زمان مطالعه: 3 دقیقه
ویژگی های آرایشگاه های عروس خوب

ویژگی های آرایشگاه های عروس خوب

تصمیم گیری و انتخاب بعضی اوقات یکی از سخت ترین کارهاست به خصوص اگر آدم دودلی باشید و همیشه در انتخاب دچار شک و تردید شوید.

تصمیم گیری و انتخاب بعضی اوقات یکی از سخت ترین کارهاست به خصوص اگر آدم دودلی باشید و همیشه در انتخاب دچار شک و تردید شوید. این کار وقتی دشوارتر می شود که انتخاب بر سر موضوع بسیار مهمی باشد و دیگر زمانی برای عوض کردن تصمیم نداشته باشیم. آسمونی در این بخش بهترین آرایشگاه های عروس را برای شما عزیزان شرح می دهد.

ویژگی های آرایشگاه عروس

آرایشگاه عروس خوب
آرایشگاه عروس خوب

انتخاب آرایشگاه عروس خوب به یک تصمیم مهم برای عروس خانم ها تبدیل شده است. افراد برای انتخاب آرایشگاه عروس وقت زیادی صرف بازدید شو عروس و میکاپ آرتیست های مختلف می کنند و در اینترنت و وبسایت های مختلف به دنبال تبادل نظر برای انتخاب آرایشگاه هستند تا از تجربیات سایر عروس ها برای تصمیم گیری و انتخاب یک آرایشگاه خوب استفاده کنند.

اما همیشه هم حساب کتاب های ما درست از آب در نمی آید. در بین دوست و فامیل یا با مطالعه نظرات عروس خانم ها در اینترنت به این نتیجه می رسیم که گاهی باز هم عروس خانمی که کلی تحقیق و بررسی کرده و آرایشگاه عروسیش یا میکاپ آرتیست مورد نظرش را انتخاب کرده است. در انتها پس از روز عروسی از تصمیم خودش ناراحت است و همه چیز باب میلش پیش نرفته است. واقعا چرا؟ برای انتخاب آرایشگاه عروس به چه مواردی باید توجه کنیم؟ و چه مواردی انتخاب ما را محدود تر می کند؟

 • میکاپ آرتیست
  با دیدن آلبوم عروس و نمونه کارهای هر میکاپ آرتیستی می توان به راحتی فهمید که سلیقه میکاپ آرتیست یا سبک کاری او به چه صورت است.
 • شینیون کار عروس
  قطعا یک شینیون یا مدل مو زیبا تاثیر بسیار زیادی در زیبایی چهره شما دارد و از آنجاییکه اکثر عروس خانم ها دوست دارند در شب عروسیشان تک باشند یک شینیون خاص و شیک بسیار اهمیت دارد.با دیدن نمونه کارها یا در روز بازدید عروس می توانید کاملا متوجه به روز بودن شینیون کار آن آرایشگاه بشوید.
 • شلوغی یا خلوتی آرایشگاه عروس
  بعضی از آرایشگاه ها در روز از یه تعدادی بیشتر عروس قبول نمی کنند یا بعضی از آرایشگاه ها طبقه یا اطاق مجزا برای عروس خانم ها در نظر می گیرند و با پذیرایی صبحانه و نهار و... سعی می کنند آرامش عروس را حفظ کنند.
 • اخلاق پرسنل آرایشگاه عروس
  در همان جلسه اول از برخورد مشاور عروس و گفتگو با میکاپ آرتیست و دیدن رفتار سایر پرسنل آرایشگاه با مشتریان می توانید به این نتیجه برسید که می توانید به این آرایشگاه اعتماد کنید یا نه پس وقتی برای دیدن آلبوم عروس به آرایشگاهی میرید بهتر حداقل نیم ساعت در محیط آرایشگاه بمانید تا متوجه حال و هوای کاری آن سالن زیبایی بشید این موضوعات و خیلی از موارد دیگه برای عروس ها مهمه تا در همان جلسه اول آرایشگاهی را انتخاب کنند یا نه اما یکسری موارد مهمی در انتخاب آرایشگاه عروس هست که با دیدن آلبوم عروس،شرکت در شو عروس و صحبت با میکاپ آرتیست و...دستگیرمان نمی شود و فقط می توانیم بنا به تجربه به این سوالاتمون پاسخ بدیم
 • دوام آرایش
  آیا واقعا کیفیت آرایش بعد از پانزده ساعت یا هجده ساعت به خوبی صبح که آرایش شدیم هست؟ خیلی وقت ها در چند ساعت اول که عروس از آرایشگاه خارج میشود از میکاپ خودش راضی است اما همچنان که زمان می گذره آرایش کدر میشه و گاهی زیر ساز و کرم عروس کاملا براق می شود.
 • آدرس آرایشگاه
  نزدیک بودن آرایشگاه به آتلیه یا باغ عروس یکی از مواردی هست که انتخاب آرایشگاه را برای عروس ها محدود می کند چون زمان بندی و تاخیر نداشتن در روز عروسی خیلی مهمه.

خدمات آرایشگاه عروس

آرایشگاه عروس خوب
آرایشگاه عروس خوب

پکیج عروس و اینکه خدمات رنگ مو، کاشت ناخن می شود و خدمات روز عروسی هم شامل گریم و میکاپ عروس، شینیون به همراه مو اضافه ،کرایه تاج عروس می شود. حتما توجه کنید که در بسیاری از آرایشگاه ها تهیه تور عروس و لنز با خودتان است.

تعرفه قیمت آرایشگاه عروس

تعرفه قیمت آرایشگاه عروس
تعرفه قیمت آرایشگاه عروس

هزینه آرایشگاه عروس معمولا با توجه به آرایشگاه، میکاپ آرتیست ، پکیج آرایشی تفاوت دارد. البته موارد استثنا هم که قیمت های خیلی خیلی بالاتر برای یک شب آرایش عروس می گیرند هم وجود دارد. ولی حدود قیمت از 10 میلیون به بالا می باشد.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «ویژگی های آرایشگاه های عروس خوب» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.