درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
«تمساح خونی» رکورد فروش روز نخست سینما را شکست

«تمساح خونی» رکورد فروش روز نخست سینما را شکست

فیلم سینمایی «تمساح خونی» رکورد فروش روز اول اکران در سینمای ایران را با فروش ۱ میلیارد و ۳۰ میلیون تومانی شکست.

فیلم سینمایی «تمساح خونی» رکورد فروش روز اول اکران در سینمای ایران را با فروش ۱ میلیارد و ۳۰ میلیون تومانی شکست. فیلم سینمایی «تمساح خونی» اولین ساخته جواد عزتی به تهیه کنندگی کامران حجازی که از روز گذشته چهارشنبه ۱۶ اسفندماه اکران نوروزی خود را در سینماهای سراسر کشور آغاز کرده است؛ توانست از همان روز نخست به صدر فروش روزانه سینماها برسد و در اکران روز اول خود، رکورد تازه‌ای را در جذب فروش رقم بزند.

این کمدی اکشن با جذب بیش از ۱۸ هزار تماشاگر در روز نخست به فروش ۱ میلیارد و ۳۰ میلیون تومانی رسیده است که پرفروش‌ترین رقم روز نخست اکران تاریخ گیشه سینمای ایران محسوب می‌شود. پیش از این، رکورد فروش روز نخست اکران در اختیار فیلم «هاوایی» با رقم فروش ۵۳۰ میلیون تومان بوده است که اکنون این رکورد با ثبت رقمی نزدیک به دو برابر با قاطعیت در اختیار «تمساح خونی» است.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره ««تمساح خونی» رکورد فروش روز نخست سینما را شکست» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
: برای دریافت مشاوره درباره «تمساح خونی» رکورد فروش روز نخست سینما را شکست فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۳۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید


دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.