زمان مطالعه: 3 دقیقه
هزینه تدریس خصوصی زبان

هزینه تدریس خصوصی زبان

لاس های گروهی ارزان تر از کلاس های خصوصی هستند چون هزینه کلاس بین زبان آموزان تقسیم می شود.

آموزشگاه های زبان، دوره های تدریس خود را به صورت آنلاین و حضوری برگزار می کنند که خود این دوره ها به دو دسته گروهی و خصوصی تقسیم می شود. هزینه هر کدام متفاوت است. کلاس های گروهی ارزان تر از کلاس های خصوصی هستند چون هزینه کلاس بین زبان آموزان تقسیم می شود.

با اینکه کلاس های خصوصی زبان هزینه بالاتری نسبت به کلاس های گروهی دارد اما آموزش زبان در این کلاس ها از انعطاف پذیری بیشتری برخوردار است و سرعت یادگیری در کلاس های تدریس خصوصی زبان بالاتر است. در این مقاله ما می خواهیم هزینه تدریس خصوصی زبان و تفاوت آن با تدریس گروهی را بیان کنیم.

مقایسه تدریس خصوصی و گروهی زبان

در کلاس های تدریس خصوصی زبان، آموزش زبان براساس خواسته و نیاز زبان آموز است. این نوع کلاس ها برای زبان آموزانی که قصد سفر تفریحی به یک کشور خارجی را دارند یا قرار است برای شغلی آماده شوند بسیار مناسب است، زیرا زبان را سریع تر یاد می گیرند. اما کلاس های گروهی سرعت تدریس متناسب با برنامه ریزی مدرس و آموزشگاه است.

در کلاس های تدریس خصوصی زبان، زبان آموز به طور تمام و کمال مورد توجه استاد است و می تواند هر سوالی که دارد بیان کند و اشکالاتی که دارد را به طور دقیق برطرف کند و تا زمانی که درس را خوب یاد نگرفته سراغ مبحث بعدی نرود. اما در کلاس های گروهی، ممکن است زبان آموزان همچنان در یک مبحث اشکال داشته باشند و حتی بخاطر احساس خجالت و نگرانی از مسخره شدن سوالات خود را بیان نکنند.

کلاس های گروهی می تواند حس رقابت را تقویت کند و همین امر باعث می شود که در زبان آموزان انگیزه ایجاد شود و برای اینکه بهترین خود را نشان دهند تلاش بسیار زیادی بکنند. با این حال، دیگران ممکن است در توجه شخصی و بازخورد سفارشی که آموزش خصوصی ارائه می دهد انگیزه پیدا کنند.

هزینه تدریس خصوصی آنلاین زبان

هزینه های تدریس خصوصی آنلاین زبان به عوامل متعدد زیادی بستگی دارد که همین امر باعث می شود هزینه ها متغیر باشد. عواملی مانند: سطح مدرس و تجربه آن، فشرده یا عادی بودن تعداد جلسات، سطح و مهارت شما و... . براساس آخرین تحقیقات حداقل هزینه تدریس خصوصی آنلاین زبان از ۸۰،۰۰۰ تومان شروع می شود و متوسط هزینه آن ۱۶۰،۰۰ تومان است و حداکثر هزینه آن ۵۰۰،۰۰۰ تومان برآورد شده است.

هزینه تدریس خصوصی حضوری زبان

براساس آخرین تحقیقات هزینه تدریس خصوصی حضوری زبان از ۹۰،۰۰۰ تومان شروع می شود و متوسط هزینه آن چیزی حدود ۲۵۰،۰۰۰ تومان است و حداکثر هزینه آن به بیش از ۸۰۰،۰۰۰ تومان می رسد.

هزینه تدریس خصوصی زبان برای کودکان

هزینه تدریس خصوصی آنلاین زبان برای کودکان بین ۶۰،۰۰۰ تا ۳۰۰،۰۰۰ تومان است و هزینه تدریس خصوصی حضوری زبان برای کودکان بین ۵۰،۰۰۰ تا ۳۵۰،۰۰۰ تومان برآورد می شود.

هزینه تدریس خصوصی آنلاین و حضوری آزمون آیلتس

هزینه تدریس خصوصی آنلاین آزمون آیلتس بین ۶۰،۰۰۰ تا ۵۰۰،۰۰۰ تومان و هزینه تدریس خصوصی حضوری آزمون آیلتس بین ۱۵۰،۰۰۰ تا ۸۰۰،۰۰۰ تومان برآورد می شود.

هزینه تدریس خصوصی آنلاین و حضوری آزمون تافل

هزینه تدریس خصوصی آنلاین آزمون تافل بین ۶۰،۰۰۰ تا ۵۰۰،۰۰۰ تومان و هزینه تدریس خصوصی حضوری آزمون تافل بین ۷۰،۰۰۰ تا ۷۰۰،۰۰۰ تومان برآورد می شود.

موسسه آموزشگاه زبان دهخدا

موسسه زبان دهخدا که به آموزش تمامی زبان ها به صورت آنلاین و حضوری می پردازد. کلاس های خود را به دو صورت خصوصی و گروهی برگزار می کند. دوره های کلاس های خصوصی و عمومی زبان در این موسسه هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری برگزار می شود که زبان آموزان می توانند براساس شرایط خود در کلاس ها شرکت کنند.

این کلاس ها در پلتفرم آنلاین اختصاصی موسسه برگزار می شود تا بتواند با بالاترین کیفیت این کلاس ها را برگزار نماید. در تمامی طول مدت کلاس شما از پشتیبانی فنی برخوردار خواهید بود.

تمامی دوره های زبان انگلیسی از جمله دوره کودکان، نوجوانان و جوانان و بزرگسالان، دوره مکالمه فشرده، دوره های آمادگی آزمون های بین المللی از جمله آیلتس و تافل و دوره های تربیت مدرس نیز به صورت آنلاین برگزار می شوند.

هزینه تدریس خصوصی زبان کودکان از سطح پایه تا پیشرفته ۳۳۰،۰۰۰ تومان است. هزینه تدریس خصوصی زبان نوجوانان از سطح پایه تا پیشرفته ۳۳۰،۰۰۰ تومان است. هزینه تدریس خصوصی زبان بزرگسالان از سرح پایه تا پیشرفته از ۳۳۰،۰۰۰ تا ۴۲۰،۰۰۰ تومان است. هزینه تدریس خصوصی مکالمه زبان فشرده بزرگسالان از ۳۳۰،۰۰۰ تا ۴۰۰،۰۰۰ تومان است. هزینه تدریس خصوصی بحث آزاد از ۳۷۵،۰۰۰ تا ۴۰۰،۰۰۰ تومان است.

هزینه تدریس خصوصی زبان فرانسه و آلمانی از سطح پایه تا پیشرفته از ۳۸۰،۰۰۰ تا ۴۷۰،۰۰۰ تومان است. هزینه تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی از ۳۸۰،۰۰۰ تا ۵۰۰،۰۰۰ تومان است. هزینه تدریس خصوصی زبان اسپانیایی، روسی و عربی از ۴۹۰،۰۰۰ تا ۵۸۰،۰۰۰ تومان است. هزینه تدریس خصوصی زبان ایتالیایی از ۴۹۰،۰۰۰ تا ۶۱۰،۰۰۰ تومان است. هزینه تدریس خصوصی زبان چینی و کره ای از ۴۹۰،۰۰۰ تا ۶۱۰،۰۰۰ تومان است و هزینه تدریس خصوصی زبان ژاپنی از ۵۲۰،۰۰۰ تا ۶۴۰،۰۰۰ تومان است.

هزینه های گفته شده برای تدریس خصوصی آنلاین است و برای کلاس های حضوری باید ۲۰٪ به هزینه ها اضافه کنید. در صورت برداشتن جلسات آموزشی به صورت پکیج های ۲۰،۳۰،۴۰ جلسه ای به ترتیب از ۵،۱۰،۱۵ درصد تخفیف بهره مند می شوید.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «هزینه تدریس خصوصی زبان» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
: برای دریافت مشاوره درباره هزینه تدریس خصوصی زبان فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۳۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید


دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.