زمان مطالعه: 1 دقیقه
مدل مو باب

مدل مو باب

مدل مو باب مناسب هر سنی می‌باشد این مدل مو سال‌ها است که با استایل‌های متفاوت همچنان مابین بسیاری از سلبریتی‌های معروف جهان در صدر ایستاده است.
در این مطلب می خوانید : [بستن]

مدل مو باب (Bob Hairstyles) یکی از انواع مدل موهایی می‌باشد که هیچوقت از مد عقب نیست و هر سال با کمی تفاوت باز هم می‌توان آن را امتحان کرد. این مدل موی منحصر فرد، چهره شما را بشاش‌تر و شفاف‌تر نشان می‌دهد. 

مدل مو باب چگونه است؟

معمولا مدل مو باب کوتاه و صاف است که از نزدیک فک و چانه کوتاه می‌شود و برخی موهای قسمت جلو را بلندتر از موهای پشت سر انجام می‌دهند. مدل مو باب به مرور تغییراتی کرد و فردار هم شد و حتی مدل موی باب بلند هم طرفدار پیدا کرد.

تصاویر مدل مو باب

مدل مو باب

 

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «مدل مو باب» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.