کد مطلب: 28495 درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
نقشه زیبا کنار

نقشه زیبا کنار

زیباکنار به واسطه آب و هواي عالي و طبيعت زيباي چهار فصل و دسترسي آسان از سه جهت جغرافيايي در مناسب ترين منطقه...
زمان مطالعه: 2 دقیقه
زیباکنار به واسطه آب و هوای عالی و طبیعت زیبای چهار فصل و دسترسی آسان از سه جهت جغرافیایی در مناسب ترین منطقه گردشگری و اقتصادی شمال قرار دارد. آسمونی در این بخش نقشه زیباکنار را منتشر می کند. شما عزیزان می توانید با مشاهده نقشه زیباکنار ، تمام مسیرهای منتهی به زیباکنار را ببینید.

مسیرهای زیباکنار روی نقشه زیباکنار

برای رسیدن به زیباکنار دو انتخاب پیش روی شماست مسیر هوایی و مسیر جاده. البته اگر از کشور آذربایجان قصد دارید به این استان بروید مسیر ریلی و دریا را هم می توانید انتخاب کنید. اما بهترین انتخاب مسیر جاده و البته استفاده از خودروی شخصی است.

نقشه زیباکنار : با خودروی شخصی

برای رسیدن به زیباکنار، چندین راه اصلی زمینی وجود دارد که عبارتند از: محورهای قزوین – رشت - زیباکنار از جنوب، رامسر – رودسر - لنگرود -جاده ساحلی - چمخاله -زیباکنار در شرق و اردبیل – آستارا - تالش -بندر انزلی - زیباکنار در سمت غرب.

در کنار راه‌های اصلی، شبکه وسیع و کارآمدی از راه‌های فرعی  آسفالته ، شهرها و روستاهای موجود در داخل گیلان را به هم مربوط می‌سازند و بدین ترتیب دسترسی به هر نقطه‌ای را در گیلان به راحتی فراهم می‌کنند.

نقشه زیباکنار : با هواپیما

شما می توانید از بسیاری از شهرها به رشت مرکز استان بروید. تنها فرودگاه استان گیلان در شهرستان رشت واقع شده است.

نقشه زیباکنار : با قطار

نزدیک ترین راه آهن، خط آهن باکو - آستارا است که می توانید به نقطه مرزی ایران برسید و بعد پیاده به این سمت مرز بیایید.

گفته می شود خط آهنی تهران - قزوین - رشت - آستارا را در آینده به یکدیگر متصل خواهد کرد.

نقشه زیباکنار : با کشتی

هر هفته از باکو در جمهوری آذربایجان مسیرهایی برای بندرانزلی وجود دارد. ممکن است قایق های شخصی نیز شما را بتوانند از استان مازندران به گیلان برسانند.

نقشه زیباکنار : بررسی مسیر حرکت و فاصله از تهران تا زیباکنار

برای شروع حرکت از تهران به سمت زیباکنار ، از آزاد راه تهران کرج شروع به حرکت نموده و پس از گذر از شهر کرج و طی مسیر 162 کیلومتری به شهر قزوین خواهیم رسید :سپس همانطور که در تصویر زیر مشاهده می نمایید از آزاد راه قزوین رشت و طی مسیر 100 کیلومتری و پس از ورود به استان گیلان به شهر بادها منجیل خواهیم رسید :از منجیل تا مرکز استان یعنی شهر رشت حدود 80 کیلومتر در پیش روی شماست :سر راه رشت به زیباکنار باید از منطقه آزاد انزلی عبور کنیم که در کیلومتر 30 آزاد راه رشت به بندر انزلی (سه راهی حسن رود) قرار دارد :5  کیلومتر بالاتر از سه راهی حسن رود (جاده ساحلی زیباکنار ) به منطقه آزادانزلی ( کاسپین ) خواهیم رسید :تنها با طی 12 کیلومتر بعد از منطقه آزاد کاسپین به زیباکنار خواهیم رسید :ابتدا و انتهای زیباکنار در تصویر زیر قابل مشاهده می باشد . همچنین راه های ورودی به ساحل زیباکنار با خط قرمز مشخص گردیده است. 

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «نقشه زیبا کنار»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

6 - 2 = ?