کد مطلب:  65468 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ابزار خوشحالی سرمربی میلانو به جذب کاپیتان تیم ملی ایران

ابزار خوشحالی سرمربی میلانو به جذب کاپیتان تیم ملی ایران

عبادی پور بعد از پنج فصل حضور موفق در اسکرا بلخاتوف این تیم لهستانی را ترک کرد و حالا چالش جدید خود را در ایتالیا تجربه خواهد کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

همانطور که خود میلاد عبادی پور پیش از این انتقال به میلانو را تایید کرده بود، در نهایت دیروز این اتفاق رنگ و بوی رسمی به خود گرفت و کاپیتان تیم ملی والیبال ایران به عضویت باشگاه ایتالیایی در آمد. عبادی پور بعد از پنج فصل حضور موفق در اسکرا بلخاتوف این تیم لهستانی را ترک کرد و حالا چالش جدید خود را در ایتالیا تجربه خواهد کرد.

به گزارش آسمونی، روبرتو پیاتزا پیش از این بین سال‌های 2017 تا 2019 هدایت اسکرا را بر عهده داشت و مربی میلاد عبادی پور بود. پیاتزا همواره اعتقاد ویژه‌ای به عبادی پور داشت و به نظر می رسد که این موضوع در انتقال کاپیتان ایران به میلانو تاثیر گذار بوده است.

پیاتزا که هم‌اکنون هدایت تیم ملی هلند را در لیگ ملت‌ها بر عهده دارد، درباره همکاری دوباره با میلاد عبادی پور در میلانو گفت: "خوشحالم که دوباره با میلاد عبادی پور کار می‌کنم. پیش از این در اسکرا با او کار کرده بودم و انگیزه و کوشش او باعث می‌شد متمایز از بقیه باشد. او کاریزمای فوق‌العاده‌ای دارد و این موضوع را در اسکرا و تیم ملی والیبال ایران به اثبات رسانده است. او مطمئنا در میلانو که تیمی سطح بالا در ایتالیا محسوب می‌شود، همچنان پیشرفت خواهد کرد و در اینجا خود را به عنوان یک پدیده نشان می‌دهد. همچنین اطمینان دارم که دیگر بازیکنان تیم به او کمک خواهند کرد. اطمینان دارم که او بازیکن تاثیرگذاری برای ما خواهد بود."

: برای دریافت مشاوره درباره ابزار خوشحالی سرمربی میلانو به جذب کاپیتان تیم ملی ایران فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «ابزار خوشحالی سرمربی میلانو به جذب کاپیتان تیم ملی ایران» در کادر زیر بنویسید :
5 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید