کد مطلب: 41150 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
باخت سنگین زنیت در شب گلزنی دوباره سردار آزمون

باخت سنگین زنیت در شب گلزنی دوباره سردار آزمون

دیدار دو تیم زنیت و ویارئال در رقابت های لیگ اروپا با برتری زیردریایی ها در دیدار رفت به اتمام رسید . به...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
دیدار دو تیم زنیت و ویارئال در رقابت های لیگ اروپا با برتری زیردریایی ها در دیدار رفت به اتمام رسید .

باخت سنگین زنیت در شب گلزنی دوباره سردار آزمون
باخت سنگین زنیت در شب گلزنی دوباره سردار آزمون


به گزارش ورزشی آسمونی ، در این بازی که سردار آزمون لژیونر ایرانی تیم زنیت از ابتدا در ترکیب تیمش قرار داشت ، تیم زنیت با نتیجه 3 بر 1 بازی را واگذار کرد .

تیم ویارئال با گل دقیقه 33 ایبورا پیش افتاد ولی تنها 2 دقیقه بعد روی حمله بازیکنان زنیت و واکنش نصفه و نیمه دورازه بان ویارئال ، در یک رفت و برگشت توپ به سردار آزمون رسید و این بازیکن موفق شد گل تساوی تیمش را به ثمر برساند که البته در موقعیت آفساید نیز قرار داشت که از چشم داور و کمک داور پوشیده ماند .

در ادامه در دقیقه 64 روی ضربه سر دقیق جرارد مورنو تیم ویارئال گل دوم را نیز به ثمر رساند تا برتری ویارئال دوباره به معرض دیدگان تماشاگران در بیاید .

گل سوم تیم ویارئال را نیز مانو مورلانس به ثمر رساند تا کار تیم زنیت در این دیدار به اتمام برسد و با توجه به 3 گل زده در خانه حریف توسط تیم ویارئال ، این تیم از شانس صعود بسیار بالایی برخوردار خواهد بود تا با یک بازی دقیق و حساب شده در خانه موفق شوند تیم زنیت را از پیش روی بردارند .

اختصاصی آسمونی 

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «باخت سنگین زنیت در شب گلزنی دوباره سردار آزمون»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 + 8 = ?