کد مطلب:  26193  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
زیدان: رونالدو بهترین در جهان است

زیدان: رونالدو بهترین در جهان است

زیدان به تمجید از ستاره پرتغالی تیمش پرداخته است.به گزارش آسمونی، کریستیانو رونالدو با درخشش در فصل قبل...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
زیدان: رونالدو بهترین در جهان است
زیدان: رونالدو بهترین در جهان است

زیدان به تمجید از ستاره پرتغالی تیمش پرداخته است.

به گزارش آسمونی، کریستیانو رونالدو با درخشش در فصل قبل فوتبال اسپانیا و لیگ قهرمانان اروپا، به اعتقاد خیلی ها شانس اول برای کسب عنوان مرد سال فوتبال اروپا است و در صورت وقوع این اتفاق، او به رکورد پنج توپ طلای لیونل مسی می رسد، زین الدین زیدان سرمربی رئال مادرید در مصاحبه اخیرش با تلفوت در مورد این ستاره پرتغالی و همچنین وضعیت خودش در رئال مادرید چنین گفته است:

رونالدو بازیکنی عالی است، او بهترین در جهان است. همیشه طرفدار بازیکنان حرفه ای و خارق العاده بوده ام چرا که آن ها خود تهییج کننده یکدیگر هستند. ممکن است رونالدو بگوید امروز استراحت می کنم ولی در عین حال محرکی برای دیگران است و آن ها را تهییج می کند.
هفت جام در مدت زمان حضورم در رئال مادرید کسب کرده ایم ولی افراد زیادی در پشت صحنه هستند، یک باشگاه، یک تیم و سایرین. از آن چه انجام می دهم خوشحال هستم، خوشحالم که سرمربی چنین تیمی هستم، از این کار لذت می برم و خوشحالم روی نیمکت بزرگترین تیم جهان هستم.

منبع: 90TV

: برای دریافت مشاوره درباره زیدان: رونالدو بهترین در جهان است فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «زیدان: رونالدو بهترین در جهان است» در کادر زیر بنویسید :

4 * 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید