زمان مطالعه: 2 دقیقه
لیزر موهای زائد بدن و صورت

لیزر موهای زائد بدن و صورت

لیزر موهای زائد بدن و صورت هزینه درمان از این روش برای بسیاری اهمیت بالایی دارد.

لیزر موهای زائد بدن و صورت هزینه درمان از این روش برای بسیاری اهمیت بالایی دارد. اگر از راه های از بین بردن موهای زائد مثل موم، بند و… خسته شده اید، لیزر موی زائد می تواند به شما کمک کند. در این روش از نور متمرکز شده لیزر استفاده می شود که به داخل فولیکول مو نفوذ می کند. آسمونی در این مقاله اطلاعاتی در مود لیزر موهای زائد را به طور کامل برای شما عزیزان گردآوری کرده است. تا پایان ما را همراهی کنید.

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد بدن و صورت هزینه
لیزر موهای زائد بدن و صورت هزینه

برای مثال دست، بازو، پا، لیزر زیر بغل و ... . دقت دستگاه لیزر موهای زائد بسیار بالاست (این مسئله تا حد زیادی به دستگاه لیزر مورد استفاده بستگی دارد)، هر پالس از لیزر در کمتر یک ثانیه عمل کرده و در یک لحظه می تواند مقدار زیادی از موهای زاید را حذف کند. جلسات درمانی بستگی به وسعت نواحی تحت درمان دارد بطور مثال نواحی با وسعت کم مثل پشت لب زمانی کمتر از 1 دقیقه و نواحی وسیع تر مانند پشت پا زمانی حدود یک ساعت طول خواهد کشید. در 90 درصد از موارد درمان موهای زائد بدن و صورت بعد از 4 الی 6 جلسه می توانید، از شر موهای زاید خود برای همیشه خلاص کنید.

نکات مهم قبل از لیزر کردن

اگر تصمیم  دارید از روش لیزر موهای زائد بدن و صورت استفاده کنید، باید شش هفته قبل از آن استفاده از مومک، موچین یا الکترولیز را محدود کنید. توجه داشته باشید به مدت شش هفته قبل و بعد از لیزر موهای زائد، مدت قرار گرفتن در معرض نورخورشید را محدود کرده و حتما از کرم های ضد افتاب با spf مناسب استفاده کنید. قرارگرفتن نواحی تحت درمان در معرض نور خورشید باعث می شود که این روش تاثیر کمتری داشته باشد.

نکات مهم بعد از لیزر کردن

لیزر موهای زائد بدن و صورت هزینه
لیزر موهای زائد بدن و صورت هزینه
  • یک تا دو روز پس از جلسه لیزردرمانی، پوست ناحیه لیزر شده ممکن است دچار التهاب شود.
  • کمپرس یخ و کرم های مرطوب کننده به رفع التهاب  پوست کمک می کند.
  • اجتناب از قرار گرفتن در معرض نور خورشید و استفاده از کرمهای ضد آفتاب پس از از بین بردن موهای زائد با لیزر بسیار مهم است.
  • استفاده از لوازم آرایشی یک روز بعد از درمان بلامانع می باشد.
  • ممکن است التهاب و تورم در محل تحت درمان لیزر موهای زائد پوست تیره وجود داشته باشد استفاده از کمپرس یخ می تواند سبب کاهش آن شود. معمولا نیازی به مصرف داروهای مسکن نیست.

تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر

هر تار مو طی سه مرحله رشد می کند ولی تنها در فاز رشد فعال است که تراکم ملانین به اندازه ای که انرژی نورانی را در حد تخریب جذب می کند، می رسد. در هر مقطع زمانی فقط تعداد یک سوم از موها در این فاز قرار دارند، لذا حداقل 4 تا 6 جلسه برای از بین بردن موهای زائد با لیزر نیاز می باشد. بهترین کاندیدهای لیزر موهای زائد اشخاصی با موهای تیره و رنگ پوست روشن هستند، گاهی اشخاص دارای پوست تیره یا رنگ موهای روشن نیازمند جلسات بیشتری برای رفع موهای رائد می باشند.

معمولاً قبل و در بین جلسات لیزر نباید از روش بند انداختن یا کندن موهای زائد استفاده کرد. از انجام این اقدامات دوهفته قبل از لیزردرمانی اجتناب کنید و موهای ناحیه مربوطه را با تیغ اصلاح کنید.

هزینه لیزر موهای زائد

قیمت و هزینه لیزر موهای زائد بسته به عواملی از قبیل وسعت ناحیه ای تحت درمان، نوع لیزر و تعداد جلسات درمانی مورد نیاز برای هر شخص متفاوت است.

: برای دریافت مشاوره درباره لیزر موهای زائد بدن و صورت فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۶۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «لیزر موهای زائد بدن و صورت» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.