کد مطلب:  58042 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
قانون کپی رایت در یوتیوب ؛ باید ها و نباید ها

قانون کپی رایت در یوتیوب ؛ باید ها و نباید ها

قوانین کپی ‌رایت یوتیوب ممکن است مشکلاتی که در هنگام پست کردن ویدئو ایجاد کنند. اگر آهنگ یا ویدئو شما مشمول قانون کپی ‌رایت باشد اجازه پخش آن را ندارید.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

قانون کپی رایت یوتیوب

قانون کپی رایت در یوتیوب در همه جای دنیا به یه شکل است و نقض آن  عواقبی به دنبال خواهد داشت. اگر محتوایی خلاف قوانین یوتیوب YouTube باشد، فیلم حذف می شود و در برخی موارد متخلف تنبیه می شود. درست مانند بیس بال! اگر در این بازی سه اخطار بگیرید، اخراج می شوید! اگر در یوتیوب به این مرحله برسید ، اکانت شما بلاک می شود.
قوانین کپی رایت یوتیوب با هدف حفظ حق و حقوق صاحب اثر و محتوا ایجاد شده است. شخصی که برای تولید محتوا زحمت کشیده باشد به این قوانین به چشم یک ویژگی مثبت نگاه می کند تا یک سختی.

اگر می خواهید در این دور باطل گرفتار نشوید، مراحل زیر را طی کنید:

ویدئو کوتاه آپلود کنید
هیچ قانونی در مورد انقضای محتوای کپی رایت شما در یوتیوب وجود ندارد. با این حال بهتر است کلیپ های صوتی یا تصویری خود را تا حد امکان کوتاه نگه دارید. گفته می شود مدت زمان ایده آل برای محتوای کپی رایت یک یا دو ثانیه است ، اما اگر مجبورید از آن به مدت 30 ثانیه در فیلم خود استفاده کنید، ابتدا مطمئن شوید که تمام نکات ذکر شده در این مطلب را دنبال می کنید.

کپی رایت را مال خود کنید!
یوتیوبر ها به استفاده راحت از فیلم ها و آهنگ های کپی رایت مشهور هستند. در بهترین حالت می توانید با کلیپ درگیر شوید و engagement آن را از طریق خود بالا ببرید. به زبانی ساده، آن را از آن خود کنید.

استایل محتوا را عوض کنید
محتوای کپی رایت را از قالب اصلی آن خارج کنید.  به عنوان مثال ، اگر ویدئویی در حال بررسی یک لباس بد باشد می توانید کمی تغییرات در آن اعمال کنید و آن را با استایل دهه 80 مقایسه کنید. این تغییر به احتمال زیاد ویدئوی شما را نجات خواهد داد.

نسخه اصلی را اصلاح کنید
استفاده از یک قطعه هنری و خلق اثری جدید از آن بسیار آسان است و حتی می تواند به کیفیت فیلم های شما کمک کند. البته ادیت عکس ها ، فیلم ها و صداها به روشی خلاقانه، کار زیادی را می طلبد. با این حال ، اگر می خواهید گرفتار قوانین کپی رایت نشوید حق چاپ در کانال خود جلوگیری کنید، این کار ضروری است.

منبع ویدئو را ذکر کنید
ذکر منبع کار سختی نیست و در بدترین حالت دفاع مناسبی برای اعتراض به قانون کپی رایت یوتیوب است.

نظر خود را درباره «قانون کپی رایت در یوتیوب ؛ باید ها و نباید ها» در کادر زیر بنویسید :
2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید