زمان مطالعه: 1 دقیقه
خواندنی های المپیک سن لویی- 1904( بخش اول)

خواندنی های المپیک سن لویی- 1904( بخش اول)

یك سال پس از المپیك مضحك پاریس، اجلاس IOC در پاریس برگزار شد و قرار شد كه بازی‌های 1904 در كشور آمریكا برگزار شود.
ماتيلدا اسكات در المپيك سن لويي براي اولين و آخرين بار فرصت حضور در رقابتي بين‌المللي را به دست آورد و با كسب دو طلا به عنوان پرافتخارترين ورزشكار زن اين مسابقات دست پيدا كرد. در عكس، ماتيلدا را آماده شليك مشاهده مي‌كنيد.

ماركوس هرلي دوچرخه‌سوار آمريكايي قهرمان مسابقه 440 يارد، 880 يارد، 1.3 مايل، يك مايل و نفر سوم مسابقه دو مايل، يك ورزشكار با پنج مدال از این بازیها بود.

در يك المپيك بي‌نظم، كسي نمي‌تواند انتظار داشته باشد كه شناگران در استخر با يكديگر مسابقه بدهند. بلكه مطابق تصوير بايد شناگران را آماده شيرجه رفتن در رودخانه مشاهده كنيم!
باز هم طناب‌كشي، يكي از مسابقات المپيك بود و مثل ديگر مسابقات اين المپيك، هر سه مدال به كشور ميزبان رسيد.
مدال طلاي بخش انفرادي  گلف به جورج ليون كانادايي رسيد. قهرمان كانادايي را در تصوير مشاهده مي‌كنيد.
روز بيست و نهم آگوست 1904 مسابقه دوي 60 متر سرعت  المپيك برگزار شد و آرچي‌هاهن (نفر جلو) با ركورد هفت ثانيه قهرمان مسابقه‌اي شد كه ديگر هيچ‌گاه در المپيك برگزار نشد.
ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «خواندنی های المپیک سن لویی- 1904( بخش اول)» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.