درج نظر
مطالعه: 3 دقیقه
تعبیر خواب گربه

تعبیر خواب گربه

تعبیر خواب گربه با مدل‌های مختلف خواب مانند حمله کردن گربه، نوازش گربه، شکار گربه و بسیاری دیگر از نگاه معبران وجود دارد که در این پست آسمونی می‌بینید.

تعبیر خواب گربه به رنگ‌های مختلف در تعابیر گفته شده است و تعابیری از گذشتگان وجود دارد. تعبیر خواب گربه اما بسیار است و ما در این پست آسمونی تعابیر مختلف خواب گربه را گردآوری کرده‌ایم که در ادامه می‌بینید.

در برخی فرهنگ‌ها، گربه‌ها می‌توانند نشان‌دهنده‌ی حمایت معنوی و راهنمایی باشند. یک گربه خاکستری در خواب ممکن است نشانه‌ای از حضور یک راهنما یا محافظ معنوی در زندگی شما باشد.

دیدن گربه در خواب

تعبير خواب گربه به روايت امام صادق (ع)

دیدن گربه بر پنج وجه است. اول: دزد. دوم: عمار (سخن چین). سوم: بیماری. چهارم: زنی مشفقه (زنی دلسوز و مهربان). پنجم: جنگ و خصومت کردن (جنگ و دشمنی).

چنانچه در عالم خواب گربه چاق را مشاهده کردید باید بدانید که این گربه نمادی از ثروت و فراوانی بوده و بیانگر این هست که زندگیتان از لحاظ مالی و اقتصادی ارتقا خواهد یافت

تعبير خواب گربه به روايت محمد ابن سیرین

دیدن گربه در خواب، دلیل بر مردی مفسد و دزد است. اگر دید گربه درخانه او آمد، دلیل که دزدی در آنجا رود. اگر دید گربه از خانه او چیزی خورد، دلیل که دزد از آنجا چیزی بدزدد. اگر بیند گربه را بکشت، دلیل که دزدان را بکشد و قهر کند.

تعبیر خواب گربه به روایت ابراهیم کرمانی

اگر بعد از صبح در خواب خودت گربه ببینی، تعبیرش این است که شش روز بیمار می‌شوی.

اگر بیند که گربه را بکشت و پوست او بکند، دلیل که مال دزدی بستاند.

تعبير خواب گربه به روايت آنلی بیتون

 • اگر خواب ببینید گربه‌ای را نمی‌توانید از خود دور کنید، نشانه بدبختی است.
 • اگر خواب ببینید گربه‌ای به شما حمله‌ور می‌شود، دلالت بر آن دارد که دشمنان می‌کوشند به اعتبار شما خدشه وارد کنند و ثروت شما را از چنگتان دربیاورند.
 • اگر خواب ببینید گربه‌ای را از خود می رانید، دلالت بر آن دارد که بر موانع بزرگی غلبه خواهید کرد و ثروتمند و مشهور می‌شوید.
 • اگر در خواب گربه‌ای لاغر و کثیف ببینید، دلالت بر آن دارد که خبرهایی بد خواهید شنید و دوستی در آستانه مرگ قرار می‌گیرد، اما اگر خواب ببینید گربه لاغر و کثیف را از خود می‌رانید، نشانه آن است که بعد از بیماری طولانی دوست شما معالجه می‌شود.
 • شنیدن صدای گربه در خواب، نشانه لطمه خوردن از دوستی ریاکار است.
 • اگر خواب ببینید گربه‌ای به شما چنگ می‌زند، دلالت بر آن دارد که دشمن، ثروتی که شما روزها برای بدست آرودنش وقت صرف کرده اید، از چنگ شما بیرون می‌آورد.
 • اگر دختری خواب ببیند بچه گربه‌ای بغل کرده است، نشانه آن است که دیگران به او خیانت می‌کنند.
 • اگر تاجری در خواب گربه ببیند، نشانه آن است که باید در تجارت تلاش بیشتری به خرج بدهد. رقبای او می‌خواهند معیارهای معاملاتی او را در هم بریزند.
 • دیدن گربه و مار در حالتی دوستانه در خواب، نشانه آغاز دعوا و کشمش است.

تعبير خواب گربه به روايت لوک اویتنهاو

 • چنگ خوردن از گربه: مانع
 • گربه سیاه: بدبختی
 • نوازش کردن گربه: ناسپاسی
 • گربه‌ای که میو میو میکند: یک دعوای طولانی
 • پوست گربه: پیدا کردن یک شیء گم شده
 • دیدن گربه: دوست نا دوست
 • گربه وحشی: دوست خطرناک
 • زدن یک گربه: خیانت

تعبير خواب گربه به روايت محد العنبری

دیدن گربه در خواب، به خدمتکار تعبیر می‌شود و گفته شده است که دیدن آن بر دزدی از اهل خانه دلالت دارد. گربه در خواب، بر کتاب یا بی‌وفایی نسبت به همسر و فرزندان و خویشان نیز، دلالت دارد.

تعبیر خواب گربه سیاه

اگر در خواب گربه سیاه رنگ دیدید، تعبیر این خواب به دلیل خرافه هایی در رابطه با سحر و جادو و شوم بودن گربه سیاه وجود دارد، ممکن است نماد ترس و واهمه در زندگی شخصی شما باشد. اما لازم به ذکر است که گربه سیاه با بقیه گربه ها هیچ تفاوتی ندارد و این باور غلط است. گربه سیاه در خواب قطعا نماد ترس از خبرهای بد و کلا ترسیدن است.

دیدن گربه سیاه در خواب می‌تواند نشانه این باشد که شما در استفاده از توانایی روانی خود، با تردید و اضطراب دست و پنجه نرم می‌کنید. اگر این گربه سیاه شما را گاز گرفت و یا چنگ زد، به این معنی است که شما نباید از رو به رو شدن با موقعیت شهودی خود بترسید.

 

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «تعبیر خواب گربه» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.