کد مطلب:  50326  درج نظر
زمان مطالعه: 3 دقیقه
برنامه های زیدان برای خروج از بحران های پیش رو ؛ زیدان توضیح می دهد !

برنامه های زیدان برای خروج از بحران های پیش رو ؛ زیدان توضیح می دهد !

به گزارش ورزشی آسمونی ، تیم رئال مادرید که بعد از جدایی کریستیانو رونالدو و زین الدین زیدان ، برای مدت ها...
زمان مطالعه: 3 دقیقه
برنامه های زیدان برای خروج از بحران های پیش رو ؛ زیدان توضیح می دهد !
برنامه های زیدان برای خروج از بحران های پیش رو ؛ زیدان توضیح می دهد !

به گزارش ورزشی آسمونی ، تیم رئال مادرید که بعد از جدایی کریستیانو رونالدو و زین الدین زیدان ، برای مدت ها در  مشکلات غرق شده بود و هفته های فوتبالی اش کابوس طور دنبال می شد ، در فصل گذشته نتوانست عملکرد خوبی را به نمایش بگذارد . حال با برگشت زین الدین زیدان کمی از مشکلات تیم کاهش یافته است اما برخی از مسائل همچنان به قدرت خود باقی است . از دست دادن فرصت های متوالی برای صعود به صدر جدول لالیگا ، تا زجر کشیدن این تیم برای برد تیم هایی نظیر کلاب بروژ و گالاتاسرای در لیگ قهرمانان اروپا و شکست بسیار سنگین از تیم پاری سن ژرمن ، هنوز هم از مشکلات درون باشگاهی و عدم توانایی های لازم و قبلی تیم رئال مادرید را نشان می دهد . حال زین الدین زیدان در تازه ترین مصاحبه اش ، افق های پیش رویش را نشان داده و امیدوار است عملکرد مناسبی در سال 2020 داشته باشد . هنگامی که راجع به عدم بردن هیچ گونه جام در سال 2020 به عنوان یک شکست از زین الدین زیدان سوال شد او این گونه جواب داد :

شکست تنها در تلاش نکردن است . هنگامی ما شکست خورده ایم که هرچه در توان داریم را برای بازی نگذاریم . چیزی که بسیار مهم است این است که ما از هیچ تلاشی در زمین مسابقه مضایقه نکنیم و آن موقع است که نتیجه دلخواه رقم خواهد خورد . تنها یک تیم برنده لیگ می شود و یک تیم برنده لیگ قهرمانان اروپا ، پس آیا این به این معنی است که بقیه تیم ها احمق هستند ؟! من که اینگونه فکر نمی کنم !

بعد از این سخن زین الدین زیدان بود که از او سوال شد که کدام یک از قهرمانی ها را بیشتر از بقیه می پسندد ، قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا یا در لالیگای اسپانیا ؟ اما زیدان برای پاسخ به این سوال به شیوه زیر از جواب دادن طفره رفت .

ما میدانیم که لیگ قهرمانان اروپا بدلیل وجود حریفانی بسیار قدرتمند که در آن حضور دارند به چه اندازه سخت و دشوار است . اما در لالیگا ، تعداد بازی هایی که باید انجام شود بسیار بالاست پس من فکر میکنم قهرمانی در آن کاری بسیار پیچیده است .

اولین جامی که رئال مادرید در سال 2020 برای آن خواهد جنگید ، رقابت های سوپر جام اسپانیا ، است که قرار است در عربستان سعودی برگزار شده و این در حالیست که تیم رئال مادرید در این رقابت ادن هازارد را در اختیار نخواهد داشت . زیدان به این موضوع به شیوه زیر واکنش نشان داد :

او به طور قطع از رقابت های سوپر جام جا خواهد ماند . او نمی تواند بیاید و من امیدوارم که او بعد از این رقابت ها بتواند دوباره پرقدرت به میادین فوتبال برگردد .

در ادامه از اهداف زمستانی خرید های باشگاه رئال مادرید از زین الدین زیدان سوال شد و این سرمربی این گونه پاسخ داد : من در این مورد هیچ پاسخی نمی دهم ! پول [ پوگبا ] بازیکن تیم دیگری است و در حال حاضر مصدوم است و من امیدوارم زودتر برگردد . من تمرکزم بر روی بازیکنانی است که در اختیار دارم . تیم رئال مادرید طی شایعاتی که در چند وقت اخیر منتشر شده بود به اختمال زیاد ماریانو دیاز و براهیم دیاز را به طور قرضی در زمستان راهی تیم های دیگر میکند تا فرصت بازی کردن را پیدا کنند . زین الدین زیدان در این مورد گفت :

من این گونه فکر نمیکنم ! چیزی که بسیار مهم است این است که با هر بازیکن صحبت کنیم . این که به برخی از بازیکنان هیچ فرصت بازی کردن نرسد بسیار مشکل زا خواهد بود . آنها در تمرینات بسیار عالی شرکت می کنند و تا پایان فرصت نقل و انتقالات زمستانی اتفاقات زیادی ممکن است رخ بدهد .

زین الدین زیدان در مورد ایسکو نیز شروع به صحبت کردن کرد و چنین گفت :

او برای حضور در جایگاه اصلی اش تلاش می کند اما تمامی بازیکنان نیز برای حضور در ترکیب اصلی در حال تلاش اند . هر بازیکنی که فرصتی برای بازی پیدا می کند باید نمایش خوبی از خود نشان بدهد و تمامی بازیکنان این را میدانند . ایسکو به عنوان یک بازیکن بسیار عالیست و من او را دوست دارم .

رئال مادرید اولین بازی سال 2020 را با دیدار در برابر ختافه در لالیگای اسپانیا برگزار خواهد کرد .

: برای دریافت مشاوره درباره برنامه های زیدان برای خروج از بحران های پیش رو ؛ زیدان توضیح می دهد ! فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «برنامه های زیدان برای خروج از بحران های پیش رو ؛ زیدان توضیح می دهد !» در کادر زیر بنویسید :

4 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید