زمان مطالعه: 1 دقیقه
سریال در پس لمس تو

سریال در پس لمس تو

سریال در پس لمس تو ژانر درام، عاشقانه و کمدی دارد که یکی از بازیگران آن هان جی مین بازیگر سریال معروف جواهری در قصر است.

سریال در پس لمس تو (Behind Your Touch) یا پشت لمس تو (هیپ) با بازی سوهو، هان جی مین، و لی مین کی است که پخش آن از 12 آگوست 2023 از JTBC و نتفلیکس شروع شد.

هان جی مین بازیگر سریال جواهری در قصر است که در نقش شین‌بی از دوستان یانگوم بود. سوهو هم خواننده معروف گروه اکسو می‌باشد و یکی از آخرین سریال‌های او سال 2018 به نام مرد ثروتمند (Rich Man) بود. در ادامه با آسمونی باشید تا به معرفی سریال در پس لمس تو (힙하게) بپردازیم.

ژانر

درام/عاشقانه/کمدی

زبان اصلی

کره‌ای

سال تولید

2023

سال انتشار

12 آگوست 2023

تعداد قسمت‌ها

16 قسمت

عنوان اصلی

Behind Your Touch

 

پوستر سریال در پس لمس تو 

داستان سریال در پس لمس تو

سریال در پس لمس تو داستان بونگ یه بون با بازی (هان جی مین) است که یک دامپزشک با قدرت عجیب روان‌سنجی می‌باشد که می‌تواند با لمس پشت حیوانات گذشته آن‌ها را برای درمان متوجه شود و این موضوع در مورد انسان‌ها هم می‌باشد و همینطور مون جانگ یول با بازی (لی مین کی) که یک کارآگاه خونگرم است و این دو درگیر حل پرونده‌های جنایی یک روستا می‌شوند.

بازیگران سریال در پس لمس تو 

عوامل و بازیگران سریال در پس لمس تو

بازیگران

هان جی مین، لی مین کی، سوهو، جو مین کیونگ، کیم هی وون، لی سونگ جون، پارک هیوک کوان

کارگردان

کیم سوک یون و چوی بو یون

تهیه کننده

-

نویسنده

لی نام گیو، اوه بو هیون، کیم دا هی

موسیقی

کیم ته سونگ

توزیع کننده JTBC و نتفلیکس

تصاویر سریال در پس لمس تو

هان جی مین و لی مین کی در سریال در پس لمس تو
سوهو در سریال در پس لمس تو
Behind Your Touch

 

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «سریال در پس لمس تو» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.