زمان مطالعه: 1 دقیقه
بهترین سایت های آشپزی دنیا

بهترین سایت های آشپزی دنیا

سایت های آشپزی و شیرینی پزی مشهور و معتبر دنیا در یک لیستی شامل 15 برگزیده منتشر...

سایت آشپزی

سایت های آشپزی ، آشپزخانه های اینترنتی هستند که اکثر آنها نسخه ی موبایل هم دارند و نیازی نیست برای تهیه یک غذای خوشمزه مدام به سراغ مانیتور کامپیوتر خانگی یا لپ تاپ شخصی تان بروید.

1- سایت آشپزی allrecipes.com
2- سایت آشپزی food.com
3- سایت آشپزی the kitchn.com
4- سایت آشپزی Yummly
5- سایت آشپزی foodnetwork.com

نکات استفاده از اطلاعات سایت های آشپزی

1- نکات مهم را در دفتری یادداشت کنید تا همواره برای مشاهده در صورت نداشتن اینترنت مشکلی نداشته باشید.
2- عکس های خوب سایت های آشپزی بین المللی را ذخیره کنید و سعی کنید محصول خود، شبیه تصاویر ارائه شده در پرتال باشد اما خیلی سخت نگیرید.
3- نکات و ترفندهای مهمی که در سایت های آشپزی معرفی شده گفته شد، در دفترچه ای یادداشت کنید.

آرام غذا درست کردن و آرام غذا خوردن را تجربه کنید

آشپزهای ماهر، در زمینه نحوه افزودن نمک به مواد غذایی دقت زیادی می کنند. به عنوان مثال، خواباندن گوشت مرغ در نمک و آب مرکبات باعث می شود گوشت مقدار کمی از مواد را به خود جذب کند و با دور ریختن آب، تمامی نمک و ادویه نیز دور ریخته می شود و مرغ بی مزه می شود. بنابراین کمی نمک به مواد اضافه کنید و بقیه را پس از درآوردن آن از داخل مواد اضافه کنید. اگر هم از خرده نان استفاده می کنید، ابتدا روی مرغ نمک بریزید، سپس در خرده نان بغلتانید. آشپزی ملل، شما را با فرهنگ ها و ذائقه های مختلف آشنا می کند. این نکته مهم در آشپزی ملل هست.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «بهترین سایت های آشپزی دنیا» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.