کد مطلب: 40825 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
صعود زنیت با درخشش سردار آزمون در لیگ اروپا

صعود زنیت با درخشش سردار آزمون در لیگ اروپا

دیدار دو تیم زنیت و فنرباغچه ترکیه در رقابت های لیگ اروپا با درخشش سردار آزمون با برتری زنیت به پایان رسید...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
دیدار دو تیم زنیت و فنرباغچه ترکیه در رقابت های لیگ اروپا با درخشش سردار آزمون با برتری زنیت به پایان رسید .به گزارش ورزشی آسمونی ، بازی دو تیم زنیت و فنرباغچه از رقابت های دور برگشت لیگ اروپا با برتری تیم زنیت به پایان رسید که نقش اساسی برد زنیت در این بازی را سردار آزمون در اختیار داشت .

در بازی رفت ، تیم فنرباغچه موفق شده بود زنیت را با تک گلی که به ثمر رسانده بود شکست دهد و همه چشم به بازی برگشت دوخته بودند که سردار ایرانی ، شگفتی بزرگی را انجام داد .

گل اول بازی روی پاس گل سردار در دقیقه 4 به ثمر رسید . پاس سردار آزمون با کنترل و شوت دقیق آزدوف همراه شد تا گل اول زنیت به ثمر برسد .

در دقیقه 18 مسابقه سردار آزمون موفق شد دروازه فنرباغچه را به زیبایی باز کند . روی حرکت از سمت چپ به سمت دروازه فنرباغچه و ارسال درییوسی به روی دروازه ، آزمون با پرشی بلند موفق شد در شرایط نامتعادل به توپ ضربه بزند که توپ به زیبایی وارد دروازه شد تا برتری تیم زنیت دو برابر شود .

گل دوم سردار آزمون به فنرباغچه

تیم فنرباغچه که بازی را از دست رفته می دید و روی دو حمله پیاپی دروازه تیمش بازشده بود جلو کشید تا نتیجه را برگرداند و موفق شد در دقیقه 43 دروازه تیم زنیت را باز کند تا با امید و آرزو به رختکن برود .

اما درخشش سردار آزمون در نیمه دوم ، تمامی نقشه های تیم حریف را نقش بر آب کرد . سردار آزمون در دقیقه 74 موفق شد روی فرار سریع خود و پاس در عمق ژیوبا ، با یک ضربه دقیق دروازه فنرباغچه را باز کند تا این تیم با نتیجه 3 بر 1 پیروز این میدان باشد و به دور بعد لیگ اروپا صعود کند .

اختصاصی آسمونی

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «صعود زنیت با درخشش سردار آزمون در لیگ اروپا»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 + 8 = ?