کد مطلب:  18214 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
زابالتا: گواردیولا استفاده از اینترنت را برای ما ممنوع کرده است!

زابالتا: گواردیولا استفاده از اینترنت را برای ما ممنوع کرده است!

به گزارش آسمونی، پابلو زابالتا می‌گوید که پپ گواردیولا در مدتی که بازیکنان منچسترسیتی در محل تمرینات...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، پابلو زابالتا می‌گوید که پپ گواردیولا در مدتی که بازیکنان منچسترسیتی در محل تمرینات هستند، استفاده از اینترنت و ورود به شبکه‌های اجتماعی را برای آنها ممنوع کرده است. به گفته زابالتا، سرمربی پیشین بایرن‌مونیخ برای تمرینات تیمش یکسری قواعد و مقررات وضع و بازیکنانش را ملزم به رعایت آنها کرده است، از جمله اینکه تمام اعضای تیم باید در کنار هم صبحانه و ناهار را صرف کنند و اجازه گشت و گذار در اینترنت را هم ندارند.

139405301809522305926934
139405301809522305926934

تلاش‌های گواردیولا برای بهبود بخشیدن به روحیه تیم و همدلی بازیکنانش به جایی رسیده است که به مسئولان باشگاه دستور داده است دسترسی بازیکنان به اینترنت وایرلس را محدود کنند.

زابالتا در این خصوص به شبکه Tyc Sports  گفت: گواردیولا مارا مجبور می‌کند که در کنار هم صبحانه و ناهار بخوریم. دسترسی ما به اینترنت و ارتباط‌ مان با بیرون قطع شده است. ما حتی اجازه نداریم از اینترنت 3G گوشی‌مان استفاده کنیم.

مدافع منچسترسیتی در ادامه تأکید کرد که با قوانین وضع شده توسط گواردیولا مشکلی ندارد. وی عنوان کرد: شما همیشه رؤیای کار با بهترین سرمربیان دنیا را دارید و امروز من این فرصت را برای کار کردن با یکی از بهترین آنها پیدا کرده‌ام. در واقع شما از این مربیان چیزهای زیادی می‌آموزید به خصوص شیوه زندگی کردن را. ورای دانش فوتبالی گواردیولا، شما اشتیاقی را در وجود او می‌بینید که با آن برای فوتبال زندگی می‌کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

: برای دریافت مشاوره درباره زابالتا: گواردیولا استفاده از اینترنت را برای ما ممنوع کرده است! فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «زابالتا: گواردیولا استفاده از اینترنت را برای ما ممنوع کرده است!» در کادر زیر بنویسید :

2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید