درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
پیش‌فروش بلیت قطارهای نوروزی آغاز شد

پیش‌فروش بلیت قطارهای نوروزی آغاز شد

مدیرعامل راه آهن از آغاز پیش‌فروش بلیت قطارهای مسافری برای ایام نوروز (بازه زمانی ۲۳ اسفند تا ۱۷ فروردین) از امروز (سه شنبه، ۸ اسفند) خبر داد.

مدیرعامل راه آهن از آغاز پیش‌فروش بلیت قطارهای مسافری برای ایام نوروز (بازه زمانی ۲۳ اسفند تا ۱۷ فروردین) از امروز (سه شنبه، ۸ اسفند) خبر داد.

سید میعاد صالحی افزود: پیش فروش بلیت قطارهای مسافری برای ایام نوروز از ساعت هشت صبح امروز (سه شنبه ۸ اسفند ماه) و به مدت سه روز انجام می شود.
وی گفت: در روز سه شنبه ۸ اسفند، پیش‌فروش بلیت همه قطارها به غیر از مسیرهای منتهی به مشهد مقدس و برعکس آغاز می‌شود. روز چهارشنبه ۹ اسفند پیش فروش بلیت همه قطارها به استثنای مسیر تهران- مشهد و برعکس انجام می‌گیرد.

صالحی ادامه داد: روز پنجشنبه ۱۰ اسفند ماه نیز بلیت قطار همه مسیرها از جمله مسیر تهران - مشهد و برعکس عرضه خواهد شد.
مدیرعامل راه آهن خاطرنشان کرد: برای رفاه مردم و برقراری عدالت در خرید بلیت قطار، در این سه روز، ابتدا از ساعت هشت صبح همه ظرفیت بلیت قطارها فقط به صورت اینترنتی عرضه می شود. چهار ساعت پس از آن یعنی از ساعت ۱۲ این روزها، علاوه بر فروش اینترنتی، امکان خرید بلیت های باقی مانده از طریق مراکز مجاز فروش حضوری (آژانس ‌ها) نیز وجود خواهد داشت و این مراکز نیز به مردم خدمت‌رسانی خواهند کرد.

شایان ذکر است بر اساس اطلاعیه های قبلی راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران و طبق قوانین و مقررات، همه مسافران قطار باید برای سوار شدن دارای بلیت مطابق با نام و نام خانوادگی خود باشند. بر این اساس، ماموران کنترل بلیت موظفند با رویت کارت شناسایی معتبر از مسافر، نام فرد را با تصویر بلیت بررسی کرده و از ورود افراد با بلیت غیرمعتبر جلوگیری کنند.
هموطنان برای کسب اطلاعات بیش‌تر می‌توانند به صورت شبانه‌روزی با سامانه اطلاع‌رسانی راه‌آهن به شماره ۰۲۱۵۱۴۹ تماس بگیرند یا به پایگاه اینترنتی rai.ir مراجعه کنند.

نظر خود را درباره «پیش‌فروش بلیت قطارهای نوروزی آغاز شد» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
ارزیابی مهاجرت
: برای دریافت مشاوره درباره پیش‌فروش بلیت قطارهای نوروزی آغاز شد فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۳۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید


دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.