زمان مطالعه: 1 دقیقه
جوانسازی پوست

جوانسازی پوست

استفاده از یخ یکی از روش هایی است که به خاطر تاثیراتی که برای جوانسازی و شادابی پوست دارد می تواند هر روز انجام شود.
در این مطلب می خوانید : [بستن]

جوانسازی پوست راه‌های زیادی دارد. اگر توجه جدی به پوست نشود، آسیب هایی به وجود می آورد که زیبایی صورت را تحت تاثیر قرار می دهد. در ادامه با آسمونی باشید.

یک ترفند ساده برای جوانسازی پوست-a simple trick for skin rejuvenation
یک ترفند ساده برای جوانسازی پوست

ماساژ یخ روی پوست

تولیدکنندگان لوازم آرایشی کرم هایی تولید می کنند که می توانند از آسیب های ناشی از آلودگی هوا، نور خورشید، تغذیه نادرست، سرما و... پیشگیری کند اما خوشبختانه جایگزین های طبیعی و مناسبی نیز وجود دارد. استفاده از یخ یکی از این روش هاست که به خاطر تاثیراتی که برای جوانسازی و شادابی پوست دارد می تواند هر روز انجام شود.

در این روش پوست صورت با تکه های یخ که در پارچه ای نخی پیچیده شده ماساژ داده می شود تا رطوبت پوست تامین و از بروز زودهنگام چین و چروک پیشگیری گردد.

استفاده از یخ برای مراقبت و جوانسازی پوست بسیار مؤثر است. البته قبل از ماساژ باید صورت کاملا تمیز کرد. هنگام ماساژ دادن هر قسمت از صورت، باید یکی دو دقیقه روی آن تمرکز کرد. توصیه می شود حرکات چرخشی باشد و ماساژ اطراف چشم ها به آرامی انجام شود. پس از این روش هم بهتر است یک لوسیون آرام بخش طبیعی یا محصولی ضد آکنه روی صورت استفاده شود.

فواید ماساژ یخ روی پوست

  • مقابله با آکنه و از بین بردن لکه های ناشی از عوارض نور خورشید و تغییرات هورمونی
  • تحریک جریان خون
  • خنک کردن و تقویت صورت بدون ایجاد عوارض جانبی
  • پیشگیری و مقابله با بروز زود هنگام چین و چروک ها
  • مسدود شدن منافذ پوست و پیشگیری از ایجاد دانه ای سیاه
  • کاهش تورم اطراف چشم ها و از بین بردن کبودی اطراف چشم ها

به خاطر داشته باشید که این روش باید حداکثر 15 دقیقه طول بکشد. اگر یخ را با کمی آب لیمو، گلاب، عصاره بابونه و آب خیار آماده کنید، تاثیرات جوانسازی آن بیشتر می شود.

 

نظر خود را درباره «جوانسازی پوست» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
ارزیابی مهاجرت
: برای دریافت مشاوره درباره جوانسازی پوست فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۳۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید


دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.