زمان مطالعه: 3 دقیقه
جشن نامزدی در خانه، ایده‌هایی که قبل از مراسم باید بدانید

جشن نامزدی در خانه، ایده‌هایی که قبل از مراسم باید بدانید

جشن نامزدی یکی از خاطره‌انگیزترین جشن‌هایی است که هر عروس و دامادی به آن فکر می‌کنند. بیشتر خانواده‌ها جشن نامزدی و بله برون را یکی می‌دانند و در یک مراسم آن ر

جشن نامزدی یکی از خاطره‌انگیزترین جشن‌هایی است که هر عروس و دامادی به آن فکر می‌کنند. بیشتر خانواده‌ها جشن نامزدی و بله برون را یکی می‌دانند و در یک مراسم آن را برگزار می‌کنند. جشن نامزدی در اصل هم می‌تواند در خانه برگزار شود و هم می‌تواند در سالنی مجلل و بزرگ برگزار شود. اگر مراسم در سالن برگزار شود دغدغه پذیرایی، گل آرایی و چیدمان توسط خانواده ها اصلا وجود ندارد اما اگر قرار باشد که این مراسم در خانه برگزار شود نیاز است که ایده‌های خلاقانه و ساده ای را برای چیدمان در نظر داشته باشید. در ادامه همراه ما باشید تا شما را با ایده‌های ساده برای پذیرایی، خرید اینترنتی کیک و چیدمان جشن نامزدی آشنا کنیم.

1- گل آرایی را برای چیدمان جشن نامزدی در خانه از یاد نبرید

روز نامزدی یا همون بله برون، با آوردن انگشتر نشون و هدایایی که ویژه عروس است و همچنین آوردن شیرینی، کاپ کیک و میوه همراه خواهد بود. توجه داشته باشید که برای چیدن هدایای عروس حتما بایستی میز مناسبی توسط خانواده عروس تزئین و مزین شود. به همین دلیل گل آرایی میز اهمیت بالایی در این بخش دارد.

شما می‌توانید از میزهای جلومبلی استفاده کنید و به کمک اسفنج‌های ویژه گل فروشی‌ها، گل‌های طبیعی را به آن بچسبانید. توجه داشته باشید که گل‌ها را باید به صورتی روی میز آرایش کنید که ظاهر خوبی داشته باشد و بتوان تصویر زیبایی هم از آن برای عکس برداری برداشت.

2- سینی چای بله برون را با گل های رنگارنگ تزئین کنید

آوردن چای در مراسم بله برون از سنت‌های شیرین و قدیمی است. پیشنهاد می‌کنیم حتما برای سینی مدنظر خود گل آرایی را در نظر داشته باشید تا پذیرایی چای توسط عروس خانم جذاب تر از هر مراسم دیگری انجام شود.

البته توجه داشته باشید که شما می‌توانید از سینی چای بله برون هم عکس برداری کنید و خاطره جذابی از اکسسوری های آن روز خاطر انگیز برای خود در ذهن داشته باشید.

3- از شربت‌های خوشمزه و مطابق با فصل برای پذیرایی کمک بگیرید

یکی دیگر از آیین‌های پذیرایی به غیر از خرید میوه و شیرینی این است که از آبمیوه و شربت های خوشمزه مطابق با فصل کمک بگیرید. شما می‌توانید آبمیوه‌های خوشمزه ای مثل آب پرتقال، آب آلبالو یا حتی لیموناد برای پذیرایی استفاده کنید.

جشن نامزدی در خانه، ایده‌هایی که قبل از مراسم باید بدانید
جشن نامزدی در خانه، ایده‌هایی که قبل از مراسم باید بدانید

4- برای پذیرایی شام طبق سنت های خانوادگی عمل کنید

یکی از دغدغه های مهم خانواده عروس به هنگام برگزاری مراسم بله برون این است که آیا باید برای پذیرایی شام هم در نظر بگیرند یا خیر. در پاسخ به این سوال پیشنهاد ما این است که مطابق با سنت های خانوادگی که دارید عمل کنید. بسیاری از خانواده ها سنت دعوت شام و پذیرایی از خانواده داماد را دارند و این رسم را پسندیده می دانند اما در مقابل هم بسیاری از خانواده ها سنتی مبنی بر پذیرایی شام در مراسم بله برون و نامزدی را ندارد.

5- برای جاگذاری کیک نامزدی محل مناسبی را انتخاب کنید

یکی دیگر از نکات مهمی که برای برگزاری نامزدی در خانه باید به آن توجه شود این است که حتما محل مناسبی برای جاگذای کیک نامزدی لاکچری انتخاب کنید. انتخاب محل مناسب کیک باید متناسب با جای عروس و داماد و محل قرار گرفتن هدایای عروس باشد به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم هنگام گل آرایی و دیزاین میز حتما به این موارد هم توجه کافی داشته باشید.

اگر برای خرید کیک نامزدی با سلیقه خودتان هم نیاز به راهنمایی دارید، پیشنهاد می‌کنیم تا حتما به وبسایت کیک ویترین سر بزنید و با انواع مدل های جذاب و مختلف کیک خامه‌ای نامزدی آشنا شوید.

6- آهنگ‌های مناسب را برای پخش در زمان نامزدی انتخاب کنید

انتخاب آهنگ مناسب همیشه آخرین نکته‌ای است که به آن فکر می‌کنند. توجه داشته باشید که حتما یک پلی لیست با آهنگ‌های شاد و یا آرام در دست داشته باشید تا در هنگام حلقه دست کردن عروس و یا رقص و پایکوبی بتوانید از آن استفاده کنید.

cakevitrin-com
cakevitrin-com

7- به عکس برداری روز بله برون توجه داشته باشید

عکاسی روز بله برون در کنار استرس‌ها و دغدغه‌های مهمی که همه در آن روز دارند باید در نظر گرفته شود. توجه داشته باشید که حتما یکی از افراد فامیل عروس که دوربین با کیفیتی دارد را مسئول عکس برداری کنید تا به این صورت بتوانید خاطرات خوش و شیرین روز بله برون را در دوربین خود ثبت شده داشته باشید.

برای داشتن عکس‌های زیباتر هم حتما توجه داشته باشید که باید از زوایا و کادرهای مختلف عکس برداری کنید تا در نهایت بتوانید تصاویر متنوع و جذابی از هدایا، کیک، انگشتر و میز خود داشته باشید.

ما در این مقاله هر آنچه که باید در مورد برگزاری مراسم بله برون بدانید را در اختیار شما قرار دادیم. شما می‌توانید برای خرید کیک نامزدی و بله برون شیک و لاکچری، سفارش خود را در کیک ویترین ثبت کنید. با مراجعه به سایت کیک ویترین یا تماس با شماره 021-66567512 بهترین کیک را برای نامزدی خریداری کنید.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «جشن نامزدی در خانه، ایده‌هایی که قبل از مراسم باید بدانید» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.