زمان مطالعه: 2 دقیقه
راهنمای خرید انواع میز جلو مبل و عسلی

راهنمای خرید انواع میز جلو مبل و عسلی

قبل از اینکه یک میز جلو مبل بخرید در مورد چگونگی استفاده از آن فکر کنید (و صادق باشید!).

هر مبل به یک میز کوچک در مقابل آن نیاز دارد تا افراد بتوانند نوشیدنی های خود را بگذارند و یا لوازم دکوری و گرانبهای خود را نمایش دهند. میزهای عسلی نیز مهم هستند، آنها می توانند چهارچوب فضا را مهار کنند و بخشی ضروری در منطقه نشیمن باشند. آسمونی در این بخش راهنمای خرید انواع میز جلو مبل و عسلی را شرح می دهد.

راهنمای خرید انواع میز جلو مبل و عسلی
راهنمای خرید انواع میز جلو مبل و عسلی

راهنمای خرید انواع میز جلو مبل و عسلی

عملکرد میز جلو مبل و عسلی

قبل از اینکه یک میز جلو مبل بخرید در مورد چگونگی استفاده از آن فکر کنید (و صادق باشید!). آیا افراد از میز برای قرار دادن پاهای خود استفاده می کنند؟ اگر چنین است، احتمالا میز شیشه ای بکارتان نمی آید. و یا اینکه شما چیزهای زیادی برای نشان دادن روی آن دارید؟ اگر این طور است باید به دنبال یک قطعه محکم با سطحی که به راحتی خراشیده نشود باشید. اگر به فضای ذخیره سازی اضافه نیاز دارید بهتر است یک میز که باز می شود یا یک قفسه در پایین دارد انتخاب کنید.

سبک میز جلو مبل و عسلی خود را تعیین کنید

میزهای جلو مبلی در هر سبکی که تصور کنید در دسترس هستند، فقط مطمئن شوید که برای پیدا کردن یک میز جلو مبلی که سبک اتاق خود را کامل می کند باشید. این بدان معنی نیست که باید "مطابقت" داشته باشد.فقط با کمک سبک شناسی می توانید یکی را انتخاب کنید که با محیط هماهنگ یا برجسته باشد، یا با سبک و شکل دیگر اقلام در اتاق هارمونی دارد. برای اینکار جنس، شکل و چگونگی آن را با بقیه مبلمان خود در نظر بگیرید.

بهترین شکل میز جلو مبل و عسلی را تعیین کنید

به طور سنتی میزهای جلو مبلی مستطیلی رایج تر هستند اما تنها گزینه ی انتخاب نیستند. میزهای جلو مبلی می توانند گرد، بیضی، مربع، هشت ضلعی و ... باشند. شکل مناسب برای فضای شما به عوامل بسیاری از جمله فضای موجود، بقیه مبلمان و سبک زندگی شما بستگی دارد. (به عنوان مثال، در یک خانه که بچه های کوچک در آن زندگی می کنند بهتر است از استفاده‌ی میز با گوشه های تیز اجتناب کنید.) هنگام فکر کردن در مورد شکل، دیگر شکل ها را در اتاق در نظر بگیرید.

coffee-table-and-asali
coffee-table-and-asali

فضای خود را برای میز جلو مبل و عسلی اندازه گیری کنید

قبل از خرید یک میز جلو مبلی همیشه فضای خود را محاسبه کنید. ایده آل ارتفاع باید کمی پایین تر از ارتفاع مبل و صندلی اطراف آن باشد. طول باید حدود دو سوم طول بزرگترین مبل باشد. همچنین باید بین مبل و میز تقریبا 14 "- 18" فاصله وجود داشته باشد.

برای خرید میز جلو مبل و عسلی در مورد بودجه فکر کنید

مانند هر تکه ای از مبلمان، میزهای جلومبلی نیز می توانند گاهی ارزان تر یا گرانتر از حد انتظار باشند. بودجه خود را در نظر بگیرید و به انتخاب میز بپردازید. اگر فکر می کنید میز در معرض آسیب قرار دارد و ممکن است بخواهید آنرا در آینده نزدیک تعویض کنید می توانید به دنبال یک میز ارزان باشید و اگر نه می توانید یک میز جلو مبلی کلاسیک که در طول زمان آزمایش خود را پس داده است انتخاب کنید.

جایگزین میز جلو مبل و عسلی

شما مجبور نیستید تنها ازمیز جلو مبلی در فضای نشیمن خود استفاده کنید. برای جاگزین کردن آنها میتوانید از قطعات کوچک میز عسلی یا سینی های گرد سنتی و مدرن بر روی پایه استفاده کنید، آنها می توانند عنصر نرمی و راحتی را به فضا اضافه کنند. باکس های ذخیره سازی نیز گزینه خوبی هستند و اجازه می دهند تا لوازم اضافه خود را در آن قرار دهید. در کل هیچ قاعده ای وجود ندارد که شما فقط باید یک میز جلومبلی داشته باشید. بعضی از افراد چند میز کوچکتر را که می توانند در اطراف اتاق حرکت دهند را ترجیح می دهند. مخصوصا برای فضاهای کوچک این یکی از ترفند های کاربردی به حساب می آید.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «راهنمای خرید انواع میز جلو مبل و عسلی» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.