زمان مطالعه: 1 دقیقه
بیوگرافی علی قلی زاده

بیوگرافی علی قلی زاده

علی قلی زاده ( Ali Gholizadeh ) متولد 20 اسفند 1376 بازیکن فوتبال ایرانی متولد تهران و اصالتا اردبیلی است.
در این مطلب می خوانید : [بستن]
نام علی
نام خانوادگی قلی زاده
محل تولد ایران تهران
تاریخ تولد 20 اسفند 1376
حرفه کاری بازیکن فوتبال
پست بازی
مهاجم

درباره علی قلی زاده

علی قلی زاده ( Ali Gholizadeh ) متولد 20 اسفند 1376 بازیکن فوتبال است. علی اصالتا اهل روستای نوجه ده ای اردبیل بوده ولی در تهران بدنیا آمده است مثل اغلب بچه ها فوتبال را با توپ پلاستیکی از کوچه و خیابان و سپس بصورت جدی با فوتسال بازی می کرد.

ازدواج

علی قلی زاده در 13 بهمن 97 خبر ازدواج خود را با یاسمن فرمانی رسانه ای کرد خانم فرمانی بازیکن تیم فوتبال ملوان می باشد.

شروع فوتبال

در سال 1385 وقتی 10 ساله بود در آکادمی سایپا حضور داشت و یک رده پایین تر از نونهالان بازی می کرد، دقیقا سالی که علی دایی تیم بزرگسالان سایپا را قهرمان لیگ برتر کرد. از سال 85 تا 90 در رده های سنی مختلف سایپا بازی می کرد سپس از سال 90 تا 91 در تیم دوم سایپا بود تا اینکه رسما از سال 91 به تیم بزرگسالان سایپا رفت و در لیگ برتر بازی کرد.

قلی زاده در تابستان 97 با عقد قرارداری دو ساله به مبلغ 350 هزار یورو به باشگاه فوتبال رویال شارلوا بلژیک پیوست و حالا در این کشور اروپایی بازی می کند.

تیم ملی

قلی زاده سابقه بازی برای تیم ملی فوتبال جوانان و نوجوانان ایران را نیز دارد. قلی زاده با توجه به عملکرد خوب خود توانسته نظر مربیان تیم ملی بزرگسالان را هم به خود جلب کند و از سال 1397 در اردوهای تیم ملی و بازی های تیم ملی حضور داشته است.

عکس های علی قلی زاده

علی قلی زاده در سایپا
قلی زاده در سایپا
علی قلی زاده در تمرین شارلوا
علی قلی زاده
علی قلی زاده در تیم ملی ایران
قلی زاده در تیم ملی
قلی زاده و همسرش
قلی زاده در کنار همسرش یاسمن فرمانی
قلی زاده در شارلوا
قلی زاده و پیوستن به شارلوا

 

 

 

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «بیوگرافی علی قلی زاده» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.