانه ویلایی در انگلیس

قیمت خانه ویلایی در انگلیس

  قیمت خانه ویلایی در انگلیس، بسیار متنوع است و به مواردی چون: موقعیت جغرافیایی، متراژ و امکانات، وضعیت بازار و شرایط اقتصادی بستگی دارد. به طور مثال قیمت خانه ویلایی در شهرهای بزرگی مانند لندن و منچستر نسبت به خانه‌های ویلایی در روستا، بسیار بیشتر است.

  خانه‌های ویلایی انگلستان، در مناطق مختلفی همچون: سواحل، مناطق روستایی و مناطق حومه شهر قرار گرفته‌اند که هر یک، قیمت‌های متفاوتی را شامل می‌شوند. خانه‌های ویلایی در جنوب انگلیس، قیمت خرید بالاتری را ثبت کرده‌اند. همچنین متراژ و امکانات این خانه‌ها نیز، تأثیر بسیاری در قیمت آنها دارد.

برای مثال ویلاهایی با متراژ بزرگ‌تر و فضای گسترده و یا ویلاهای استخردار، قیمت بالاتری را نسبت به ویلاهای دیگر شامل می‌شوند. وضعیت بازار ملک و شرایط اقتصادی هم از جمله عواملی هستند که می‌توانند تأثیر بسیاری در قیمت ویلاهای انگلیس داشته باشند. از طریق استفاده از سایت‌های معروف خریدوفروش ملک در انگلیس، می‌توانید به تخمین قیمت دقیق‌تری از خانه‌های ویلایی در مناطق مختلف انگلستان دسترسی پیدا کنید.

قیمت اجاره خانه در انگلیس

  قیمت اجاره خانه در انگلیس، با توجه به محل زندگی و شرایط آن می‌تواند متفاوت باشد. در شهرهای بزرگی نظیر لندن یا منچستر، هزینه اجاره نسبت به روستاها و مناطق دیگر گران‌تر است.

  با توجه به داده‌های کنونی، هزینه متوسط اجاره ماهانه در لندن حدود 1730 پوند و در منچستر هم مبلغی حدود 700 الی 800 پوند برآورد شده است. باید توجه داشت که هزینه اجاره، بسته به نوع ملک و امکانات آن نیز متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال مبلغ اجاره یک خانه به صورت مشترک، هزینهٔ کمتری در برابر اجاره یک آپارتمان یک‌خوابه مستقل را دارد.

  در متن ذیل از آسمونی، هزینه اجاره خانه در انگلیس به طور میانگین بیان شده است:

 • هزینه اجاره آپارتمان‌ها حدود 700 الی 1500 پوند
 • هزینه اجاره خانه‌های ردیفی: 800 الی 1800 پوند
 • خانه‌های دوبلکس: حدود 900 الی 2500 پوند
 • خانه‌های مشترک: حدود 300 الی 800 پوند

  همچنین هزینه‌های آب و برق، مالیات شهرداری و یا اینترنت نیز می‌توانند به اجاره ماهانه شما اضافه شود. در نتیجه برای جستجوی خانه‌ای برای زندگی، اولویت‌ها و بودجهٔ خود را در نظر بگیرید.

 قیمت خانه در منچستر
 قیمت خانه در منچستر

 قیمت خانه در منچستر

  منچستر واقع در شمال غربی انگلیس، یکی از شهرهای مهم و پرجمعیت این کشور است. این شهر، به عنوان یکی از شهرهای صنعتی و فرهنگی انگلیس، در سال‌های اخیر افزایش جمعیت زیادی را داشته و از نظر تاریخی و فرهنگی هم به عنوان یکی از شهرهای مهم انگلیس، شناخته می‌شود. منچستر، بستر بسیار مناسبی برای سرمایه‌گذاری، اقامت و پیشرفت را شامل می‌گردد.

  این شهر، شهرت زیادی در ورزش فوتبال دارد و دو تیم بزرگ منچستریونایتد و منچسترسیتی، متعلق به این شهر هستند. منچستر به خاطر شرایط اقتصادی مناسب، سیستم حمل‌ونقل پیشرفته، کیفیت بالای زندگی شرایط آب‌وهوایی دلپذیر و... به مکانی بسیار عالی برای مهاجرت، تحصیل و کار تبدیل شده است.

  در مجموع هزینه خرید خانه در این شهر، به عوامل مختلفی بستگی دارد؛ اما به طور میانگین، قیمت خانه در منچستر حدود 150 الی 500 هزار پوند است که این مبلغ می‌تواند به خاطر امکانات و شرایط دیگر افزایش یابد. هزینه اجاره خانه هم به طور ماهانه حدود 600 الی 1500 پوند نیز برآورد شده که با توجه به هزینه‌های آب، برق و یا اینترنت این هزینه‌ها می‌توانند تغییر یابند.

قیمت خانه در لندن

  لندن، به عنوان پایتخت جزیره انگلیس یکی از شهرهای پویا و پر جمعیت در دنیا شناخته می‌شود. این شهر، در جنوب شرقی انگلیس واقع شده و یکی از مراکز مالی، فرهنگی و تجاری مهم در جهان محسوب می‌شود. قیمت خرید و اجاره خانه در لندن، بسیار بالا است. این قیمت‌ها، با توجه به موقعیت مکانی و امکانات خانه متغیر هستند. قیمت خرید خانه در لندن، می‌تواند تا میلیون‌ها پوند هم برسد. همچنین، هزینه اجاره خانه در این شهر، در ماه از چند هزار پوند ممکن است بالاتر رود.

 قیمت خانه در انگلیس به پول ایران
 قیمت خانه در انگلیس به پول ایران

 قیمت خانه در انگلیس به پول ایران

  کشور انگلیس، یکی از پیشرفته‌ترین نظام‌های اقتصادی جهان را دارد. همچنین، وجود فرهنگ و تاریخچهٔ غنی، آن را به یکی از بهترین کشورهای جهان برای زندگی و مهاجرت تبدیل کرده است به همین دلیل، در حدود 9 درصد از جمعیت انگلیس را مهاجران تشکیل داده‌اند.

  باید دقت کنید که مهاجرت به انگلیس، یک موضوع بسیار مهم در زندگی شمرده می‌شود و باید با تحقیق و آگاهی زیاد، برای آن تصمیم‌گیری کنید. هزینه‌های زندگی در انگلیس، بسیار بالا هستند و ممکن است توجه‌نکردن به آنها، شما را دچار مشکل کند. به عنوان مثال، هزینه اجاره یک آپارتمان در لندن حدود 109 درصد گران‌تر از تهران است و یا هزینهٔ یک وعده غذا در رستوران این کشور 142 درصد نسبت به رستوران‌های ایرانی گران‌تر محاسبه می‌گردد.

البته که درآمد اشخاص در بریتانیا حدود 1962 پوند است؛ اما باید توجه داشت که در صورت حساب و کتاب نکردن هزینه زندگی، احتمال دارد برای اداره زندگی با مشکلاتی روبه‌رو شوید. به طور کلی هزینه‌های زندگی اعم از: مسکن، خوراک، حمل‌ونقل و بهداشت در انگلیس نسبت به ایران بالاتر است. در نتیجه، شما با دانستن قیمت روز پوند می‌توانید هزینه خانه در این کشور را به پول ایران (ریال) محاسبه کنید و تصمیم صحیح‌تری را اتخاذ نمایید.

 سایت خرید خانه در انگلیس
 سایت خرید و اجاره خانه در انگلیس

 سایت خرید و اجاره خانه در انگلیس

  امروزه با پیشرفت تکنولوژی، وب‌سایت‌های مختلفی برای خرید ملک به صورت آنلاین طراحی شده‌اند. برای خرید خانه در انگلستان، نیازی به حضور فیزیکی شما در این کشور نیست و شما به صورت آنلاین از طریق وب‌سایت‌های مختلف، می‌توانید برای این کار اقدام نمایید. با وجود این وب‌سایت‌ها، شما قادر خواهید بود از داخل کشور خود، املاک مختلف را با هم مقایسه کرده و آگهی‌های آنلاین فروش املاک را ارزیابی کنید. وب‌سایت‌ها و پلتفرم‌های بسیاری در این زمینه فعالیت می‌کنند که در متن ذیل از آسمونی، به مهم‌ترین و معتبرترین آنها جهت خرید ملک در این کشور، اشاره می‌کنیم:

 •   وب‌سایت Rightmove.cocuk
 •   وب‌سایت Zoopla.co.uk
 •   وب‌سایت Homesgofast.com
 •   وب‌سایت Onthemarket.com
 •   وب‌سایت Nestoria.co.uk
 •   وب‌سایت Uklanddirectory.org
 •   وب‌سایت primelocation.com

  همچنین وب‌سایت‌هایی که در زمینه اجاره خانه در انگلیس فعالیت دارند عبارتند از:

 •   وب‌سایت Open rent
 •   وب‌سایت Find a Hood
 •   وب‌سایت Room Go
 •   وب‌سایت Ideal Flatmate
 •   وب‌سایت Move Bubble

  این وب‌سایت‌ها، به شما امکان می‌دهند تا ملک‌های مختلف را بر اساس موقعیت، نوع، اندازه و قیمت جستجو کرده و اطلاعات دقیقی را در مورد آنها، دریافت نمایید.

  سخن پایانی

  انگلیس، کشوری با تاریخچه بسیار قدیمی است که به دلیل داشتن اقتصاد پویا و باثبات، یکی از کشورهای مهم جهان محسوب می‌شود. این امر منجر به تقاضای زیاد برای مهاجرت به این کشور شده است. همان طور که در این مقاله اشاره کردیم، برای مهاجرت به انگلیس لازم است نکاتی را در نظر داشته باشید تا بتوانید تصمیم درستی را اتخاذ نمایید. حال می‌توانید با مراجعه به وب سایت‌ها و مقایسه قیمت خرید ملک در انگلیس و حتی اجاره خانه، هزینه‌ها را مقایسه نمایید.

: برای دریافت مشاوره درباره خرید ملک در انگلیس، یک تصمیم هوشمندانه فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۶۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «خرید ملک در انگلیس، یک تصمیم هوشمندانه» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.