زمان مطالعه: 1 دقیقه
نمایش هزینه تماس و پیامک ایرانسل

نمایش هزینه تماس و پیامک ایرانسل

نمایش هزینه تماس و پیامک یکی از خدمات ایرانسل می باشد.

نمایش هزینه تماس و پیامک یکی از خدمات ایرانسل می باشد. اگر می خواهید این امکان ایرانسل را فعال یا غیرفعال کنید با آسمونی همراه باشید.

نمایش هزینه تماس و پیامک ایرانسل

با استفاده سرویس نمایش هزینه تماس و پیامک ایرانسل ، پس از هر بار تماس و ارسال پیامک، پیغامی آنی دریافت خواهید کرد که میزان دقیق هزینه آخرین مکالمه و پیامک شما را اعلام می‌کند. در صورتی که سیم‌کارت شما اعتباری باشد باقیمانده اعتبارتان نیز به شما نمایش داده می‌شود. همچنین قبل از به پایان رسیدن بسته اینترنت از طریق پیامکی به شما اطلاع‌رسانی خواهد شد. استفاده از سرویس نمایش هزینه تماس و پیامک ایرانسل رایگان است و بابت فعال‌سازی و یا غیر فعال‌سازی آن هزینه‌ای از اعتبار شما کسر نمی‌شود.

فعال‌سازی نمایش هزینه تماس و پیامک ایرانسل

روش اول:
یک پیامک بدون متن به 3940 ارسال کنید.

روش دوم:
کد دستوری #1*6*4*555* را شماره‌گیری کنید.

غیرفعال‌سازی نمایش هزینه تماس و پیامک ایرانسل

روش اول:
یک پیامک بدون متن به 3941 ارسال کنید.

روش دوم:
می‌توانید کد دستوری #2*6*4*555* را شماره‌گیری کنید.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «نمایش هزینه تماس و پیامک ایرانسل» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.