کد مطلب: 17386 درج نظر
صحبت های زهرا امیر ابراهیمی از فیلم غیراخلاقی + بیوگرافی

صحبت های زهرا امیر ابراهیمی از فیلم غیراخلاقی + بیوگرافی

زهرا امیرابراهیمی بازیگر جوان ایرانی که در سریال های کمکم کن و نرگس شهرت بسیار به دست آورد ولی بعد از...
زمان مطالعه: 3 دقیقه
zahra4

زهرا امیرابراهیمی بازیگر جوان ایرانی که در سریال های کمکم کن و نرگس شهرت بسیار به دست آورد ولی بعد از انتشار فیلمی غیراخلاقی منتسب به او مجبور به خروج از ایران شد و همه شهرت و آوازه اش را از دست داد و به ناچار برای همیشه با دنیای بازیگری در ایران خداحافظی کرد. شاید شما بخواهید اطلاعات بیشتری در مورد زهرا امیرابراهیمی کسب کنید به همین دلیل پورتال آسمونی در این بخش بیوگرافی زهرا امیرابراهیمی را برای شما عزیزان آماده کرده است که با هم می خوانیم.
زهرا امیرابراهیمی
زمینه فعالیت تلویزیون و سینما
تولد 1360 خورشیدی
ملیت ایرانی
پیشه بازیگر و عکاس
مدرک تحصیلی فارغ‌التحصیل رشته بازیگری تئاتر
زهرا امیرابراهیمی (زاده 1360 خورشیدی) بازیگر تلویزیون و سینمای ایرانی است.

zahra-amirebrahimi3وی در ابتدا با ایفای نقش در مجموعهٔ تلویزیونی کمکم کن (رمضان 1383) و نرگس (تابستان 1385) به شهرت رسید؛ سپس فیلمی جنسی منتسب به وی پخش شد.

امیرابراهیمی در رشته بازیگری تئاتر فارغ‌التحصیل شد. کار سینما را با ساخت فیلمی کوتاه با عنوان خت در سال 1378 آغاز کرد.

امیرابراهیمی در عکاسی نیز فعال است. وی از سال 1384 خورشیدی عکاسی را به صورت حرفه‌ای ادامه داد و تاکنون دو نمایشگاه با عنوان دید اول و دید دوم برگزار کرده‌است. عکس‌های او به موضوعات اجتماعی می‌پردازد.

 

تصویری از مقاله مربوط به ماجرای «فیلم هم‌آغوشی منتسب به زهرا امیرابراهیمی» در مجله پلی‌بوی مه 2007. در تصویر نوشته شده‌است: «درزشدنِ فیلمی اروتیک به بیرون، بنا به ادعا زهرا ابراهیمی یک هنرپیشهٔ ایرانی را در معرض قرار می‌دهد و حجاب از جامعه‌ای درگیر تضاد برمی‌افکند.

زهرا امیرابراهیمی در سال 1385 درگیر انتساب دو فیلم سکسی به خودش شد. این فیلم‌ها هم‌آغوشی دختر و پسری جوان را به تصویر می‌کشیدند. با پخش وسیع این فیلم‌ها بر روی اینترنت و سی‌دی‌های خانگی، امیرابراهیمی انتساب آنها به خودش را انکار کرد و آن را یک تهمت ناروا و برچسب غیرانسانی نامید.

امیرابراهیمی با اشاره به نامزدی پیشین خود با مردی که در فیلم غیراخلاقی حضور داشت، به خبرنگار روزنامه گاردین گفت: نامزدم را بعد از آن که در رابطه زناشویی مان خیانت کرد ترک کردم، زیرا آدمی هرزه بود.

پس از خروج از ایران

امیرابراهیمی پیش از ترک ایران در دو فیلم سینمایی «سفر به هیدالو» (1384) و «انتظار» (1379) بازی کرده‌است. او پس از خروج از ایران، در فرانسه سکنی گزید و در تئاتر «رؤیای طاهرگان خاموش» به همراه شبنم طلوعی به ایفای نقش پرداخت.

zahra-amirebrahimiصحبت های زهرا امیر ابراهیمی

خیلی ها فکر می کنند بازیگران صداوسیما فرشته هستند!

زهرا امیرابراهیمی که در خارج از کشور به سر می برد، گفته است: تک تک آدمهای ایران ممکن است در این اتفاقی که برای من افتاد، دست داشته باشند، ولی مردم ما خیلی مهربان هستند، شاید پشیمان شده باشند، شاید فهمیده باشند که چقدر من از این اتفاق ضربه خوردم و امروز دلم برای ایران تنگ شده!

zahra1به گزارش پارسینه، زهرا امیر ابراهیمی، بازیگر جنجالی بعد از خروج از کشور اخیرا در خصوص فیلم غیراخلاقی منتسب به وی گفته است:قصه از آنجایی شروع شد که فیلمی که اسمش را مستهجن گذاشتد به من منتسب شد، بارها بازجویی شدم و بارها گفتم که این سی .دی به من مربوط نمی شود، چنین اتفاقی به زندگی من بسیار ضربه زد.

وی در این مصاحبه که در شبکه های اجتماعی پخش شده است، گفته: مدتها تنها از خانه بیرون نمی رفتم، چون از عکس العمل مردم مطمئن نبودم، به من می گفتند باید فراموش شوی و من می پرسیدم چرا؟ چرا باید فراموش شوم؟

 

 

امیرابراهیمی سپس به تحلیل مشکلات جامعه ایران پرداخت و مدعی شده : ما اجازه نداریم بلند درباره عشق مان حرف بزنیم. اینها در کتابهای آموزشی ایران ، درس داده نمی شد!

این بازیگر جنجالی اظهار داشت:خیلی ها فکر می کنند کادر شخصیت های و فیلم های صداوسیما یک فرشته هایی لای زر ورق هستند که سریالشان را بازی می کنند و می روند، در صورتی که اینها هم 90 درصدشان همان نوع زندگی مردم کوچه و بازار را دارند.

به گزارش پارسینه، امیر ابراهیمی همچنین اظهار داشته : تک تک آدمهای ایران ممکن است در این اتفاقی که برای من افتاد، دست داشته باشند، ولی مردم ما خیلی مهربان هستند، شاید پشیمان شده باشند، شاید فهمیده باشند که چقدر من از این اتفاق ضربه خوردم و امروز دلم برای ایران تنگ شده!

زهرا امیرابراهیمی با ایفای نقش در مجموعه تلویزیونی نرگس(1385) به شهرت رسید. وی همچنین در دو فیلم سینمایی "سفر به هیدالو" (1384) و "انتظار" (1379) بازی کرده است.امیرابراهیمی پس از خروج از ایران ، در فرانسه سکنی گزید و در فیلم «زنان بدون مردان» ساخته شیرین نشاط و تاتر «رویای طاهرگان خاموش» به همراه شبنم طلوعی(بازیگر بهایی) به ایفای نقش پرداخته است.

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «صحبت های زهرا امیر ابراهیمی از فیلم غیراخلاقی + بیوگرافی»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 + 8 = ?