زمان مطالعه: 1 دقیقه
سریال وظیفه بعد از مدرسه

سریال وظیفه بعد از مدرسه

سریال وظیفه بعد از مدرسه سریالی علمی تخیلی است که اولین فصل آن اواخر مارس 2023 منتشر شد و مورد استقبال مخاطبین سریال‌های کره‌ای قرار گرفت.

سریال وظیفه بعد از مدرسه یا فعالیت های جنگ بعد از مدرسه (Duty After School) به کارگردانی سونگ یونگ ایل است که پس از انتشار بسیار پربیننده بوده است. این کارگردان، سریال‌هایی چون کلاس دروغ و دکتر فراست را در کارنامه خود دارد.

پوستر فصل دوم سریال وظیفه بعد از مدرسه

سریال وظیفه بعد از مدرسه دو فصل دارد. فصل اول آن در 6 قسمت، 31 مارس 2023 منتشر شد و فصل دوم سریال وظیفه بعد از مدرسه هم در 4 قسمت، 21 آوریل 2023 (1 اردیبهشت 1402) پخش شد. در ادامه با آسمونی باشید تا به معرفی سریال وظیفه بعد از مدرسه (방과 후 전쟁활동) بپردازیم.

ژانر

اکشن/دلهره‌آور/علمی-تخیلی/نظامی

زبان اصلی

کره‌ای

سال تولید

2022

سال انتشار

31 مارس 2023

تعداد قسمت‌ها

10 قسمت

عنوان اصلی

Duty After School

 

پوستر سریال وظیفه بعد از مدرسه

داستان سریال وظیفه بعد از مدرسه

سریال وظیفه بعد از مدرسه، از زمانی شروع می‌شود که گوی‌های عجیب فضایی در آسمان ظاهر شدند و همانند تعداد زیادی ماه در آسمان معلق ماندند و مردم به بودن آنها عادت کردند. یک‌سال گذشته و ارتش تمام دانش‌آموزان دبیرستانی را مجبور می‌کنند تا برای آوردن رتبه‌ی بیشتر برای ورود به کنکور وارد تمرینات سخت نظامی شوند اما بعدا متوجه شدند که آنها با موجودات فضایی خطرناکی وارد جنگ شده‌‌اند. رهبر جوخه لی چون هو با بازی (شین هیون سو) و گروهبان کیم وون بین با بازی (لی سون وون) برای آموزش این دانش‌آموزان به یکی از دبیرستان‌ها به نام سونگجین می‌روند و تمرینات سخت‌گیرانه بعد از درس‌های مدرسه شروع می‌شود. معلم مدرسه پارک یون یانگ با بازی (ایم سه می) پا به پای دانش‌آموزان در کنار آنها بود تا اینکه آن اتفاق تلخ رخ می‌دهد و این شروع یک جنگ طولانی است..

بازیگران سریال وظیفه بعد از مدرسه

عوامل و بازیگران سریال وظیفه بعد از مدرسه

بازیگران

شین هیون سو، لی سون وون، ایم سه می، کیم کی هه، چوی مون هی، کیم سو گیوم، لی یون، کوون یون بین، مون سانگ مین و ...

کارگردان

سونگ یونگ ایل

تهیه کننده

جانگ جونگ دو و سانگ جین سون

نویسنده

یون سو

موسیقی

باک یون وو
توزیع کننده TVING

 

تصاویر سریال وظیفه بعد از مدرسه

شین هیون سو در نقش لی چون هو ستوان و فرمانده دسته کلاس 2-3
ایم سه می در نقش پارک یون یانگ معلم کلاس 2-3
نشست خبری سریال وظیفه بعد از مدرسه
سریال وظیفه بعد از مدرسه
سریال کره‌ای وظیفه بعد از مدرسه
Duty After School
 Duty After School Drama

 

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «سریال وظیفه بعد از مدرسه» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.