زمان مطالعه: 2 دقیقه
سریال آلیس در سرزمین مرزی

سریال آلیس در سرزمین مرزی

سریال ژاپنی آلیس در سرزمین مرزی یکی از سریال‌هایی است که با سریال بازی مرکب مقایسه شده است. فصل دوم این سریال در دسامبر 2022 منتشر شد.

سریال آلیس در سرزمین مرزی (Alice in Borderland) محصول سال 2020 ژاپن است. این سریال ژاپنی محصول نتفلیکس و یک تریلر جذاب درباره‌ بقا و همینطور بازی‌‌های خطرناک است. فصل دوم آلیس در سرزمین مرزی 22 دسامبر 2022 منتشر شد. با سریال‌ها در آسمونی همراه باشید تا در ادامه به معرفی سریال آلیس در سرزمین مرزی بپردازیم.

ژانر

علمی-تخیلی/درام/دلهره‌آور

زبان اصلی

ژاپنی

سال تولید

2019

سال انتشار

10 دسامبر 2020

تعداد قسمتها

فصل اول و دوم 16 قسمت

عنوان اصلی

Alice in Borderland

سریال آلیس در سرزمین مرزی

سریال ژاپنی آلیس در سرزمین مرزی ؛ مقایسه با سریال کره‌ای بازی مرکب
پوستر سریال آلیس در سرزمین مرزی فصل اول

سریال آلیس در سرزمین مرزی (Alice in Borderland) با بازی کنتو یامازاکی محصول دسامبر 2020 کشور ژاپن است. کارگردان آن شینسوکه ساتو است. نویسندگان عبارتند از: یوشیکی واتابه/ یاسوکو کورامیچو/ شینسوکه ساتو. آلیس در سرزمین مرزی سریالی است که بر پایه‌‌ی یک مانگا (کمیک بوک ژاپنی) به همین نام ساخته شده. این مانگا یا رمان گرافیکی نوامبر 2010 نوشته شده است. سریال آلیس در سرزمین مرزی رضایت 95 درصدی مردم را به دست آورد.

بازیگران سریال آلیس در سرزمین مرزی

آلیس-در-سرزمین-مرزی
Kento Yamazaki در نقش ریوهی آریسو
  • Kento Yamazaki در نقش ریوهی آریسو: آریسو تلفظ ژاپنی آلیس است. ریوهی آریسو، پسری ناامید و بیکار است و به شدت به بازی‌ های ویدئویی علاقه دارد. او و دوستانش به صورت ناگهانی وارد دنیای موازی می‌شوند که باید در بازی‌های تدارک دیده شده، شرکت کنند.
سریال ژاپنی آلیس در سرزمین مرزی ؛ مقایسه با سریال کره‌ای بازی مرکب
Keita Machida در نقش کاروبه
  • Keita Machida در نقش کاروبه: او متصدی یک بار است که به خاطر ارتباط با دوست دختر رئیس‌ خود، اخراج شده است. او از دوستان نزدیک آریسو است.
Yuki Morinaga در نقش چوتا
  • Yuki Morinaga در نقش چوتا: او یک کارمند بی‌حوصله ولی خوش اخلاق است. او نیز از دوستان نزدیک آریسو است.
سریال ژاپنی آلیس در سرزمین مرزی ؛ مقایسه با سریال کره‌ای بازی مرکب
Tao Tsuchiya در نقش یازوآ
  • Tao Tsuchiya در نقش یازوآ: یازوآ در کوهنوردی مهارت ویژه‌ دارد و دختری بسیار شجاع است.

داستان سریال آلیس در سرزمین مرزی

آلیس-در-سرزمین-مرزی
آلیس در سرزمین مرزی

سریال درباره گروهی از دخترها و پسرهای جوان خسته و بی حوصله از زندگی هستند که به یک بُعد دیگر و دنیایی موازی منتقل می‌شوند و آن‌ها را در آنجا گیر می‌ اندازند. حالا باید با چالش‌‌های مرگ‌ باری روبه‌رو شوند تا زنده بمانند.

مقایسه آلیس در سرزمین مرزی و بازی مرکب

سریال ژاپنی آلیس در سرزمین مرزی ؛ مقایسه با سریال کره‌ای بازی مرکب
آلیس در سرزمین مرزی و سریال بازی مرکب

یکی از سریال‌هایی که با سریال بازی مرکب مقایسه شده است، سریال آلیس در سرزمین مرزی است. بازی مرکب با جایزه ای بزرگ همراه است ولی آلیس در سرزمین مرزی، تنها باید نجات پیدا کرد.

کارگردان سریال کره‌ای بازی مرکب در مصاحبه‌های مختلف اعلام کرد که سریالش را مابین سال‌های 2008 تا 2009 نوشته است تا مسئله شباهت با این سریال ژاپنی که رمان آن سال 2010 نوشته شده، رد شود.

آلیس-در-سرزمین-مرزی
بازیگران آلیس در سرزمین مرزی فصل اول

بسیاری از منتقدان و کاربران شبکه های اجتماعی معتقدند سریال آلیس در سرزمین مرزی بسیار مهیج تر و قوی تر از سریال بازی مرکب ساخته شده است. شخصیت های سریال آلیس در سرزمین مرزی نقش خود را به طور واقعی ایفا کردند و مخاطب را درگیر خودشان کردند.

تصاویر سریال آلیس در سرزمین مرزی

فصل دوم سریال آلیس در سرزمین مرزی
 Alice in Borderland 2
سریال ژاپنی آلیس در سرزمین مرزی ؛ مقایسه با سریال کره‌ای بازی مرکب
سریال ژاپنی آلیس در سرزمین مرزی
ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «سریال آلیس در سرزمین مرزی» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.