کد مطلب: 37375 درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
المپیک جوانان آرژانتین ؛ مدال آوران + عکس

المپیک جوانان آرژانتین ؛ مدال آوران + عکس

کاروان تیم ملی نوجوانان ایران در المپیک جوانان تا بدین جای کار ، موفق به دریافت شش مدال طلا و یک نقره و یک...
زمان مطالعه: 2 دقیقه
کاروان تیم ملی نوجوانان ایران در المپیک جوانان تا بدین جای کار ، موفق به دریافت شش مدال طلا و یک نقره و یک برنز شدند .

به گزارش آسمونی ، رقابت های المپیک جوانان که چند روزیست شروع شده با مدال های رنگارنگ برای کاروان ایرانی همراه شده است .

کشتی فرنگی

امیررضا ده بزرگی در رشته کشتی فرنگی دسته 45 کیلوگرم موفق شد بعد از پشت سرگذاشتن رقبای خود به فینال برسد و در برابر جرمی گونزالز قرار گرفت . وی با نتیجه قاطع 8 بر صفر توانست مدال طلا را به گردن خود بیاویزد و به مدال طلا برسد .

محمد قربانعلی نصرتی نیز در رقابت های 92 کیلوگرم کشتی فرنگی توانست عثمان آیایدین ، نماینده ترک تبار ، را از پیش روی بردارد و با نتیجه 3 بر 1 به مدال طلا برسد .

تکواندو

المپیک جوانان آرژانتین ؛ مدال آوران + عکس
المپیک جوانان آرژانتین ؛ مدال آوران + عکس


محمدعلی خسروی تکواندوکار ایرانی در دسته +73 کیلوگرم که در نیمه نهایی به مصاف نماینده افغانستانی رفت و توانست به پیروزی برسد و به دیدار نهایی راه یافت . در دیدار فینال نیز در مقابل حریفی از چین تایپه قرار گرفت و توانست با نتیجه 2 بر 1 به پیروزی برسد و مدال طلا را بدست آورد .

علی اشکوریان ، دیگر نماینده کشورمان در دسته - 73 کیلوگرم توانست در مرحله نیمه نهایی از سد دارلین پادیلا از اکوادور بگذرد و به فینال برسد . در بازی پایانی نیز با بدر اچاب از بلژیک دیدار کرد و توانست با نتیجه 17 بر 16 پیروز شود و مدال طلا را به گردن بیاویزد .

youth-olympic-games-buenos-aires
youth-olympic-games-buenos-aires


دیگر نماینده ایران در بخش بانوان توانست مدال طلای تکواندو را بدست آورد . یلدا ولی نژاد توانست با لزلی گارسیا حریف مکزیکی به مرحله نهایی راه یابد و در آنجا با نادیکا بوزانیچ صربستانی به مبارزه پرداخت که در نهایت با امتیاز 23 بر 17 توانست مدال طلا را بدست آورد .

کیمیا همتی نیز که در مرحله نیمه نهایی آدبایو روسی را شکست داد در دیدار فینال به مبارزه با حریف مراکشی رفت ولی با نتیجه 18 بر 16 مغلوب شد و به مدال نقره دست یافت .

وزنه برداری 

المپیک جوانان آرژانتین ؛ مدال آوران + عکس
المپیک جوانان آرژانتین ؛ مدال آوران + عکس


علیرضا یوسفی نماینده شایسته کشورمان ، ورزشکار 15 ساله ایست که توانست مدال طلای این دسته از رقابت ها را به گردن بیاویزد . در دسته +85 کیلوگرم علیرضا یوسفی با رکورد 162 کیلوگرم در حرکت یک ضرب و 218 کیلوگرم در حرکت دو ضرب و در مجموع 380 کیلوگرم قهرمان شد و به مدال طلا دست یافت .

او در حرکت یک ضرب به ترتیب وزنه های 150 ، 156 و 162 را مهار کرد و در حرکت دو ضرب نیز وزنه های 202 ، 211 و 218 کیلوگرم را بالای سر برد و توانست با 380 کیلوگرم در مجموع به مدال طلا برسد . نماینده بلغارستان با وزنه های 173 کیلوگرم در یک ضرب و 206 کیلوگرم در دو ضرب و در مجموع 379 کیلوگرم دوم شد و نماینده هلند با رکورد 162 در یک ضرب و 203 در دوضرب و در مجموع 365 کیلوگرم به مدال برنز دست یافت .

ژیمناستیک 

 

youth-olympic-games-buenos-aires
youth-olympic-games-buenos-aires


رضا بهلول زاده در فینال خرک با امتیاز 13/241 توانست مدال برنز ژیمناستیک را از آن خود کند . این اولین حضور نماینده ایرانی در رشته ژیمناستیک المپیک جوانان بود که با مدال آوری همراه شد .

در صورت نیاز به مشاوره یا تبلیغات درباره موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره  02170705154 تماس بگیرید

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «المپیک جوانان آرژانتین ؛ مدال آوران + عکس»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

6 - 5 = ?