مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  40465 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 3 دقیقه
جاذبه های گردشگری یمن

جاذبه های گردشگری یمن

جاذبه های گردشگری یمن به گزارش آسمونی یمن در انتهای جنوب شبه جزیره عربستان قرار دارد و هم مرز با عربستان...
زمان مطالعه: 3 دقیقه

جاذبه های گردشگری یمن

به گزارش عربستان سعودی و عمان است. یمن یک تاریخ  دشوار را با جنگ های داخلی و اختلافات قبیله ای دارد. یمن متعهد به یک برنامه توسعه درازمدت برای سفر و گردشگری پیش از بحران سال 2011 بود که پس از وقایع اخیر که بر کشور تاثیر گذار بود این امر غیر قابل انجام شد . یمن یک کشور دشوار برای سفر است، اما پاداش هایی برای بازدید کننده  دارد، یک تجربه فراموش نشدنی است.علیرغم اینکه مجاورت عربستان سعودی و شبه جزیره عمان و امارات متحده عربی است ، یمن قطعا یک جای دیگر است. این جزیره به عنوان بیگانه ترین مکان بر روی زمین نامگذاری شده است و دارای ثروتی از جانوران و گیاهانی است که هیچ جای دیگر وجود ندارد. به محض اینکه امنیت تضمین شده به این کشور بازگردانده شود، صدها هزار گردشگر در اوقات فراغت به این کشور مسافرت می کنند .

جاذبه های گردشگری یمن
جاذبه های گردشگری یمن

جاذبه های گردشگری یمن : آرامگاه های باستانی، صنعا

به گزارش آسمونی این واقعیت بسیار جالب است که قسمت جنوب غربی آسیا و قسمت شمال شرقی آفریقا به عنوان قدیمی ترین قسمت زمین شناخته می شوند. در یمن چندین مقبره باستانی پیدا می شود که به دوران پالئولیت می رسند. . تقریبا 40،000 سال، در غرب یمن، در منطقه المحویت که در صنعا واقع شده است، صدها موزه باستانی کشف شده است. این مقبره ها اساسا برخی از قدیمی ترین نشانه های تاریخی هستند که در لیست سفر شما قرار دارند و همه آنها در نزدیکی صنعا واقع شده اند.

yemen-tourist-attractions
yemen-tourist-attractions

جاذبه های گردشگری یمن : جزیره Socotra خلیج عدن

به گزارش آسمونی جزیره Socotra نیز مقصد بسیار معروف برای گردشگران است جزیره Socotra در حدود 380 کیلومتری جنوب یمن واقع شده است و همچنین معروف به مرکز درختان عجیب و غریب از جمله درختان بطری شکل است. آنها در زمین های سنگی رشد می کنند، . ساقه این درختان بزرگ است و در نزدیکی زمین ضخیم تر است و در نزدیکی تاج کوچک است. تاج خود از چند شاخه در اکثر موارد تشکیل شده است، درختان بطری واقعا جالب توجه هستند که در طی پیاده روی خود به صحرای سنگی جزیره سکوترا شاهد آن خواهید بود  تپه های ساحلی Arther Beach نیز بسیار شگفت انگیز هستند ، سواحل شنی سفید و تپه های شنی بزرگ در نزدیکی ساحل جزیره سکوترا ، آب گرم و کریستالیزه ، کمپینگ، شنا، عکاسی ، تنها  چند نمونه از فعالیت های فراموش نشدنی در ساحل Arther است.

جاذبه های گردشگری یمن
جاذبه های گردشگری یمن

جاذبه های گردشگری یمن : شهر صنعا

به گزارش آسمونی یکی از جاذبه های اصلی صنعا ، مسجد الصالح در پایتخت یمن است. مکان فرهنگی و تاریخی بسیار جذاب برای گردشگران است. همانطور که به نمایی نزدیک از مسجد الصالح می رسید، شاهد سبک معماری شگفت انگیز یمنی خواهید بود که دارای چهار مناره بلند 160 متری و دو مناره کوچکتر و چهار گنبد بزرگ است. و تمام ساختمان تزئین شده با تزئینات زیورآلات چوبی و حکاکی و باغ های اطراف آن نیز زیبا هستند. جاذبه دیگر شهر قدیمی صنعا واقع در مرکز شهر است . اساسا، هر چیزی در شهر قدیمی صنعا منحصر به فرد  است. این شهر بیش از 2000 سال است که مسکونی است و این امر باعث می شود که مجسمه های بی نظیر ، خانه های باستانی با معماری های اسلامی فوق العاده در آن به نمایش درآید. دوره عثمانی در یمن طیف وسیعی از حمام ها، تقریبا 100 مسجد و چندین ساختمان باستانی را گذاشته است. جاذبه دیگر قلعه صنعا است که در یک روستای کوچک و زیبای کوهستانی در جنوب غربی یمن است که در آن شما می توانید قلعه افسانه ای Al-Qahira را ببینید.این یکی از جالب ترین و مشهورترین مقاصد توریستی یمن است و در قله سنگی صخره ای قرار دارد.

yemen-tourist-attractions
yemen-tourist-attractions

جاذبه های گردشگری یمن : بندر Al Mukalla Harbor یمن

به گزارش آسمونی این بندر اصلی یمن است و در وسط خط ساحلی جنوب واقع شده است. این بندر کاملا شلوغ است، که تقریبا با قایق های ماهیگیری کوچک گه گاه قایق های بزرگ نیز در آن دیده می شود . شکل های معروف و معمولی بسیاری از قایق ها فضای زیبا را ایجاد می کنند. اگر با یک قایق مسافرت می کنید، از بندر Al Mukalla که یکی از شگفت انگیز ترین نقاطی است که باید در یمن ببینید دیدن کنید و در داخل شهر می توانید از اقامتگاه های متعدد، مغازه ها، رستوران ها و سایر امکانات لذت ببرید.

جاذبه های گردشگری یمن
جاذبه های گردشگری یمن

جاذبه های گردشگری یمن : خلیج عدن، شهر  Aden

به گزارش آسمونی این خلیج در دریای عرب یمن واقع شده است. در شمال غربی، آن را به دریای سرخ از طریق تنگۀ باب المنتب، که حدود 20 مایل است، متصل می کند. این خلیج نام خود را با شهر بندری عدن در یمن، که ساحل شمالی خلیج را تشکیل می دهد، به اشتراک می گذارد. از لحاظ تاریخی، خلیج عدن به عنوان “خلیج Berbera بربرا” شناخته می شود.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره جاذبه های گردشگری یمن فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «جاذبه های گردشگری یمن» در کادر زیر بنویسید :
4 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید