زمان مطالعه: 1 دقیقه
بیوگرافی احمد مجدزاده

بیوگرافی احمد مجدزاده

احمد مجدزاده با تکه کلام جدی می‌فرمایید در شبکه‌های مجازی معروف شد. احمد مجدزاده کارشناس کشتی می‌باشد.

احمد مجدزاده معروف به آقای جدی می‌فرمایید کشتی‌گیر پیشکسوت ایرانی است که تکه کلام‌های او در شبکه‌های اجتماعی مورد توجه کاربران قرار گرفته است و میم‌های مختلفی از وی ساخته شده است. در ادامه با آسمونی باشید و بیوگرافی احمد مجدزاده و همینطور ماجرای معروف شدن احمد مجدزاده را هم ببینید.

نام و نام خانوادگی احمد مجدزاده
لقب آقای جدی می‌فرمائید
تاریخ تولد ۱۳۴۰
محل تولد تهران، ایران
ملیت ایرانی
حرفه پیشکسوت کشتی

 

احمد مجدزاده

درباره احمد مجدزاده

احمد مجدزاده متولد سال ۱۳۴۰ است. مجدزاده کشتی‌گیر وزن‌های ۵۷ و ۶۲ کیلوگرم در دهه ۶۰ و ۷۰ تهران بوده و در آن زمان در بین اهالی کشتی به «احمد خطر» معروف بود. احمد مجدزاده در سال ۱۳۸۳ و در زمان مدیریت حجت‌اله خطیب، مشاور فرهنگی باشگاه پرسپولیس شده بود.

احمد مجدزاده سال ۱۳۸۴ هم توسط محمدرضا طالقانی به عنوان مشاور فرهنگی فدراسیون کشتی انتخاب شد. او مدتی هم لباس روحانیت بر تن کرده بود و هم اکنون هم به عنوان مسئول امور فرهنگی فدراسیون کشتی فعالیت می‌کند.

احمد مجدزاده در تلویزیون

ماجرای جدی می‌فرمائید احمد مجدزاده

احمد مجدزاده در بهمن ماه ۱۴۰۲ در شبکه خبر به عنوان کارشناس کشتی حضور یافت و درباره فرهنگ‌سازی ورزشگاه‌ها سخن گفت که یکی از این سخنان درباره این بود که در آلمان کارخانه مشروب‌سازی تا ورزشگاه لوله کشیده شده تا تماشاچی‌ها مشروب بخورند که این سخنان او بازتاب زیادی در شبکه‌های اجتماعی داشت.

احمد مجدزاده همچنین به خاطر گفتن دیالوگ «جدی می‌فرمائید» در اینستاگرام بسیار معروف شد و میم‌های زیادی از وی ساخته شد و این تکه کلام او در فضای مجازی وایرال شد. 

 

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «بیوگرافی احمد مجدزاده» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.