زمان مطالعه: 3 دقیقه
بهترین دی جی های تهران

بهترین دی جی های تهران

دی جی های تهران برای ارائه خدمات موسیقی مجالس دفاتری دارند تا بتوان با آنها برای تعیین وقت در ارتباط بود.

دی جی های تهران تعدادشان کم نیست، اما یک مجلس را بدون شناخت از سابقه فعالیت آنها نمی توان به هر کسی سپرد بنابراین می توان به دفاتر آنها مراجعه کرده و درباره فعالیتهایشان تحقیق کرد. یکی از گزینه هایی که این روزها خیلی طرفدار پیدا کرده، آوردن دی جی به مراسم است که در صورتی که دی جی خوش سلیقه و علاقمند پیدا کنید، خیلی از موزیک زنده بهتر است. آسمونی در این بخش نکاتی در مورد انتخاب دی جی بیان می کند و بهترین دی جی های تهران را نیز فهرست کرده است.

معمولا پدر و مادر ها ترجیح می دهند که از ارگ استفاده شود، چون دی جی ها در پخش موزیک های تند و پر سر و صدا زیاده روی می کنند و فقط به درد جمع های جوان می خورند. در حالی که، بزرگترهای مجلس با ترانه های قدیمی بیشتر سر ذوق می آیند تا آهنگهای رپ و هیپ هاپ. ضمن اینکه حواستان باشد، این مجلس عروسی است نه یک مهمانی دوستانه و جمع جوانان. اگر از ارکستر استفاده کنید، پایه تولید صدا در این حالت کیبورد نیست و با سازهای پاپ موسیقی تولید می شود، و هم کیفیت و هم قیمت بالایی دارد.

بهترین دی جی های تهران

  • خدمات موزیک مجالس فروهر

اتوبان نیایش غرب، بعد از سردار جنگل، خیابان شقایق، خیابان میلاد، پلاک 33، واحد 1

  • اجرای موزیک نریمان 

اتوبان بابایی، شهرک امید، ویلایی 3

  • خدمات مجالس سانه موزیک 

تهرانپارس، فلکه چهارم، ابتدای وفادار شرقی، جنب داروخانه ونوس، شماره 1096، طبقه سوم، واحد9

  • موزیک پارسا 

قیطریه جنوبی ، خیابان جهانتاب ، پلاک 13

  • اجرای موزیک احسان 

تهرانپارس، خیابان 154 غربی، پلاک 72

  • اجرای موزیک استارگروپ 

فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت اله کاشانی، پاساژ یاران، پلاک 52

  • اجرای موزیک امید 

ستارخان، بعد از فلکه اول صادقیه، نرسیده به چهارراه خسرو، پاساژ گلستان، طبقه زیرین، پلاک 24

  • اجرای موزیک سنتی و پاپ 

اکباتان ، فاز 2، انتهای بازارچه گللها ، بلوک 4، ورودی 3 ، طبقه 5، پلاک 237

  • موزیک آریا 

اقدسیه، پنجم غربی، پلاک 22

  • موزیک آرش 

خیابان فرمانیه، خیابان سنبل، کوچه نوریان، پلاک 10  

چقدر پول برای دی جی می خواهید خرج کنید؟

بهترین دی جی های تهران
بهترین دی جی های تهران

انتخاب با شماست، شما با توجه به بودجه می توانید به یکی از این گزینه ها برسید. برای یافتن این گروه ها اولین منبع، مغازه های لوازم موسیقی هستند. اگر در جشن عروسی یا مراسم دیگری گروه خوبی دیده اید، با توجه به اینکه گروه ها در آخر مراسم کارت پخش می کنند، می توانید آنها پیدا کنید. اما توصیه ی بسیار مهم این است که، حتما حتما قبل از انتخاب گروه، نمونه کار آنها را ببینید و به دیدن فیلم نمونه کار بسنده نکنید. حداقل در یکی از مراسم بهترین دیجی های ایرانی حاضر شوید و از نزدیک اجرای برنامه شان را ببینید.

حال و هوا و سن مهمانان خودتان را هم درنظر بگیرید و قبل از عروسی با گروه در مورد آهنگهایی که اجرا خواهند کرد (با توجه به مدت زمان اجرایشان) صحبت کنید و هماهنگی های لازم را انجام دهید. اگر ترانه خاصی را دوست دارید، از آنها بخواهید آنرا اجرا کنند. البته انتظار اجرای حرفه ای و بی نقص را نداشته باشید. چون به هر حال در اجرای زنده گاهی مشکلاتی پیش می آید.علاوه بر این، خواننده هایی که در مجالس عروسی حاضر می شوند، آوازه خوانهای حرفه ای نیستند و ممکن است جایی را اشتباه یا به اصطلاح فالش بخوانند. از ریتم خارج شوند و یا اصلا شعر را فراموش کنند. نکته ی توانایی فرد در جمع کردن مراسم و سر و سامان دادن به آن است. طوری که به همه خوش بگذرد و کسی هم متوجه نواقص نشود.

توجه داشته باشید که، حتماً آهنگ های خاص و مهم کی اجرا شود و چه مدت طول بکشد، برای شمایی که اولین بار است ازدواج می کنید، قطعاً دوست دارید تمامی آهنگهایی که با آنها خاطره دارید، اجرا شود. ولی موضوعِ زمان بسیار مهم است. برای مثال آیا شما و همسرتان می توانید 6 دقیقه تانگو برقصید؟ یا اینکه ترجیح می دهید 3 دقیقه بیشتر نباشد؟ در این بین؛ حتما یادآوری کنید که اسم شما و همسرتان چگونه باید تلفظ شود.

حتماً اسم و فامیلیِ خود و همسرتان را به صورت دقیق روی یک کاغذ بنویسید و به دی جی بدهید غیر از اینکه تلفظ درست اسم و فامیلیتان لذت بخش خواهد بود، دی جی هم باید بداند که تلفظ دقیق آنها چگونه است. تهیه ی لیستی از آهنگ های درخواستی در کنار آهنگ هایی که دوست دارید در عروسی تان نواخته شود، برنامه ای ترتیب دهید تا حاضرین هم در حد امکان بتوانند آهنگ های مورد علاقه شان را گوش کنند. برای مثال، شاید یکی از مهمان ها با آهنگ مورد علاقه ی خودش، بتواند نیم ساعت برقصد که همین باعث گرم شدنِ مجلس شما می شود.

مطلع کردنِ دی جی درباره ی مقدار صدای مجاز و یا زبان های مجاز و بعلاوه ی آهنگ هایی که برای جمع های خانوادگی مناسب نیستند، مهم است. پس حتما به دی جیِ خود، درباره ی میزان صدا، یا حساسیتِ خاص به هر نوع زبان یا لهجه و یا هر مورد دیگر که مد نظر دارید هشدار دهید. اگر هم از موسیقی با صدای بلند متنفرید، به او بگوئید.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «بهترین دی جی های تهران» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.