زمان مطالعه: 2 دقیقه
بازی فراوانی

بازی فراوانی

بازی فراوانی استر هیکس یا همان تمرین ثروت یکی از محبوب ترین تمرین های جذب ثروت  است.
در این مطلب می خوانید : [بستن]

بازی فراوانی استر هیکس یا همان تمرین ثروت یکی از محبوب ترین تمرین های جذب ثروت  است. بازی فراوانی استرهیکس را برای جذب پول و ثروت انجام دهید. این بازی ساده هم هیجان دارد و هم نتایج آن را خیلی زود در زندگی مالی خود خواهید دید. با آسمونی همراه باشید.

بازی فراوانی

بازی فراوانی عنوانی است که در ایران به بازی کامیابی یا بازی جذب پول، داده شده است. بازی فراوانی بهترین تمرین کسب ثروت و تفکر و رسیدن به نگرش ثروتمندان در جهان است. اولین بار بازی فراوانی را خانم استر هیکس در کتاب بخواهید تا به شما داده شود، معرفی کرد و بعد از آن در دوره های موفقیت مالی و دوره قانون جذب بسیار توصیه می شود.

دلایل استفاده از بازی فراوانی

  1. اگر می خواهید با استفاده از قانون جذب ثروت، قدرت تصویرسازی خود را گسترش دهید.
  2. اگر می خواهید با قانون جذب به آرزوهای خود دقت و وضوح بیشتری بدهید.
  3. اگر می خواهید پول بیشتری نصیبتان شود.
  4. اگر می خواهید چیزهای متفاوتی را بدست آورید. بازی فراوانی استر هیکس همان چیزی است که شما به آن نیاز دارید.

قوانین بازی فراوانی

  • برای خودتان یک حساب بانکی فرضی در نظر بگیرید که هر روز پول مشخصی وارد آن میشود و همینطور شما هر روز اجازه دارید تا مقدار معینی از آن را خرج کنید.
  • برای شروع این بازی نیاز دارید تا یک روند ثابت را پیش بگیرید. به طور مثال میتوانید با مبلغ روزانه یک میلیون تومان شروع کنید این طور در نظر بگیرید که روزانه یک میلیون تومان به حساب شما واریز میشود و حتما باید آن را خرج کنید و روز بعد این مبلغ به دو میلیون افزایش می یابد و همین طور به ترتیب روز سوم، تبدیل به سه میلیون تومان میشود.
  • یا میتوانید از مبالغ بزرگ‌تر کمک بگیرید به طور مثال روز اول ده میلیون تومان، روز دوم بیست میلیون تومان و روز سوم سی میلیون تومان و…
  • به محض شروع شدن بازی اجازه تغییر مبالغ را نخواهید داشت، یعنی نمیتوانید با روزانه یک میلیون شروع کنید و در حین بازی، مبلغ را تغییر دهید.
  • مبالغ هر روز باید همان روز خرج شوند، اگر امروز یک میلیون در حساب فرضی شما ریخته شود باید دقیقا یک میلیون تومان خرج کنید.
  • خرید های هر روز باید همون روز انجام شود. به طور مثال شما نمیتوانید خرید روز دوم را در روز سوم انجام دهید.

شروع بازی فراوانی

یک روند در ذهنتان پیش بگیرید و از امروز این بازی را شروع کنید، خرید هایی که انجام میدهید باید کاملا با واقعیت تشابه داشته باشد. باید دقیقا مشخص کنید که چه میخواهید بخرید. به طور مثال من با یک میلیون تومان در روز اول یک ساعت از یک برند مشخص و با یک رنگ مشخص خریداری میکنم. قیمت این ساعت نه میلیون و هشتصد هزارتومان است که با کیف چرمی ای که برای آن میگیرم دقیقا این قیمت به یک میلیون تومان میرسد.

خرید ها نمیتوانند تکراری باشند و باید بر اساس نیاز زندگی تان خرید کنید.

اگر در تمرین امروز یک لپ تاپ میخرید دوباره نباید فردا یک لپ تاپ بخرید تا جایی که ممکن است این تمرین رو جدی انجام دهید. در این بازی نباید مبلغی را بابت قسط دادن به خانه ای که میخواهید بخرید در نظر بگیرید چون یک ذهن ثروتمند چیزی را قسطی نمیخرد.

اگر نکات مهم و اصلی نتیجه گیری از بازی به درستی رعایت شوند در کمتر از ۴۰ روز نتایج واقعی به شکل پول و ثروت واقعی وارد زندگی شخص بازی کننده می شود، لذا بازی باید به مدت ۴۰ روز ادامه پیدا کند

: برای دریافت مشاوره درباره بازی فراوانی فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۶۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «بازی فراوانی» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.