زمان مطالعه: 1 دقیقه
کوه عظیمیه

کوه عظیمیه

کوه عظیمیه کرج یکی از مسیرهای راحت برای کوهنوردی و پیاده‌روی برای افراد با سنین مختلف است که معمولا صبح‌های زود بهترین زمان برای کوهنوردی است.

کوه عظیمیه (Azimieh Mountain) در منطقه عظیمیه کرج) یا کوه نور عظیمیه کرج یکی از جاذبه‌های گردشگری بسیاری از مردم شهر کرج است. در ادامه با آسمونی باشید تا به معرفی کوه عظیمیه بپردازیم و تصاویر اختصاصی آسمونی را هم ببینید.

به سمت کوه عظیمیه کرج

کوه عظیمیه کجاست؟

کوه عظیمیه در کرج واقع شده و نزدیک منطقه عظیمیه است. کوه عظیمیه 2234 متر است. نام دیگر آن کوه بیجی یا کوه سرودار می‌باشد. کوه عظیمیه در شمال شهر کرج قرار دارد. موقعیت آن البرز مرکزی رشته کوه البرز است.

انتهای بلوار طالقانی شمالی در کوه عظیمیه

چگونه به کوه عظیمیه برویم؟

برای رفتن به کوه عظیمیه از سمت منطقه طالقانی شمالی کرج به سمت بلوار طالقانی شمالی شوید. انتهای بلوار می‌توانید محوطه کوه و میدان کوهنوردان را مشاهده کنید.

بام کرج

آدرس کوه عظیمیه

آدرس کرج- عظیمیه- بلوار طالقانی شمالی- کوه عظیمیه
لوکیشن گوگل مپ
ساعت بازدید شبانه روز

 

تصاویر کوه عظیمیه

میدان کوهنوردان کوه عظیمیه
مسیر پیاده روی کوه عظیمیه کرج
گیاهان کوه عظیمیه
درختان کوه عظیمیه
نمایی از کرج در ابتدای کوه عظیمیه
گل های متنوع کوه عظیمیه

 

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «کوه عظیمیه» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.