زمان مطالعه: 1 دقیقه
بیوگرافی دنیز دایی

بیوگرافی دنیز دایی

دنیز دایی پس از مصاحبه پدرش علی دایی در رابطه با داشتن یک همسر، پستی در پیج شخصی خود منتشر کرد و از مادرش رونمایی کرد.
نام و نام خانوادگی دنیز دایی
تاریخ تولد 20 شهریور 1383
محل تولد تهران، ایران
محل زندگی لندن، انگلیس
ملیت ایرانی/بریتانیایی
حرفه دانشجو
وضعیت تاهل مجرد

 

دنیز دایی، دختر علی دایی بازیکن سابق فوتبال ایران است. او در دانشگاه آکسفورد واقع در انگلیس در حال تحصیل است. دنیز در خرداد ماه 1401 با درج پستی اینستاگرامی از مادرش گفت و بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی برای اولین بار او را در قالب همسر اول علی دایی شناختند. در ادامه با آسمونی باشید و بیوگرافی دنیز دایی را ببینید.

دنیز دایی

درباره دنیز دایی

دنیز دایی 20 شهریور ماه 1383 (10 سپتامبر 2004) در تهران به دنیا آمد. پدر او علی دایی بازیکن سابق فوتبال است و مادرش مهسا نام دارد. دنیز در دانشگاه آکسفورد انگلیس در حال تحصیل است. مادر و پدر دنیز به دلایل شخصی در کودکی اش از یکدیگر جدا شده اند و دنیز گاهی برای دیدن پدرش به ایران می آید. دنیز یک خواهر ناتنی به نام نورا دایی دارد.

پست دنیز دایی از مادرش

دنیز دایی پس از مصاحبه پدرش علی دایی با فردوسی پور در خرداد ماه 1401 در رابطه با اینکه تنها یک بار ازدواج کرده است، پستی در پیج اینستاگرامش منتشر کرد و عکسی از کودکی خود در آغوش مادرش به اشتراک گذاشت که بازتاب زیادی در شبکه های اجتماعی داشت.

راه ارتباطی دنیز دایی

  • اینستاگرام دنیز دایی: deniz_daei

تصاویر دنیز دایی

دنیز دایی در دانشگاه آکسفورد انگلیس
دنیز دایی در کالج انگلیس
دنیز دایی در ایران
کودکی دنیز دایی و مادرش مهسا

 

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «بیوگرافی دنیز دایی» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.