کد مطلب: 9083 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
متلک پرانی خونین به زن جوان / شوهر 26 ساله به دست پسران شرور مجروح شد

متلک پرانی خونین به زن جوان / شوهر 26 ساله به دست پسران شرور مجروح شد

1393/11/20 پسر شروری که پس از یک متلک پرانی، مرد جوانی را به شدت مجروح کرده بود از سوی پلیس بازداشت شد. به گزارش...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

young-woman-throwing-taunts-bloody

1393/11/20

پسر شروری که پس از یک متلک پرانی، مرد جوانی را به شدت مجروح کرده بود از سوی پلیس بازداشت شد.

به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران، چندی پیش ماموران پلیس در جریان وقوع یک درگیری خونین در غرب تهران قرار گرفتند. آنها بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار داده و با حضور در محل حادثه به تحقیق در این رابطه پرداختند.

با حضور ماموران در محل حادثه مشخص شد که مرد 26 ساله‌ای از سوی سه شرور به شدت مجروح شده و به بیمارستان منتقل شده است. همسر مرد مجروح شده در تحقیقات به ماموران گفت: با شوهرم قصد خرید کردن داشتیم. در خیابان در حالیکه شوهرم جلوتر از من بود، ناگهان یک خودروی پژو جلوی پای من ترمز کرد و سه سرنشین آن به من متلک انداختند. وقتی شوهرم این صحنه را دید بلافاصله جلو آمد و مانع آنها شد. آنها هم شوهرم را به شدت کتک زدند و فرار کردند.

با این اظهارات تلاش کارآگاهان در این خصوص آغاز شد و درنهایت ماموران موفق به شناسایی مالک خودروی پژو شدند. مالک خودرو در تحقیقات به ماموران گفت: خودرو متعلق به من است ولی چند وقتی می شد که زیر پای پسرم بود. پسر هم دیروز به اتهام درگیری دستگیر شده و در بازداشت به سر می برد.

با این اظهارات، ماموران متهم دستگیر شده را به دادسرای ناحیه 5 منتقل کردند. این پسر در بازجویی ها به ماموران گفت: من و دو نفر از دوستانم آن روز برای تفریح به بیرون رفته بودیم. وقتی این زن را دیدیم به او متلک انداختیم اما نمی دانستیم که او شوهر دارد.

با اعترافات این پسر وی با قرار قانونی روانه زندان شد و تحقیقات در این خصوص همچنان ادامه دارد.

معرفی نویسنده:

پروفایل روابط عمومی آسمونی که موضوعات و مطالب آن توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، که بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «متلک پرانی خونین به زن جوان / شوهر 26 ساله به دست پسران شرور مجروح شد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

8 - 5 = ?